برلین: Charades قاشق تا مرزی دانمارک, درام, ‘Shorta’ (منحصر به فرد)

باکلمات است scooped تا فروش بین المللی حقوق برای “Shorta و” buzzed-در مورد کرون پروژه که ارائه شد در Les Arcs کار در حال پیشرفت و گوتنبورگ را نوردیک در بازار فیلم.

“Shorta” به کارگردانی فردریک لوئیس Hviid و آندرس Ølholm گستراند پس از قتل 19 ساله طالب بن حاسي در حالی که در بازداشت است. این فیلم شرح دو افسر پلیس ینس و مایک که در هنگام گشت زنی معمول خود در یک اقلیت های سنگین, محله که خبری از طالب مرگ معافیت اشتعال خشونت آمیز ضد شورش. ناگهان دو نفر از افسران خود را به دام افتاده و باید مبارزه برای پیدا کردن یک راه است.

عمل بسته بندی شده در فیلم می پردازد که با نژاد پرستی و خشونت پلیس در دانمارک بوده است و در مقایسه با صنعت شرکت کنندگان در هر دو Les Arcs و گوتنبورگ به عنوان شبیه به Ladj Ly جایزه اسکار-نامزد دریافت جایزه “Les Miserables.” این فیلم تولید شده توسط Toolbox فیلم (“شکار”) و به طور بالقوه می تواند خود را برتر جهان در جشنواره کن. “Shorta” توزیع خواهد شد در دانمارک توسط Scanbox سرگرمی Danmark.

“‘Shorta’ نشان دهنده یک صدای جدید برای فیلم های اکشن در اروپا و یک صدای جدید پرداختن به معایب جامعه مدرن از طریق یک ژانر است که درخواست تجدید نظر مخاطبان جوان” گفت: Yohann Comte, co-founder باکلمات.

محبوب ترین ها در انواع

فیلم نشانه اولین ویژگی از Ølholm که قبلا نوشت: اسکریپت برای قهرمان سه گانه “Antboy” و Hviid که فیلم کوتاه “Halfman” برنده یک جایزه در جشنواره کن شیرها در سال 2017.

در EFM Charades میزبانی این بازار برای اولین بار از Sebastien Demoustier را “دختر با دستبند” و برونو مرل را “Felicita.” این شرکت نیز پرده وله از “سخنرانی” “رز ساز” و “مادلین Collins.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>