برلین: کارگردان Dan Scanlon مورد بحث پیکسار ‘بعد’ و میشیگان الهام

پیکسار “به بعد شاهد آن برتر جهان در جشنواره بین المللی فیلم برلین و فیلم, کارگردان Dan Scanlon و تولید کوری Rae صحبت به مطبوعات در این جشنواره در مورد فیلم, که به شرح زیر است برادر الف جادویی تلاش برای ارتباط مجدد با خود پدر مرحوم. تام هلند و کریس پرات صدای برادر که سفر را از طریق یک جهان که در آن موجودات افسانه ای ساکن جهان است که درست مانند اوایل قرن 21 امریکا کامل با سفارشی ون برادران در سفر. عکس خود را در آمریکای شمالی انتشار 5 مارس.

Scanlon و Rae قبلا جفت شده در سال 2013 را “دانشگاه هیولاها.”

“بعد از” داستان الهام گرفته شده بود Scanlon تجربه خود از اشتیاق برای ارتباط با پدر خود که فوت کرد زمانی که او فقط یک سال ، حومه که در آن جن جوان خواهر و برادر ایان و جو زندگی می کنند در ابتدا مدل در زادگاه خود از کلاوسون, میشیگان, اما آن را به سرعت مشخص شد که این شهر بیش از حد زیبا به طوری که تیم به جای الهام از grittier L. A. “این خیلی عجیب و جالب. ما نیاز به چیزی وسیع,” خندید Scanlon.

در این فیلم سحر و جادو استفاده می شود به عنوان یک نوع از استعاره برای پتانسیل گفت: Rae و هنگامی که سحر و جادو درگیر شد مشخص شد که داستان آشکار در یک دنیای فانتزی. با این وجود “ما می خواستیم آن را به صورت مدرن, بنابراین ما می تواند تمام کسانی که شخصیت های فانتزی و سپس به نوبه خود آنها را بر روی سر خود را کمی پس از تک شاخ نیست, خاص و نادر و زرق و برق دار آنها به خوردن زباله به بیرون از سطل زباله,” او توضیح داد.

محبوب ترین ها در انواع

دن گفت که به عنوان یک مدیر کار او این است که به هماهنگ های بزرگ خود را از تیم بیش از 300 فیلمسازان و پیدا کردن عاطفی هسته ای و جهت از فیلم است.

“به عنوان یک کارگردان کار شما این است که برای الهام بخشیدن به مردم برای تشویق مردم بلکه برای به دست آوردن از راه در زمان و واقعا اجازه دهید آنها را انجام آنچه آنها به خوبی انجام دهد. آنها می آیند تا با چیزهایی که شما نمی تواند رویای,” او گفت:.

زمانی که کارگردانی صدای “تنها ترفند این است که این بازیگران معمولا نیست و در اتاق با هم بنابراین کار شما این است برای اضافه کردن بافت,” او گفت:. “سعی نکنید بیش از توضیح دهد. نگه داشتن آن ساده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>