مادرید — پاریس-بر اساس عامل فروش بهترین دوست برای همیشه کاهش یافته است اولین تریلر کلمبیا Camilo رسترپو را اولین ویژگی “لس Conductos” یک فیلم که قطاری از خرد روان چشم انداز از یک مرد در اجرا از یک فرقه.

برنده سال گذشته ماردل پلاتا کار در حال پیشرفت رقابت رسترپو را به ثمر رساند تا نخست جشنواره اسکله برای برتر جهان را به عنوان یکی از مدعی در برلیناله برای اولین بار تا کنون برخوردهای رقابت است.

جذاب به یک لوله شکل نما از سبک های بصری فیلم را می توان به عنوان خوانده شده به عنوان یک پرتره از مشکلات reinsertion در پست جنگ داخلی کلمبیا یا پایدار احساسات ویرانی از هر نوع تعصب حتی زمانی که یک فرد در کنار آن creed.

با الهام از تجربه زندگی واقعی فرد انگشت کوچک که مدیر دوست و متقاعد به بازی خود در فیلم “لس Conductos” قطاری انگشت کوچک در حال حاضر بر روی لام, زندگی در یک چمباتمه زدن. مصرف مواد مخدر به ثمر رساندن یک کار در یک T-shirt factory حافظه خود را از فرقه رهبر آن و استفاده از خشونت برای از بین بردن هر نوع مخالفت. حتی اگر او فرار انگشت کوچک باقی می ماند هزینههای کابوس از گذشته و آخرالزمانی سند چشم انداز.

“به نظر می رسد تمایل در جهان مدرن سینما به نماد شر afflicting کشورهای نوظهور از طریق غم انگیز قالب رئالیسم” رسترپو می گوید دنیس Lim در تمدید مصاحبه.

“متاسفانه” او می رود “این تکرار تراژدی اغلب به پایان می رسد تا stigmatizing این جوامع مشابه با قفل کردن آنها را به یک خاص تصاویر است که درک ما از واقعیت است.”

یک هنرمند تجسمی در “لس Conductos” (به معنای واقعی کلمه “به خط لوله”), رسترپو بلوس بسیار متفاوت سبکی مسیر اختلاط neo-مستند (انگشت کوچک در T-shirt factory) با نزدیک musicvid (انگشت کوچک مواد مخدر) طنز طرح (زیرزمینی با انگشت کوچک و یک پدر و پسر) تصاویری از ویرانی به مراجع ال Desquite معروف ضد استقرار راهزن در ’50s Violencia و مثلها مانند است که از لنگ شیطان است.

چنین “سمعی و بصری کولاژ” به عنوان رسترپو تماس های آن را به شکل یک جایگزین مانند اجتماعی-موضوع ژانر, فیلم, به, در حال حاضر توپ کلاسیک آمریکای لاتین فیلم رئالیسم اجتماعی.

“لس Conductos” تولید شده توسط هلن زیتون و مارتین Bertier در فرانسه 5à7 فیلم و در کلمبیا Mutokino سلطنتی Guerrero قابل توجه ویرایشگر-تبدیل-مدیر (“Oscuro حیوانات”). شرکت تولید کننده سیمون ولز در کلمبیا Montoñero سینمایی و آندره Mielnik و گوستاوو بک در برزیل اگر شما نگه داشتن سنگ.

اولین تریلر قطاری “لس Conductos” سبک مخلوط یک صدای خارج از قاب از انگشت کوچک بازگویی گذشته خود در فرقه هنر پاپ یک propulsive الکترو نمره مدلین منظره و صحنه ای که داشتن فرار به حومه شهر او چشم بپوشد خشونت دادن اسلحه خود و با یک تجسم از ال Desquite که هنوز هم سوگند توسط یک کد از یک چشم-برای-چشم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im