برلین: ‘شادی و سرخوشی را’ بابی Salvor Menuez می پیوندد بازیگران Kuba Czekaj انگلیسی اولین (منحصر به فرد)

بابی Salvör Menuez (HBO است “سرخوشی” “در زیر دریاچه نقره ای”) اتحاد پیوست بازیگران بین المللی برای “رژ لب بر روی شیشه” به زبان انگلیسی اولین تحسین لهستانی مدیر Kuba Czekaj (“ضربت کودک”), انواع آموخته است به طور انحصاری است.

عکس ستاره خواهد شد Agnieszka Podsiadlik (“لیوان”) که قبلا با همکاری Czekaj در برلین player “این Erlprince.” بین المللی بازیگران شامل Menuez در کنار بازیگر آمریکایی ماری ملک (“نیل هیلتون حادثه”), انگلیسی-فرانسه thesp لورا بنسون (“به من دست نزنید”) و آلمانی بازیگران استیپ Erceg (“The Baader Meinhof Complex”), Lena Lauzemis (“اگر ما نیست که?”), و مینا Tander (“ماریا او آن را دوست ندارد”).

“رژ لب بر روی شیشه” یک dystopian دید از واقعیت است که در آن یک زن است ناشی از به رها کردن او گانگستر برای پیوستن به یک فمینیستی فرقه. تولید کننده Paweł Kosuń توصیف آن به عنوان یک داستان در مورد هر فرد حق تعیین سرنوشت را بدون در نظر گرفتن هویت جنسی یا اعمال اجتماعی و هنجارهای فرهنگی.

“این شمار یک سوال اساسی: من که هستم ؟” او گفت:. “این یک سوال است که به تعداد رو به رشد از اروپایی ها هستند و درخواست خود را به عنوان آنها در تلاش برای پیدا کردن خود را در میان یک واقعیت شدید نگرش است. افرادی که از دست داد که در حال فشرده به باور آنچه که آنها باید به دنبال کمک کند.”

محبوب ترین ها در انواع

او ادامه داد: “روان’ اتاق مشاوره در حال ترکیدن در درزهای زیرا هر single ‘انحراف از هنجار’ چیزی است که نیاز به درمان. در عین حال هر یک از ما حق انتخاب ما نه؟”

Czekaj تحریک آمیز اولین “دست انداز نوزاد” برای اولین بار در جشنواره فیلم ونیز در سال 2015 که در آن دریافت یک ذکر ویژه در عجیب و غریب, شیر از رقابت. انواع توصیف خود 2017 دنبال کردن “Erlprince” به عنوان یک “وحشی آمدن از سن داستان” که “تایید[اد] از helmer به عنوان یک استعداد به تماشای.”

“رژ لب بر روی شیشه” تولید شده توسط Kosuń برای Centrala فیلم و Gielnik ایندی فیلم (آلمان) با تامین مالی از Medienboard برلین-براندنبورگ لهستانی-آلمانی تولید, صندوق, سینما, موسسه Mitteldeutsche Medienfoerderung (MDM) دولت فدرال کمیسیون فرهنگ و رسانه (BKM) و لاورسیلسیا فیلم صندوق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>