جشنواره فیلم برلین در سال 2020: ‘هیچ بد” برنده جایزه خرس طلایی

فیلم سینمایی Mohammad Rasoulof را “هیچ بد” یک درام در مورد تاثیر مجازات بر جامعه و انسان در وضعیت برنده خرس طلایی در جشنواره فیلم برلین در روز شنبه.

هفت نفر هیات داوران جشنواره به ریاست جرمی آیرونز گسترش این جوایز تا کنون با هیچ یک فیلمساز مسلط جوایز.

نویسنده آمریکایی-مدیر الیزا Hittman برنده خرس نقره ای جایزه هیات داوران جایزه “هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه” یک درام در مورد بارداری دختران نوجوان در حالی که خرس نقره ای برای بهترین کارگردان رفت به کره جنوبی هنگ سنگ Soo برای سئول-مجموعه درام “زنی که زد.”

Rasoulof است که قادر به ترک ایران با توجه به ممنوعیت سفر به چهره یک سال حکم زندان برای “تبلیغ.” این فیلمساز منتشر شد بیانیه ای در روز جمعه ابراز غم و اندوه خود را در گم شده و والاتر از “شر وجود داشته”: “من متاسفم که من قادر خواهد بود برای آمدن به برلین به تماشای فیلم در کنار مخاطبان; اما حق انتخاب بین اینکه در حال حاضر یا غایب در جشنواره است که به سادگی نه مال من است. اعمال چنین محدودیت بسیار به وضوح در معرض تحمل و مستبد ماهیت دولت ایران.”

در حالی که پذیرش این جایزه “هیچ بد” تهیه کننده کاوه Farnam اظهار نظر در این واقعیت است که این فیلم تا به حال طنین انداز بسیار در برلین اضافه کرد: “این داستان به ما یادآوری می کند که هیچ دیوار در این جهان است که می تواند به جلوگیری از قدرت تخیل و قدرت ایده و ایمان و عشق است.”

محبوب ترین ها در انواع

خرس نقره ای برای بهترین بازیگر زن و بازیگر مرد رفت به آلمان پائولا آبجو برای ایفای نقش در فیلم Christian Petzold برلین-مجموعه داستان عشق “پا” و ایتالیا Elio Germano برای جورجو Diritti را “پنهان” یک پرتره از هنرمند آنتونیو Ligabue.

ایتالیایی خواهر و برادر فابیو و دامیانو D’Innocenzo برنده خرس نقره ای برای بهترین فیلمنامه برای “بد قصه” رم-مجموعه درام آنها نیز کارگردانی است که به شرح زیر چندین خانواده در طول دوره دهم تابستان است.

خرس نقره ای برای برجسته هنری سهم رفت به فیلمبردار یورگن Jürges برای کار خود را در ایلیا Khrzhanovskiy و Jekaterina Oertel را به زبان روسی “Dau. ناتاشا” در حالی که به تازگی ضرب خرس نقره ای 70 برلین رفت و به “پاک کردن تاریخچه” توسط استیون Delépine و گوستاو Kervern.

خرس نقره ای 70 برلین به جای آلفرد بائر جایزه ذیل آیات در اوایل این سال است که این جایزه را به اسم و برلیناله برای اولین بار مدیر بود خیلی بیشتر از نزدیک وابسته به حزب نازی بیش از پیش شناخته شده است.

در این سال آغاز یک دوره جدید برای جشنواره تحت رهبری جدید تیم مدیر هنری کارلو Chatrian و مدیر اجرایی Mariette Rissenbeek. یکی از Chatrian اصلی تغییرات رسمی بخش مقدمه ای از برخوردهای بخش این سال است. نوار کناری داوران اهدا برخورد جایزه بهترین فیلم به آمریکا-سوئدی-ژاپنی-u. k. co-تولید “آثار و روز (از Tayoko شیوجیری در Shiotani حوضه)” توسط C. W. زمستان و آندرس Edström.

اتریش helmer ساندرا Wollner علمی تخیلی درام “مشکل با متولد شدن” در زمان برخورد ویژه هیئت داوران جایزه و کریستی Puiu را “Malmkrog” برنده بخش بهترین کارگردان جایزه. یک برخورد خاص اشاره رفت به “ایزابلا” توسط آرژانتینی helmer ماتیاس Piñeiro.

کامبوج مدیر Rithy Panh را “تابش” در مورد افرادی که جان سالم به در برد تابش از جنگ برداشت تا جشنواره مستند جایزه.

برنده اولین ویژگی جایزه شد کلمبیا مدیر Camilo رسترپو را برخورد غربال “لس conductos” است که در مورد یک مرد در اجرا از یک فرقه و تلاش به دست گرفتن سرنوشت خود به دست خود.

اولین ویژگی جایزه ویژه اشاره رفت به ملانی Waelde آلمانی درام “برهنه حیوانات” نیز یک برخورد عنوان است که در حدود پنج جوان مردم زندگی در یک شهر روستایی.

در میان جوایز ارائه شده در برلین را در بخش های دیگر جلوتر از اصلی جوایز مراسم پانوراما جایزه تماشاگران برای بهترین ویژگی که رفت به Srdan Golubović را صربی درام “پدر” در مورد یک مرد مبارزه در برابر خدمات اجتماعی برای کودکان است. پانوراما Dokumente جایزه به دیوید رفت فرانسه “خوش آمدید به چچن” در مورد فعالان که پیوستن به نیروهای در برابر آزار و اذیت سیستماتیک از LGBTQI جامعه انجام شده توسط مقامات چچنی.

در Perspektive Deutsches Kino, Janna جی شگفتی برنده قطب نما Perspektive جایزه برای فیلم مستند “Walchensee برای همیشه” یک نسل نگاه به زنان در خانواده و تابستان را دوست دارم. Natalija Yefimkina در زمان Heiner Carow جایزه برای مستند “گاراژ مردم” در مورد جوامع در روسیه نامهربان, far north.

نسل 14plus جوانان هیات داوران جایزه خرس کریستال برای بهترین فیلم به عتیق رحیمی را “بانوی ما از رود نیل” یک 1973-مجموعه درام در مورد دانش آموزان نخبه مدرسه کاتولیک و اشاره ویژه ای به Rubika شاه انگلستان, موسیقی مستند “سیاه و سفید و شورش.”

نسل 14plus بین المللی داوران اهدا آن جایزه بزرگ وقف با €7,500 ($8,271) به برزیل helmer Caru آلوز ده سوزا “My Name Is بغداد” در مورد یک آزادیخواه 17-سال-زندگی در سن پائولو با یک ذکر ویژه برای Nobuhiro سووا را “صدای باد” در مورد یک زن در ژاپن که سفر به خانه اش در شهری که خانواده اش در جریان فاجعه سونامی 2011.

در پایین سن نسل Kplus کناری کودکان داوران جایزه خرس کریستال برای Alexandre Rockwell متحده در فیلم “شیرین چیز” خاص با اشاره به جان Sheedy استرالیا عکس “ثانیه است که برای شادی.”

نسل Kplus بین المللی داوران ارائه آن جایزه بزرگ نیز برخوردار €7,500 به ساموئل کیشی Leopo مکزیکی, درام, “گرگ,” ویژه با اشاره به Maïmouna Doucouré فرانسه فیلم “والا” و سل Berruezo Pichon-ریویر را آرژانتینی کار “Mamá, mamá مامان.”

برنده فیلم در میان برخی از 340 که unspooled در تمام جشنواره های مختلف بخش های این سال است. با حدود یک و نیم میلیون پذیرش و بیش از 300,000 بلیط فروخته برلیناله یکی از بزرگترین علنا با حضور در جشنواره های فیلم در جهان است.

شروع این سال را از برلین خارج تراژدی پس از تیراندازی در غرب آلمان در شهر هاناو که در سمت چپ 11 مرده است. یک دقیقه سکوت برگزار شد و برای قربانیان در طول شب افتتاحیه را رسیدگی است.

این جشنواره نیز در مواجهه با برخی مشکلات اجتناب ناپذیر نه کم که قابل لمس اضطراب بیش از بلندی Coronavirus تهدید که تضمین ضد عفونی کننده دست عرضه شد به سرعت تخلیه شده و در داروخانه ها در نزدیکی Potsdamer Platz جشنواره مرکز.

در روز پنج شنبه پیش از برلین جشن ویژه والاتر از یوهانس Naber در اصل با عنوان “موبایل و کامپیوتر,” با الهام از داستان واقعی از چگونه کار, آلمانی, سرویس اطلاعاتی منجر به جنگ عراق این جشنواره اعلام کرد با نه بیشتر پیچیدگی که این فیلم را نمایش untitled با توجه به دستور موقت مربوط به یک عنوان اختلاف است.

مشاهده لیست کامل برندگان به شرح زیر است.

خرس طلایی برای بهترین فیلم: “هیچ بد” Mohammad Rasoulof

خرس نقره ای جایزه هیات داوران جایزه: “هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه” الیزا Hittman

خرس نقره ای برای بهترین کارگردان: هنگ سنگ Soo “زنی که زد”

خرس نقره ای برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن: پائولا آبجو “Undine”

خرس نقره ای برای بهترین بازیگر نقش اول مرد: Elio Germano, “پنهان”

خرس نقره ای برای بهترین فیلمنامه: “بد قصه,” D’Innocenzo برادران

خرس نقره ای 70 برلین: “پاک کردن تاریخچه” استیون Delépine و گوستاو Kervern

خرس نقره ای برای برجسته هنری سهم صحنه و لباس و یا طراحی صحنه: “Dau. ناتاشا” یورگن Jürges

برلین Glashütte اصلی – مستند جایزه: “تابش,” Rithy Panh

بهترین ویژگی: “لس conductos,” Camilo رسترپو

خرس طلایی برای بهترین فیلم کوتاه: “T” کیشا Rae ویترسپون

خرس نقره ای برای فیلم کوتاه هیات داوران جایزه: “Filipiñana,” رافائل مانوئل

آئودی فیلم کوتاه جایزه: “نبوغ ژنی” آدرین Mérigeau

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>