انواع داده شده است منحصر به فرد کلیپ از جشنواره فیلم برلین رقابت فیلم “Volevo Nascondermi” (پنهان) توسط جورجو Diritti. ستاره فیلم کن برنده جایزه Elio Germano (“La nostra vita”) به عنوان 20th century ساده هنرمند آنتونیو Ligabue.

Diritti توصیف Ligabue داستان به عنوان یک “تلخ پری” که در آن “قابل پیوند با زندگی و توانایی هرگز به طور مداوم در پدیدار شود.”

Ligabue بود “outcast,” Diritti می گوید که “در اثر خود به حاشیه رانده و احتمالا همچنین اختلالات روانی.” مدیر می بیند این فیلم به عنوان یک بازتاب “ارزش تنوع است.” “اصلاح مسیر زندگی خود را به نظر می رسد آشکار است که او دیده می شود به عنوان ‘متفاوت’ که منبع بسیاری از مشکلات خود را بلکه مولد هسته هنری خود را با هویت و موفقیت,” او می گوید.

“داستان Toni Ligabue ذاتی و ارزش های قوی از عینک با توجه به حوادث فوق العاده ای که مشخص می شود زندگی خود را, و آن را نیز ارائه می دهد از طریق سفر خود را مهم انعکاس ارزش ‘تنوع است.’ هر فرد preciously منحصر به فرد که فراتر از ظاهر می تواند یک هدیه به جمعی بشریت است.”

اظهار نظر در Ligabue را به آثار هنری, Diritti می گوید: “نقاشی های او بیان یک دیدگاه منحصر به فرد در زندگی است. آنها با توصیف آن به عنوان مبارزه مستمر به در نمی دهد و شامل یک تمایل قوی برای رستگاری. مجسمه او نه تنها واقع بینانه اما اکسپرس شدید حیاتی انگیزه.

محبوب ترین ها در انواع

“خود پرتره عکس های خود را به روح و صورت خود را به تغییرات کوچک در بیان در هر قطعه: چشم او بازجویی ناظر از آنها بخواهید برای گوش دادن به رسمیت شناختن برای نشان دادن محبت است.”

این فیلم فیلمنامه نویسان بودند Diritti و Tania Pedroni در همکاری با Fredo والا. این فیلم تولید شده توسط کارلو Degli Esposti و نیکولا سرا برای Palomar و Rai سینما با پشتیبانی از Regione Emilia-Romagna. فروش بین المللی به کار گرفته توسط RaiCom.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de