برلین: فیلم جمهوری تخته آمدن از سن فیلم ‘Eden’ (منحصر به فرد)

لندن-بر اساس فروش فیلم آژانس با جمهوری اسلامی سوار فنلاندی فیلم “بهشت” آن را به عنوان آماده برای اروپا بازار فیلم در برلین. این شرکت منتشر کرده است یک تیزر برای این فیلم.

“عدن” اولین فیلم بلند سینمایی توسط Ulla Heikkilä است تولید شده توسط Miia Haavisto از Tekele محصولات. از آن خواهد شد در فنلاند در تابستان Nordisk Film.

یک coming-of-age فیلم در مورد یک مذهبی تابستان اردوگاه عدن می گوید داستان از طریق چشم از سه نوجوان اسرائیلی که در حال پاره بین ایدئولوژی استقلال و سقوط در عشق است.

Heikkilä گفت: “این یک تجربه فوق العاده برای ساخت یک coming-of-age فیلم. برای من جوانان چگال بشریت: این تقریبا مثل این است که یک فرد بالغ است اما نداشتن تا به حال زمان برای دریافت استفاده می شود به تمام درام که زندگی متشکل از. سعادت و درد رو به رشد حرکت من شاید چون من هنوز احساس هر دو تمام وقت. من گاهی اوقات نوع یک نوجوان خودم.”

“عدن” به طور کامل تامین مالی از فنلاند فنلاندی فیلم بنیاد فنلاندی شرکت پخش YLE, Nordisk Film فنلاند و رسانه کلیسای صندوق.

محبوب ترین ها در انواع

Heikkilä توسعه اسکریپت در سینمایی Qua Non آزمایشگاه در سال 2018 و تن به تن پروژه در هوگسوند فنلاندی فیلم امر و بالتیک رویداد در سال 2019.

Viktorija طبخ سر از ادغام در فیلم, جمهوری, گفت:: “‘بهشت صادق است و داستان سرگرم کننده در مورد رشد مجموعه برابر تعطیلات کمپ فرهنگ است که بسیار شایع است در بسیاری از کشورها است. ما عاشق کلیپ اول ما در طول فنلاندی فیلم امر و دوباره در بالتیک رویداد بسیار خوشحال هستند برای تکمیل یکی دیگر از فنلاندی همکاری است.”

بهشت است, تولید شده توسط Miia Haavisto که اعتبارات به عنوان مدیر عامل سابق و تهیه کننده در هلسینکی-filmi و Elokuvaosakeyhtiö Suomi شامل برخی از بزرگترین فنلاند جعبه بازدید و از جمله “سرباز گمنام.”

فیلم جمهوری قبلا در فنلاندی auteurs Pirjo Honkasalo جایزه اسکار نامزد “بتن” شب و Juha Lehtola را “انسان بخشی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>