برلین: حمایت دولت اتحاد اتیوپی Biz آماده به رونق

در دهه گذشته اتیوپی افتخار جهان سریع ترین رشد اقتصادی و اصلاحات جدید فکر به نظر می رسد دولت مصمم به مهار این رشد برای تبدیل در حال حاضر پر جنب و جوش, خلاق, بخش.

که غذای آماده از ارائه صبح یکشنبه در برلین آفریقا Hub رهبری تولید Mehret Mandefro (“Difret”) و کارگردان ابراهیم Gezahagne که مشخص شده فرصت ها و چالش ها برای فیلم و تلویزیون صنعت در آفریقای دوم-پرجمعیت ترین کشور.

اتیوپی تولید بخش پررونق است با حدود 175 فیلم منتشر شده در سال 2018 و سوزان حمایت از مخاطبان گرسنه برای محتوای محلی. “بسیاری از ما فیلم را تا پایان عبور بیش از [به بازار بین المللی] اما واقعا صحنه رو به رشد” گفت: Mandefro.

صنعت شروع به نگاه به بیرون در سال های اخیر پس از جشنواره موفقیت فیلم هایی مانند “Difret,” 2014 Sundance مخاطبان برنده جایزه اجرایی تولید شده توسط آنجلینا جولی و کارگردان زرسنای Berhane Mehari و “شیرینی در شکم” 2018 تورنتو بازیکن نیز به کارگردانی Mehari.

کسانی که به فیلم کمک کرده اند دولت اتیوپی رهبری پس از 2018 توسط نخست وزیر Abiy احمد, به رسمیت شناختن پتانسیل صنعت فیلم نه تنها به عنوان یک فرهنگی نیروی, اما نخست راننده از رشد اقتصادی است.

محبوب ترین ها در انواع

قوی گفت و گو در حال شکل گیری بین دولت و بخش خصوصی که در حال حاضر به دنبال توسعه بیشتر ساختار رسمی برای صنعت فیلم. این علاقه وجود دارد گفت: Mandefro هر چند سهامداران هنوز درگیر در یک دوره معاشقه “در نظر گرفتن دولت به درک چه انگیزه و چه تولیدات مشترک هستند.”

این یک شیب منحنی یادگیری اما دولت به نظر می رسد به طور کامل درگیر است. “این اولین بار خلاق بخش تا به حال هر نوع کانون توجه در اقتصاد ما و من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای رشد داده شده که در آن بازار است” گفت: Mandefro. “من فکر می کنم وجود دارد آینده ای روشن پیش رو است.”

در این سال اتیوپی رسمی ماموریت صادراتی تحت پرچم اتیوپی ایجاد شده است در این فیلم در بازار جشنواره فیلم برلین. این هیئت که شامل مدیر Hiwot Admasu Getaneh که فیلم کوتاه “یک احمق خدا” در حال پخش است در برلیناله نسل Kplus بخش است به دنبال معرفی اتیوپی به بازار های بین المللی در حالی که ردی از پتانسیل و توزیع و تامین مالی و شرکت های تولید کننده فرصت های محلی میباشد.

“در بسیاری از راه های آن را آغاز یک بازار است که باعث می شود آن را بسیار هیجان انگیز اما همچنین به چالش کشیدن” گفت: Mandefro. برنامه های آموزشی مورد نیاز برای تقویت این صنعت ظرفیت در حالی که او اشاره کرد که “واقعی وجود دارد عدم تولید کنندگان در بازار ما …که درک بین المللی سرمایه گذاری در طرح های [و] می تواند یک رانندگی واقعی موتور.”

اتیوپی فیلم ها با این وجود بیش از حد فیلم های پرفروش هالیوود در محلی جعبه که Mandefro می بیند به عنوان یک نشانه روشن است که این صنعت آماده است تا به گسترش افق خود. “سرمایه گذاران در حال ساخت پول خود را به عقب وجود دارد در واقع یک اقتصاد است که کار می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>