برلین: Jamila Wenske را Achtung پاندا! تولید ‘آرنج’ ‘عربی مترجم’ (منحصر به فرد)

آلمانی تولید کننده Jamila Wenske برلین-بر اساس Achtung پاندا! رسانه های سوار دو پروژه های آینده که کشف جنبه های تجربه مهاجرت در آلمان است.

Asli Özarslan را “آرنج” به شرح زیر آشفته زندگی یک جوان ترکیه در برلین و او تصمیم به حرکت به استانبول در حالی که علی کریم عبید را “مترجم عربی” مراکز در یک سرخوردگی بیکار بازیگر است که طول می کشد یک کار به عنوان یک عربی-آلمانی مترجم.

“آرنج” بر اساس برنده جایزه رمان Fatma Aydemir است که داستان یک دختر 17 ساله که زندگی چرخش خارج از کنترل زیر دلخراش تجربه است که او را مجبور به فرار به استانبول یک شهر او هرگز قبل از بازدید کردند. همچنین به بررسی زندگی مردم بین فرهنگ ها و کشورها که به دنبال جای خود را در جهان.

“این یک جهان بسیاری از آلمانی ها هرگز دیدن” Wenske گفت.

Özarslan را فیلمنامه اقتباسی co-نوشته شده توسط کلودیا شیفر بود که به تازگی انتخاب شده برای تورینو فیلم آزمایشگاه اسکریپت آزمایشگاه. این اولین فیلم بلند سینمایی برای Özarslan که کارگردانی دو قبلی برنده جایزه مستند “جزیره 36” و “Dil Leyla.”

“عربی مترجم” نیز اولین فیلم سینمایی خود را برای مدیر شرح زیر است حسن بیکار بازیگر می شود که یک مترجم برای دولت آلمان در دوران اخیر پناهندگان بحران است. در حالی که کمک به مردم در حال فرار از جنگ در خاورمیانه حسن می آید در سراسر یک فرد است که او فکر می کند می تواند یک جهادی و او شروع به بطور منظم احساس خود را تجربه کابوس در طول جنگ در عراق است.

محبوب ترین ها در انواع

برای عبید بومی عراق که به آلمان نقل مکان کرد و در ارتفاع 2003 عراق جنگ, داستان بازتاب تجربیات شخصی بلکه به بررسی بیشتر موقع مسائلی مانند تروریسم و اثر آن در یک شهر بزرگ اروپا است.

این فیلم در برلین و حول محور 2016 بازار کریسمس حمله در Breitscheidplatz و آب و هوا از ترس و اضطراب است که نفوذ جامعه آلمان در آن زمان است.

به “مترجم عربی” در میان شش, عرب, فیلم سینمایی پروژه های انتخاب شده در سال گذشته برای شرکت در دریای سرخ تسلیم برنامه راه اندازی در همکاری با دریای سرخ در جشنواره فيلم Jedddah عربستان سعودی است. خالد ابو شریف Tabi 360 در عمان, اردن توسط شرکت های تولید کننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>