برلین: مدیا لونا بدست ترسناک, هیجان انگیز ‘خون قرمز گاو’ (منحصر به فرد)

عامل فروش مدیا لونا فیلم جدید به دست آورد تا حقوق بین المللی را به رودریگو Bellott ترسناک, هیجان انگیز “خون قرمز گاو نر.”

Bellott کارگردانی بولیوی جایزه اسکار مطالب “جنسی وابستگی” و “Tu Me Manques” و شد تهیه کننده پشت Jim Mickle متحده در بازسازی مکزیکی ترسناک آمار “ما از آنچه ما هستند.”

در “خون قرمز گاو نر” است که در تولید یک پوند لبنان-روزنامه نگار آمریکایی و پسر, سفر به بولیوی که در آن سفر طول می کشد به نوبه خود عجیب و غریب به عنوان یکی از آنها شروع به داشتن چشم انداز عجیب و غریب و از دست می دهد ذهن خود را بر حضور غول پیکر خون قرمز گاو نر. در حالی که تلاش برای نجات دوست پسر خود از پارانویا یکی دیگر متوجه هیچ چیز و هیچ کس به اعتماد به عنوان او ممکن است از دست دادن ذهن خود را بیش از حد.

Bellott گفت: “این فیلم تلاش من برای سقوط در عشق با داستان سرایی و سینما با الهام از کار برگمن و اوایل فیلم های ترسناک از 60s و 70s مانند پولانسکی و Argento. آن را تلاش برای بازی با جوهر از این نوع در حالی که لمس کردن معاصر و محیط زیست موضوعات و مسائل اجتماعی در سراسر سلامت روان.”

ستاره فیلم Mazin Akar و کائولن باس به عنوان زن و شوهر که فرود به جنون, با آندریا Camponovo در نقش حمایت. عکس تهیه شده توسط Rodrigo A. Orozco Bellott باس و Camponovo.

محبوب ترین ها در انواع

ایدا Martins, مدیر عامل شرکت مدیا لونا گفت: “علاوه بر اینکه کاملا وحشتناک و شجاعانه معرفی عجیب و غریب حساسیت به عرصه های ترسناک این فیلم بار دیگر ثابت می کند که رودریگو Bellott است که در واقع یک استعداد به سازمان دیده بان به عنوان او را هدایت اولین نوع تفرج با همان اعتماد به نفس به عنوان قبلی خود شاهکار است.”

جلوتر از اروپا در بازار فیلم, رسانه لونا نیز به دست آورد و حقوق بین المللی به دو عنوان است که از آن خواهد شد معرفی به خریداران در بازار است.

این اولین بار است که ملانی Waelde جوانان درام “برهنه حیوانات” در مورد یک گروه از پنج نوجوان در روستایی در آلمان است که باید برای مقابله با عشق, جنسی, خشونت و احساسات پیروی از دبیرستان فارغ التحصیلی وقتی که همه فراق راه. عنوان را برتر جهان را در برخورد بخش از برلین.

همچنین در مدیا لونا در برلین تخته سنگ است که مارکو Gadge را “ژولیت باید بمیرد” یک dramedy در مورد مشتاق بازیگر جوان که نمی تواند آمادگی کمتری برای استماع روز در مشهور درام مدرسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>