برلین: نارنجی استودیو راه اندازی “آخرین نمایش فیلم’ ” قدیمی از مد افتاده, ‘عشق آهنگ برای بچه ها سخت’ (منحصر به فرد)

تحت رهبری جدید صنعت جانباز Kristina زیمرمن, نارنجی, استودیو فیلم و تلویزیون بخش از telco گروه نارنجی راه اندازی سه پروژه جدید در برلین اروپایی در بازار فیلم: “آخرین نمایش فیلم” “قدیمی از مد افتاده” و “عشق آهنگ برای بچه ها سخت است.”

کارگردان پان Nalin (“سامسارا”), “آخرین نمایش فیلم” زیر Samay, a 9-year-old boy زندگی با خانواده اش در یک روستای دور افتاده در هند. یک روز او را کشف فیلم و فورا هیپنوتیزم. در برابر خواسته پدرش او را برمی گرداند به سینما روز به روز و مجموعه برای تبدیل شدن به یک فیلمساز در تمام هزینه.

“این یک فیلم برای پان Nalin به عنوان آن را با الهام از زندگی خود را و آن را به یک زیبا, فیلمبرداری به دلیل پان Nalin نیز یک عکاس با استعداد” گفت زیمرمن که در پیوست نارنجی استودیو در ماه ژوئیه گذشته پس از کار برای نزدیک به سه دهه در کانال پلاس ، “”آخرین نمایش فیلم” یک مولف محور فیلم است که می تواند درخواست تجدید نظر به مخاطبان بزرگ” اضافه شده زیمرمن.

ستاره فیلم Bhavin Alabhai Nagas, Rahul Bavri ویجی Vibhabhai مر و Vikas Dineshbhai بتا. این تولید شده توسط Chhello نشان می دهد موسمی فیلم Jugaad MP و Stranger88. Virginie فیلم و ناشناس فیلم هستند و شرکت تولید فیلم است.

محبوب ترین ها در انواع

“عشق آهنگ برای بچه ها دشوار” یک کمدی رمانتیک به کارگردانی ساموئل Benchetrit و عنوان قوی بازیگران از جمله François Damiens, Vanessa Paradis, Ramzy Bedia, Bouli Lanners, Joeystarr گوستاو Kervern, Vincent Macaigne, Valeria Bruni Tedeschi و برونو Podalydès.

این فیلم تولید شده توسط مرد تنها یادآوریست. منتشر خواهد شد توسط UGC توزیع. نارنجی استودیو حقوق در سراسر جهان.

“قدیمی از مد افتاده” در ضمن یک کمدی در ورید “سریال (بد) مراسم عروسی” با محوریت پل, یک مرد میانسال از ثروتمند Château-Polliwog خانواده می افتد که دیوانه وار در عشق با نه ثروتمند آوا. پل را حاکم بر خانواده سلسله و به نظر می رسد بسیار بد چشم ورود آوا.

این فیلم به کارگردانی آنتونین Peretjatko (“مبارزه برای زندگی”) و ستاره Josiane Balasko, Anaïs Demoustier, فیلیپ Katerine ویلیام Lebghil و سرگی لوپز. آتلیه د تولید و نارنجی استودیو در حال تولید فیلم است. زیمرمن در توصیف این فیلم به عنوان “اصلی و محبوب کمدی.” این یکی از معدود فیلم هایی که نارنجی استودیو شبانه روزی به عنوان یک شرکت تولید کننده.

زیمرمن گفت: این شرکت ادامه خواهد داد به شرکت-تولید و انتخاب فیلم ها و همچنین علاقه مند بین المللی فیلم, از جمله فارسی-زبان عکس یا وسایل نقلیه تجاری و یا بیشتر arthouse پروژه ها. نارنجی استودیو نیز ایجاد هم افزایی میان, نارنجی, استودیو و OCS پرداخت TV واحد مخابراتی ، این شرکت به تازگی ساخته شده خود را برای اولین بار درام, شرکت-تولید Virginie برک “در شاین et لولا” که ستاره Veerle Baetens و, Charlotte Le Bon. این سری خواهد شد در OCS.

علاوه بر این سه پروژه نارنجی استودیو نیز در برلین با Mees Peijnenburg را اولین ویژگی “بهشت Drifter” که در حال پخش است در برلین نسل بخش است.

در EFM, نارنجی, استودیو میزبان بازار برتر “این سفر فوق العاده از مارگوت و مارگریت” و پرده اولین تصاویر از “Haute Couture” که در حال حاضر از قبل فروخته شده به ژاپن و اسپانیا و لهستان و بنلوکس. این فیلم تولید شده توسط Cédric کان در UGC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>