برلین: تصویر درخت Intl. طول می کشد در فروش حقوق به سیمون Verhoeven را ‘شبانه’ (منحصر به فرد)

تصویر درخت Intl. امن است فروش جهانی حقوق برلین فیلم کمدی “شب زنده داری” به کارگردانی سیمون Verhoeven پس از آخرین فیلم “به آلمان خوش آمدید” که بود آلمان طنز امداد رسانی به پناهندگان بحران است. این فیلم فروخته شده به بیش از 60 سرزمین و به نمایش در بیش از 50 جشنواره ها در سراسر جهان در حالی که شماره 1 جعبه دفتر آمار آلمان در سال 2016.

“شب زنده داری” امکانات, آلمانی, ستاره Elyas M’Barek (“این Collini مورد” “Fack Ju گوته”) به عنوان متصدی بار Milo که در یک شب در برلین ملاقات آفتابی (Palina Rojinski, “به آلمان خوش آمدید”) در برلین مادری و زن از رویاهای خود را – یک سرنوشت ساز روبرو می شوند آن را به عنوان به زودی معلوم است. اولین تاریخ خود را شروع می شود بسیار هموار تا میلو را به هرج و مرج, دوست, رنزو, بازی های برگزار شده توسط فردریک لاو (“ویکتوریا” “موج”) به نظر می رسد در صحنه است. به طور غیر منتظره عاشقانه شب تبدیل به یک نژاد وحشی از طریق شبانه برلین با سه نفر را برای مبارزه با چیزی کمتر از زندگی خود و عشق واقعی.

پس از فیلم های پرفروش مانند “Maennerherzen” (در شهر) (2009) و “به آلمان خوش آمدید” (2016), Verhoeven دوباره همکاری با تولید کنندگان و اسکار برندگان Quirin برگ و حداکثر Wiedemann (“زندگی دیگران” “هرگز نگاه دور”) از Wiedemann & Berg فیلم. همراه با هفت تصاویر (شرکت تولید کننده: استفان Gärtner), Verhoeven که همچنین نوشت: این فیلمنامه به عنوان شرکت تولید کننده با شرکت Sentana فیلم.

محبوب ترین ها در انواع

“شب زنده داری” پیچیده تیراندازی در ماه اوت به ضرب گلوله کشته شد در برلین و مناطق اطراف آن. (پروژه دریافت کمک های مالی از MBB, FFA و FFF بایرن.) آلمانی داخلی انتشار در فوریه. 13 توسط Warner Bros Pictures, آلمان. PTI خواهد شد در حال حاضر این پروژه به عنوان یک بازار برتر در طول EFM.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر