انواع داده شده است دسترسی منحصر به فرد به تریلر برای صربی مدیر Srdan Golubović را “Otac” (پدر) که برای اولین بار در چشم انداز بخش از جشنواره فیلم برلین.

“پدر” داستان یک روز فقیر کارگر که کودکان گرفته شده توسط خدمات اجتماعی پس از خانواده شرایط دشوار رانندگی همسر خود را به ارتکاب یک عمل از جان گذشته. قادر به دریافت یک دادرسی عادلانه از فاسد مدیر در خود شهر استان, او تصمیم می گیرد به سفر در سراسر صربستان با پای پیاده خود را به صورت مستقیم به وزارت در بلگراد.

عکس نوشته Golubović و Ognjen Sviličić و lensed توسط Golubović را در زمان طولانی فیلمبردار Aleksandar Ilič. این ستاره کهنه بوسنی بازیگر گوران بوگدان که تلویزیون بین المللی اعتبار شامل FX “فارگو” و HBO را “موفقیت است.”

برای چهارمین ویژگی Golubović بود که با الهام از زندگی واقعی داستان یک مرد که سفر باور نکردنی او برای اولین بار مواجه می شوند در رسانه های اجتماعی. پس از مراجعه او را به خارج از دولت که در آن او بود و مرحله بندی خود اعتراض مدیر شروع به بررسی آنچه در مفاهیم مانند آزادی و کرامت به معنای در یک جامعه که اخلاقی پارچه پاره شده توسط پایدار اقتصادی کاهش است.

“من تصمیم به ساخت فیلم در مورد یک مرد که نمی لوکس که ما باید به فکر می کنم در مورد مشکل اخلاقی” گفت: Golubović. “او تنها یک چیز او را به انجام: زنده ماندن.”

در شخصیت نیکولا (بوگدان) “پدر” را به تصویر می کشد یک فرد عادی که نبرد در برابر بی عاطفه و سیستم فاسد در اسطوره ای کیفیت. ریشه در اجتماعی-realist, درام, می شود آن را تبدیل به چیز دیگری به طور کامل به این فیلم شخصیت عازم تلاش حماسی خود را. “از آن اداری وجودی درام, من می خواستم نیکولا سفر به وارد فضای داستان پری” گفت: مدیر. “آن سفر تبدیل به افسانه ای.”

Golubović فیلم شامل “Klopka” (دام) است که برای اولین بار در برلین بود و شارت برای خارجی زبان جایزه اسکار در سال 2008 و 2013 ساندنس جایزه-برنده “Krugovi” (محافل).

“پدر” توسط تولید فیلم خانه Bas Celik, A. S. A. P. فیلم Neue Mediopolis Filmproduktion سرگیجه Propeler فیلم و SCCA/Pro.BA, and co-produced by ZDF Arte و Arte فرانسه. بازی کارخانه دست زدن به جهان فروش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im