برنی ساندرز پیش بینی شده برای برنده شدن در نوادا دموکراتیک حزبی

برنی ساندرز در حال حاضر پیش بینی شده را به نفع خود نوادا حزبی.

هر آسوشیتد پرس ساندرز را دستگیر کرده است 54 درصد از نمایندگان با 4 درصد از حوزه گزارش بعد از ظهر روز شنبه. جو بایدن در حال حاضر در دور دوم با 17.8 درصد در حالی که الیزابت وارن رز به ثالث با 10%. پیت Buttigieg در جایگاه چهارم با 8.7% با تام Steyer در پنجم با 6.4 درصد. Ctq دور ناشران این زمینه با 2.7%.

این پست به روز خواهد شد زمانی که تعداد نهایی در دسترس است.

ساندرز مورد علاقه بود در چند نظر سنجی رفتن به شنبه با ورود نظرسنجی همچنین نشان دادن حمایت قوی برای سناتور ایالات متحده از ایالت ورمونت.

36 نمایندگان هستند تا برای grabs در نوادا با یک نامزد نیاز 1,991 نمایندگان به نفع نامزدی ریاست جمهوری در اولین انتخابات دموکراتیک ملی کنوانسیون. قبل از روز شنبه نتایج Buttigieg حال باریک و سرب بیش از دیگر نامزدها با 22 نمایندگان با ساندرز راست بر روی پاشنه خود را با 21. وارن شد دور سوم با 8 پس Klobuchar با 6 و بایدن با 5.

دموکرات ها در ایالت نوادا به دنبال جلوگیری از فاجعه تفرج مانند آنها با تجربه در آیووا قفقاز کمتر از سه هفته پیش. با توجه به حزب عدالت و یک میزبان از ویژگی های مسائل ناشی از عمده تاخیر در انتشار نتایج. هر دو ساندرز و Buttigieg اعلام کرده اند پیروزی در این دولت هر چند هر دو از مبارزات انتخاباتی خود را درخواست کرده اند بازگو خاصی در انجمن سایت پس از نهایی برگه نشان داد که دو نامزد ریاست جمهوری در پایان با فوق العاده نزدیک به یکدیگر است.

باقی مانده دموکراتیک نامزدها مواجه خاموش در یک بحث تلویزیونی در فوریه. 19 در لاس وگاس. شب بود و قابل توجهی در بسیاری از, در بخشی به دلیل آن بود که برای اولین بار ظاهر میلیاردر مایک بلومبرگ در کنار دیگران رقابت برای نامزدی.

اگر چه مهر است نه در انتخابات در نوادا او واجد شرایط برای های اخیر بحث شد و صریحا فلفلی با عکس طول شب. دیگر نامزدها با اشاره به سابق شهر نیویورک شهردار رکورد در چنین چیزهایی به عنوان “توقف-و-frisk” سیاست او اجرا در حالی که در دفتر و اتهام تبعیض جنسیتی و آزار و اذیت های ساخته شده توسط زنان است که کار را برای شرکت خود را.

وارن در خصوص رفت و پس از بلومبرگ برای استفاده خود را از عدم افشای توافق برای نگه داشتن کسانی که او را متهم کرد از صحبت های عمومی. روز جمعه بلومبرگ انتخاباتی اعلام کرد که انتشار سه زن از خود NDAs.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>