برنی ساندرز نمرات قاطع نوادا برنده رانده اسپانیایی, سیاه, رای دهندگان

برنی ساندرز شکست دور از رقبای خود در حزب دموکرات انتخابات ریاست جمهوری اواخر روز شنبه با پیروزی قاطع در نوادا طراحی شده توسط اسپانیایی و رای دهندگان — تنظیم او برای برنده در بیشتر متنوع شنبه متحده که او را مورد علاقه برای نامزدی.

با 60 درصد از حوزه گزارش ساندرز تا به حال 46 درصد به جو بایدن را 19.6 درصد از نمایندگان شهرستان. پیت Buttigieg بود در سوم با 15.3 درصد از آستانه مورد استفاده برای جایزه نمایندگان به نامزد دموکرات ملی کنوانسیون.

این سناتور ورمونت موفق به کسب بیش از نیمی از اسپانیایی رای با توجه به ورودی سنجی ذکر شده توسط سی ان ان و گسترش قدرت خود را با رای دهندگان — undercutting انتقاد که حمایت خود را عمدتا جوان و ناراضی. که مجموعه او را به انجام خوبی در تگزاس و کالیفرنیا که هر دو در میان 14 مسابقات در مارس 3 و آمد با نماینده جوایز.

او نیز به دست آورد با نوادا دموکراتیک رای دهندگان که می خواهید عظیم تعمیرات اساسی ما بیمه سلامت سیستم. با 62 درصد از حزبی را برانگیخت و گفت آنها می خواهند یک برنامه شبیه به ساندرز’ مدیکر برای همه, او در زمان 49 درصد از آنها پشتیبانی می کند.

ساندرز’ منجر شد که آسوشیتد پرس به نام در این مسابقه تنها با 4 درصد از حوزه گزارش. نوادا حزب دموکرات رسمی رای-ضد حزب-اجرای انتخابات ریاست جمهوری اولویت مسابقه هنوز هم تا به حال گزارش شده تنها 484 از 2,097 حوزه هفت ساعت پس از قفقاز آغاز شد. نتایج ضربه جدی به امید وزش دموکرات ها که می خواهند برای جلوگیری از Sanders. بایدن دوم-پایان محل را به او می دهد اندکی tailwind از رفتن به انتظار پایان قوی در کارولینای جنوبی — اما برای پاک کردن شک و تردید که آیا او این است که به سادگی بیش از حد و خارج از مرحله با چپ و ناب از پایگاه خود تبدیل پرچمدار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>