برنی ساندرز تقویت وضعیت خود را به عنوان حزب سوسیالیست دموکراتیک

برنی ساندرز سمان است خود را frontrunner وضعیت در جنگ به انتخاب دموکراتیک نامزد خواهد شد که در مقابل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات.

تبلیغات

او پیش بینی شده است به نفع خود نوادا قفقاز و نتایج اولیه نشان می دهد او در دوره را به نفع خود برای اولین بار در غرب’ مسابقه توسط یک حاشیه بزرگ.

پیروزی در نوادا بیشتر خواهد شد افزایش جلو در حال اجرا نامزدی ساندرز یک سناتور ایالات متحده از ایالت ورمونت پس از خود را قوی نمایش در آیووا و نیوهمشایر در اوایل این ماه.

در یک ایمیل به حامیان ساندرز کمپین اعلام پیروزی نوشتن “ما برنده نوادا حزبی و ما برنده بزرگ!”

ساندرز بود رو در نوادا توسط چه ورودی نظرسنجی نشان داد که قوی بود برای حمایت از یک دولت-اجرای مدیکر برای همه طرح بهداشت و درمان مانند او پیشنهاد کرده است.

بایدن معاون سابق رئیس جمهور شده بود در نیاز ناامید از قوی نشان پس از فقیر پس از اتمام در دو مورد اول مسابقات.

او در دور دوم به ساندرز با 19 درصد آرا با 10 درصد از حوزه گزارش شده اما پیش از شهردار سابق پیت Buttigieg جنوبی خم ایندیانا سوم با 17 درصد.

“مطبوعات آماده به اعلام مردم مرده به سرعت اما ما زنده است و ما در حال آمدن به عقب و ما میخوایم برنده” بایدن گفت: هواداران در لاس وگاس.

سناتور الیزابت وارن چهارم بود با 11 درصد در نوادا که در آن رای دهندگان ریخت و به بیش از 250 سایت در سراسر کشور خود را انتخاب کنید برای یک دموکرات رقیب به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات.

پس از ویژگی های بحران تاخیر نتایج در طول آیووا, قفقاز, نوادا, حزب دموکرات مقامات وعده داده است که یک تجدید نظر در سیستم گزارش دهی با استفاده از یک خط تلفن و عکس هایی از جلسه گزارش دهی ورق خواهد اطمینان از نرم و صاف روند.

اما حوزه صندلی در برخی از قفقاز گزارش انتظار طولانی بر روی خط تلفن. لری ون بازنشسته داروساز بود که داوطلب در یک حوزه که رفت به بایدن گفت که او به نام شماره تلفن برای گزارش نتایج هشت بار قبل از او در نهایت از طریق.

در نتیجه نهایی یک جلسه در مشهور هتل Bellagio در لاس وگاس, Sanders, به پایان رسید با 76 رای بایدن به حال 45 و هیچ نامزد دیگر به پایان رسید با یک رای.

کارگران در هتل است که اعضای آشپزی اتحادیه کارگران جریان از این جلسه پس از پشتوانه ساندرز با وجود رهبری خود را ابراز رزرو خود را در مورد طرح بهداشت و درمان.

“من رفتم برای برنی. من نه بزرگ به سیاست اما من دوست دارم چیزهایی که او را به رفتن برای: بدهی وام دانشجویی و مدارس و بهداشت و درمان رایگان” گفت: Aleiza اسمیت 22 ساله خانه دار در Bellagio.

چهار روز پس از رای گیری اولیه در نوادا در این هفته به خود جلب کرد بیش از 75,000 دموکرات ها بیش از نیمی برای اولین بار رای دهندگان قرار دادن حزب در موقعیت برای پیش افتادن از مردم در انتخابات رکورد 118,000 در سال 2008 زمانی که باراک اوباما نامزدی, هیجانی, حزب.

اما کسانی که رای اولیه تا به حال محسوب می شود همراه با آن بازیگران در شنبه پیچیده روند.

ورودی نظرسنجی توسط ادیسون تحقیقات آژانس نشان داد شش در 10 نوادا رای دهندگان در قفقاز حمایت مدیکر برای همه, پیشنهاد یک نسخه از آن نیز توسط وارن.

شش نفر از 10 جلسه را برانگیخت می خواستم کسی که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر از کسی که موافق با آنها در مورد مسائل مهم با توجه به نظر سنجی.

افزایش ساندرز

ورودی نظرسنجی همچنین نشان داد که ساندرز خود شناسایی دموکراتیک سوسیالیستی ممکن است گسترش درخواست تجدید نظر خود را فراتر از خود را پایگاه اصلی حامیان رهبری توسط جوانان و اسپانیایی است.

ساندرز بود پیشرو در نوادا در تمام گروه های سنی به جز برای کسانی که مسن تر از 65. حدود 54 درصد از رای دهندگان لاتین گفت: آنها حمایت او در حالی که 24 درصد از کالج تحصیل سفید زنان و 34 درصد از کسانی که یک عضو اتحادیه در خانواده خود او را پشتیبانی می کند.

نوادا در قفقاز یک روز پس از خبر شکست که ساندرز حال جریان شده توسط مقامات ایالات متحده که روسیه در تلاش بود برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان بخشی از تلاش برای تداخل با 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

در حالی که ساندرز’ رقبا سعی در بلانت حرکت خود را در قفقاز آنها هر یک از مواجه با چالش های قابل توجهی از خود به خود.

بایدن و وارن دنبال شد به پرش شروع مبارزه مبارزات پس از فقیر پس از اتمام در اولین دو کشور در حالی که Buttigieg و سناتور ctq به امید اثبات آنها می تواند درخواست تجدید نظر به نوادا متنوع تر رای دهندگان.

ساندرز صحبت کرد و به حدود 2000 نفر در لاس وگاس در شب جمعه دور کردن جمعیت با قول به “شرکت نخبگان” و “لعنتی تمام 1%”.

مغلوب ساختن پیشی جستن که از دست نوادا به دموکرات هیلاری کلینتون در سال 2016 توییتی در روز شنبه که او انتظار می رود را به نفع خود در نوادا در انتخابات عمومی در ماه نوامبر و اشاره به این گزارش که یک دروغ تلاش شد حمایت از Sanders.

در یک بحث دموکراتیک در نوادا در چهارشنبه نامزدهای راه اندازی داغدار حمله مایکل بلومبرگ میلیاردر شهردار سابق شهر نیویورک است که افزایش در پای صندوق های رای در پشت خود بودجه تبلیغات حمله رعد اسا است اما رقابت در نوادا است.

نوادا سوم دولت در تقویم اصلی برای اولین بار بود منعکس کننده نوع متنوع رای دهندگان که رای در سراسر 14 متحده در روز سه شنبه در مارس 3.

اگر ساندرز می آید از سه شنبه با ملاحظه نماینده رهبری آن را تبدیل به بسیار دشوار است برای هر یک از نامزدهای دیگر به عقب.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>