سناتور. برنی ساندرز برنده خواهد شد, نیوهمشایر, اولیه, با توجه به پیش بینی از چندین, اخبار سازمان های, موقعیت او را به ادعا می کنند حزب سوسیالیست وضعیت را برای نامزدی حزب دموکرات.

با بیش از 90 درصد از آرا شمارش ساندرز برگزار 1.6-نقطه سرب بیش از شهردار پیت Buttigieg. دو نامزد در صدر دموکراتیک زمینه برای دومین بار در هشت روز.

در یک سخنرانی برای حامیان ساندرز تشکر جمعیت برای یک “پیروزی بزرگ است.”

“این پیروزی در اینجا این است که این آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” ساندرز گفت. “ما در حال رفتن به, نوادا, ما در حال رفتن به کارولینای جنوبی است. ما در حال رفتن به برنده شدن در این کشورها نیز هست.”

طراحی یک ضمنی در مقابل با Sanders, Buttigieg به هواداران خود گفت که او منحصر به فرد قادر به چیدن متحدان جدید به عنوان اصلی می رود.

“این یک ائتلاف علاوه بر این نه تفریق” Buttigieg گفت.

سناتور. ctq که تا به حال به پایان رسید پنجم در آیووا رسید به یک سوم قوی-محل نمایش در جمعه سوخت توسط یک پیام electability. در سخنرانی Klobuchar در زمان این فرصت برای معرفی خود به این کشور گفت: مبارزات انتخاباتی او تا به حال تعریف شده توسط “شن.”

“سلام و امریکا و من ctq و من را مورد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:. “در حالی که هنوز رای گیری به تعداد ما را مورد ضرب و شتم شانس هر مرحله از راه است.”

محبوب ترین ها در انواع

سناتور. الیزابت وارن که شد از همسایه ماساچوست trailed در دور چهارم است. در یک سخنرانی برای حامیان او پیش از آن در شب وارن انتقاد “به نوبه خود تیز” کمپین گرفته در چند هفته گذشته و تن به تن خودش را به عنوان کاندید وحدت.

“ما نمی توانیم به سقوط به جناح های” وارن گفت. “ما نمی توانیم به هدر دادن قدرت جمعی ما. ما برنده هنگامی که ما با هم آمده است.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که در نظر گرفته شد frontrunner برای بسیاری از 2019, در حال اجرا است ناامید کننده پنجم. بایدن در حال حاضر در سمت چپ خارجه کارولینای جنوبی که در آن او گفت که حامیان و رای دهندگان لاتین هنوز به فرصتی برای در وزن.

“وقتی که شما شنیدن این همه صاحب نظران و کارشناسان و کابل تلویزیون talkers بحث در مورد مسابقه به آنها بگویید:” این ain’t بیش از مرد است. ما فقط گرفتن آغاز شده است. ما رای شمارش بیش از حد'” بایدن گفت. “شما نمی تواند دموکراتیک نامزد و شما می توانید با برنده شدن در یک انتخابات عمومی به عنوان یک دموکرات مگر اینکه شما حمایت قاطع از سیاه و قهوه ای و رای دهندگان.”

اندرو یانگ که تاجر دفاع و پشتیبانی جهانی پایه درآمد اعلام کرد که او ترک نژاد به عنوان کلرادو بهداشت ، مایکل بنت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su