او قدیمی ترین نامزد در کاخ سفید نژاد اما برنی ساندرز موفق شده است در عین حال دوباره به انرژی در مدارس با نظر سنجی نشان دادن او در حال اجرا گردن و گردن با سابق جو بایدن در آیووا قفقاز. اما این آزمون برای اولین بار از آمریکا انتخابات ریاست جمهوری شناخته شده است برای پرتاب و شگفتی است.

تبلیغات

به عنوان اولین رای در سال 2020 دموکراتیک مسابقه به چالش کشیدن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لگد کردن در میانه ایالت آیووا دوشنبه Sanders پدید آمده است به عنوان یک نامزد در حال افزایش است با 78 ساله سناتور ورمونت با بایدن 77 در چندین نظر سنجی.

بایدن و ساندرز گره خورده بودند در 25 درصد را به عنوان اولین انتخاب نامزد با توجه به ایسنا نظرسنجی انجام شده توسط YouGov یکشنبه منتشر شد.

پیت Buttigieg از 38 ساله شهردار سابق South Bend, ایندیانا, در آمد سوم با 21 درصد در حالی که ماساچوست سناتور الیزابت وارن چهارم با 16 درصد است.

این نتایج تا حد زیادی مطابقت با دیگر نظرسنجی های انجام شده در کلید دولت است.

دو frontrunners نمایندگی دو بال جداگانه حزب: ساندرز مترقی بال و بایدن متوسط استقرار بال.

ساندرز به حال دو رقمی سرب با افراد زیر سن 35 در برخی از نظر سنجی. کسانی که رای دهندگان تشکیل هسته های پایه حمایت خود را در سال 2016 و آنها هنوز هم “احساس برن” در این سال است.

اعلام کرد سوسیالیستی حامیان هستند که بسیج با رسانه های اجتماعی برای حضور در قفقاز در حالی که رای دهندگان مسن تر که بیشتر احتمال دارد به نفع بایدن کمتر احتمال دارد به نوبه خود تا.

ساندرز نیز می ایستد یک فرصت خوب برای پیروزی های آینده اولیه در نیوهمپشایر که در آن به عنوان سناتور از یک کشور همسایه کهنه سیاستمدار محلی است.

بایدن متوسط با دهه واشنگتن, تجربه, تحت فشار قرار داده تا عملکرد قوی در آیووا به عنوان میانه رو دموکرات اخم در مورد چگونه به مقابله با افزایش Sanders.

“شاید ما نیاز به یک خطرناک کمونیست’

در ساندرز کمپین تجمع یکشنبه, حامیان گوش با شور و شوق به عنوان نامزد رفت و از طریق سیاست های خود را اولویت و توضیح داد: آنچه در خطر است در سال 2020 انتخابات است. “ممکن است این انتخابات که مهم ترین در تاریخ آمریکای مدرن. آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد آینده دموکراسی آمریکایی” او گفت:.

ساندرز وعده داده شده او را شکست مغلوب ساختن پیشی جستن و متحد کردن مردم با هم “در اطراف یک برنامه که با این نسخهها کار برای همه ما نه فقط 1 درصد است.”

Josiah ساتون 22 سال سابقه دانش آموز در لینکلن کالج است کمک ساندرز کمپین در آیووا. او می گوید: بسیاری از افراد جوان در صنعت خدمات در حال حمایت سناتور ورمونت از آنجا که او خطاب به اتحادیه های کارگری مسائل. وقتی پرسیده شد که برای پاسخ به منتقدان که ساندرز یک “خطرناک کمونیست” ساتون پاسخ داد: “شاید ما نیاز به یک ‘خطرناک کمونیست’. ما شده ایم در یک خطرناک سرمایهداری وضعیت برای بیش از حد طولانی است.”

Democratic candidate Bernie Sanders campaigns at Lincoln College in Indianapolis, Iowa.
نامزد حزب دموکرات برنی ساندرز مبارزات در لینکلن کالج در Indianapolis, Iowa. © جسیکا لو Masurier

تایلر توس, 26, یک اپراتور مطبوعاتی از کلمبوس, اوهایو, صرف بیشتر از روز خود را در کف کارخانه اما او گرفته شده و زمان را برای رسیدن به آیووا و بوم برای Sanders.

نفس و پرشور او توضیح داد ساندرز انقلابی تجدید نظر: “من معتقدم که ما نیاز به ساخت یک طبقه کارگر جنبش در امریکا است. من فکر می کنم ما نیاز به زندگی می کنند تا به اصل حکم است که در کشور ما راه اندازی شد که یک دموکراسی برای همه با همه و نه فقط منافع خاص لابی بزرگ بانک های داروسازی و شرکت های بیمه.

“اگر این بدان معناست که او برای مردم کار از ما برای اتحادیه های کارگری برای افرادی مثل من و خانواده من و مهاجران – ما نیاز به رفتن را از پایین به بالا است و چگونه همه ما افزایش یابد. نه یک سیستم است که باعث ایجاد ثروت برای فقط 1 درصد که بیشترین درآمد می رود برای آنها و نه برای ما افرادی که در اینجا کار می کنند. ما تو را آیووا ما تو را کارولینای جنوبی, ما میخوایم ریاست جمهوری گفت: توس.

A Bernie Sander's campaign field office in Des Moines, Iowa, February 3rd 2020.
یک برنی ساندر کمپین زمینه در Des Moines, آیووا, February 3rd, 2020. © جسیکا لو Masurier

در ساندرز زمینه در Des Moines, خواندن نشانه “IA عاشق برنی” زینت دیوار. داوطلبان آسیاب در اطراف تبادل canvassing تکنیک های متقاعد کردن رای دهندگان به حزبی برای Sanders.

جنی مک میلان 35 ساله و تحلیلگر کسب و کار از آیووا است canvassing برای Sanders. او شده است در تلاش برای متقاعد کردن م

Cidney Macmillan, a business analyst from Iowa who is campaigning for Bernie Sanders, February 2nd 2020.
جنی مک میلان یک تحلیلگر کسب و کار از آیووا است که مبارزه برای Bernie Sanders, فوریه 2 سال 2020 است. © جسیکا لو Masurier

e که در حصار می آیند و حمایت از نامزد. جنی پشتیبانی ساندرز در آخرین انتخابات چرخه به عنوان به خوبی.

“در این سال بیش از دیگران وجود دارد بسیاری از مردم مترقی. به نظر من برنی آورده که از. ترقی خواهان و به نظر می رسد به مانند برنی وارن و [اندرو] یانگ. من احساس می کنم برنی مرد حق او شده است در سمت راست از تاریخ گذشته 30 تا 40 سال است. او شده است تلاش برای شکستن تا شرکت های بزرگ در تلاش برای مبارزه با طبیعت است. برای من مهم ترین چیز این است که شکستن بانک ها و شرکت های بزرگ. وجود دارد مقدار زیادی از پول در سیاست است. بسیاری از که می آید از بانک های بزرگ نفت و شرکت های سرمایه گذاری در بخش دارویی آنها قادر به لابی و گرفتن مقدار زیادی از چیزهای مختلف است که کمک به آنها را اما نمی سود 95 درصد از جمعیت است.”

مک میلان فکر می کند آن را حتی ممکن است برای متقاعد کردن تهمت حامیان به تبدیل به ساندرز او به عنوان یک ” ضد استقرار,’ شکل است.

بایدن این است که “تنها کسی است که می تواند هر دو طرف را با هم’

جمعیت در حدود یک هزار نفر جمع شده بودند برای شنیدن جو بایدن در یک مدرسه در Des Moines در روز یکشنبه.

جو احساس قبل از بایدن به نظر می رسد اما برداشت هنگامی که او بر روی صحنه و دیدم لبخند خود را.

Democratic candidate Joe Biden at a campaign rally in Des Moines, Iowa.
نامزد حزب دموکرات جو بایدن در یک کمپین تجمع در Des Moines, Iowa. © جسیکا لو Masurier

“رئیس جمهور بعدی است که رفتن به ارث می برند یک کشور تقسیم شده و جهان در بی نظمی” بایدن گفت: “هیچ وقت در کار آموزش است.”

مارشال Orsini, یک وکیل از, West Des Moines گفت: فرانسه 24 که او را حزبی برای بایدن در روز دوشنبه. او گفت: “خود ما نیاز به یک رئیس جمهور که می تواند شروع از یک روز. من می خواهم یک سطح معینی از زمامداری در رئيس جمهور. من فکر می کنم او قادر خواهید بود به جلو در هر دو سرخورده و محروم و از طرف دیگر نیز هست و من فکر می کنم برنی ساندرز و الیزابت وارن در حال رفتن به یک زمان سخت به انجام است. او یک فرصت بهتر از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

معاون سابق رئیس جمهور یک راه راست به چشم مخاطبان. او در زمان زمان به خوش آمد می گوید همه کسانی که jostling به لرزش دست خود را به ماندن درست به شهرت خود را برای داشتن یک تماس های شخصی است.

James A. Benzoni, an immigration attorney who supports Joe Biden, at a rally in Des Moines, Iowa, February 2nd 2020.
James A. Benzoni یک وکیل مهاجرت که پشتیبانی از جو بایدن در یک تجمع در Des Moines, آیووا, فوریه 2 سال 2020 است. © جسیکا لو Masurier فرانسه 24

James A. Benzoni یک وکیل مهاجرت که ماند در بایدن پس از سخنرانی به لرزش نامزد خود را از دست توضیح داد که چرا او این است که او را حمایت. “دلیل اصلی علاوه بر تجربه خود است چرا که ما پس از تقسیم در حال حاضر ما نیاز به مقابله با نژادی تقسیم. انتخاب باراک اوباما به ارمغان آورد تبعیض نژادی و بازگشت به سطح و در حال حاضر بایدن تنها کسی است که می تواند هر دو طرف را با هم.”

در پایان راهپیمایی خود را بایدن گفت: فرانسه 24 “من بهترین نامزد از آنجا که من می دانم آنچه که ما باید انجام دهید. من می تواند متحد این کشور است.”

اکثریت رای دهندگان دموکرات فرانسه 24 صحبت کرده گفت که اگر بایدن در نهایت این نامزدی آنها را به عقب او را در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما رافائلا فشار, a 20-year-old وارن حامی که در سفر از کانزاس به دیدن او نامزد گفت: فرانسه 24 که او فکر نمی کند که جوان مردم را حمایت بایدن. “او تا به برخی از نقاط خوب اما من واقعا فکر می کنم او دموکرات از روز دیگر,” او توضیح داد.

'Please don't make me vote for Joe Biden' video on TikTok.
‘Please don’t make me برای رای دادن جو بایدن’ ویدئو Infinite. © جسیکا لو Masurier

اعتراض پس از آن نشان داد فرانسه 24 یک ویدیو که رفته ویروسی که ویژگی های یک مرد جوان در یک کراوات رنگ تی شرت انجام “Running Man” رقص و شعار “لطفا به من رای برای جو بایدن.” محبوبیت این ویدئو نشان دهنده احساسات احساس بسیاری از دموکرات ها در آیووا و در سراسر ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de