بهترین دوست برای همیشه لطفا برای Nabs Kamir Aïnouz را ‘عسل سیگار’ شرکت های تولید شده توسط Dardennes برادران (منحصر به فرد)

مستقر در بروکسل شرکت بهترین دوست برای همیشه لطفا برای به دست آورد Kamir Aïnouz امیدوار اولین ویژگی “عسل سیگار” که توسعه یافته با حمایت از ساندنس فیلمنامه نویسان آزمایشگاه و شرکت های تولید شده توسط لوک و ژان پییر داردن که نخل طلا برنده مدیران/تولید کنندگان.

مجموعه ای در پاریس در سال 1993 این فیلم به شرح زیر سلما, 17 زندگی می کند که در یک بورژوا و سکولار بربر ، زمانی که او در دیدار Julien در کالج او متوجه می شود برای اولین بار تاثیر قوانین پدرسالار در صمیمیت. در حالی که سلما کشف قدرت از خود تمایل بنیادگرایی طول می کشد بیش از کشور خود و خانواده اش شروع به فرو ریختن.

“عسل سیگار” تولید شد توسط veteran تولید کریستین Rouxel (“Houba! On the Trail of the Marsupilami”) و ماری-کاستیا ذکر Schaar (“بهشت صبر کنید”). این فیلم با همکاری تولید شده توسط Dardennes و مالک اشتر علی-Yahia, همچنین, فرانسوی, ستاره Dany Boon.

بهترین دوست برای همیشه لطفا برای پرده منحصر به فرد برای اولین بار فیلم هایی از این فیلم در برلین فیلم اروپایی بازار است. بازیگران شامل تازه وارد Zoé Adjani و همچنین Amira Casar (“در ابدیت دروازه” “تماس با من با نام شما”), Lyès سالم (“ابو لیلا”). در حال حاضر در تولید این فیلم توسعه داده شد با حمایت از Rawi و Beaumarchais پایه و اساس است. “عسل سیگار” به ارمغان می آورد با هم یک درجه خدمه از جمله فرانسه فیلمبردار جین Lapoirie (“Benedetta”), ویرایشگر, آلبرتا Lastera (“این Midwide”) و میکسر صدا Mélissa تپل, زن و شوهر (“Michael Kohlhaas”).

“این فیلم به تصویر می کشد بدن زن, بیداری, در, جدید, بسیار احشایی راه در حالی که کاملا باز به مخاطبان گفت:” مارتین Gondre بهترین دوست برای همیشه لطفا برای co-founder.

محبوب ترین ها در انواع

“Kamir روح مبارزه همراه با چنین تجربه و با استعداد هنری تیم مطمئنا قرار دادن با هم یک سال از بلند پروازانه ترین, فرانسوی, اولین ویژگی” اضافه شده Gondre.

توزیع پاناما را انتشار فرانسوی زبان فیلم در فرانسه در طول ترم دوم سال جاری است.

بهترین دوست برای همیشه لطفا برای برلین تخته سنگ شامل, فرانسوی, رقص, مستند, “اگر آن را دوست دارم” توسط پاتریک Chiha در چشم انداز بخش “لس Conductos” توسط Camilo رسترپو در برخورد بخش و همچنین رادو جود را با حروف بزرگ چاپ” و متی رنکین “قرن بیستم” است که برای اولین بار در تورنتو نیمه شب, دیوانگی, در انجمن بخش است.

این شرکت ادامه خواهد داد و فروش در Valentyn Vasyanovych را “آتلانتیس” که برنده جایزه در ونیز Orizzonti و Les Arcs جشنواره; Nicolas Rincon ژیل را “دره ارواح” برنده Etoile d’or در جشنواره مراكش و Juris Kursietis “اولگ” است که برای اولین بار در جشنواره کن کارگردانان و Genevieve Duludes-د Celles را “مستعمره” بود که برنده سال گذشته خرس کریستال در نسل بخش در برلین.

راه اندازی در سال گذشته در جشنواره کن بهترین دوست برای همیشه لطفا برای یک شرکت خواهر پاریس بر اساس Indie در فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>