‘بهترین بهره وظیفه” ، کارگزاران وام مسکن


گروه های مصرف کننده می خواهید برای دیدن آینده اصلاحات عمده در مشکل وام مسکن broking صنعت بیشتر تماس برای کارگزاران را ملزم به اطلاع رسانی به مشتریان خود در نوشتن آنچه که آنها انجام داده اند برای مطابقت با نیازهای خود را و چگونه بسیاری از پتانسیل وام مسکن مورد بررسی قرار گیرد رد کرد و به همین دلیل است.

از 1 ژوئیه وام مسکن کارگزاران خواهد بود موضوع را به “بهترین منافع وظیفه” که در آن مصرف کنندگان منافع باید همگانی بیش از خود را دارند.

Mike Felton, the chief executive of the Mortgage and Finance Association of Australia, said the new best-interests duty for mortgage brokers would drive the trust and confidence that consumers have in brokers

مایک Felton اجرایی این وام و امور مالی انجمن از, استرالیا گفت جدید بهترین منافع وظیفه کارگزاران وام مسکن خواهد درایو اعتماد و اعتماد به نفس است که مصرف کنندگان باید در کارگزاراناعتباری:جینی Barrett

نیاز بود از عمده توصیه های Hayne سلطنتی کمیسیون به سوء رفتار به خدمات مالی برای کمک به حفاظت بهتر از مصرف کنندگان است.

یک قانون معرض کارگزاران به بهترین منافع وظیفه تصویب در پارلمان فدرال در اوایل این ماه اما مشخص نیست چگونه این وظیفه به درخواست خروج از آن به صنعت دیده بان استرالیا اوراق بهادار و سرمایه گذاری کمیسیون (ASIC) به تصمیم می گیرید که چگونه به آن را باید کار کند.

تبلیغات

این قانون همچنین ممنوعیت کمپین بر اساس و بر مبنای حجم کمیسیون که در آن کارگزاران کسب یک جایزه برای هدف قرار دادن اهداف فروش را از وام دهنده خاص.

ASIC منتشر مشاوره مقاله این هفته در کنار یک پیش نویس از خود نظارتی, راهنمای ترسیم آنچه در آن پیشنهاد را در نهایی هدایت می شود منتشر شده در ماه مه در زمان برای 1 جولای شروع تاریخ.

تنظیم کننده می گوید که در نظر دارد به “اصول مبتنی بر رویکرد” به جای تجویزی مراحل را برای کارگزاران وام مسکن به دنبال برای اطمینان از انطباق با وظیفه نقض که حمل حداکثر جریمه بیش از 1 میلیون دلار است.

کارگزاران خواهد بود انتظار می رود به بررسی هر مشتری شرایط شخصی و اگر آنها لازم نیست که یک وام و یا اعتباری دیگر محصول است که منطبق بر نیازهای مشتری به ارائه کمک.

راهنمای می گوید آن را “مفید” به ارائه مصرف کنندگان با یک لیست کوتاه از گزینه های, با یکی بودن توصیه می شود و همچنین به عنوان یک توضیح که چرا وام مسکن است که با توجه به صدور صورت حساب های بالا.

ASIC دستورالعمل همچنین جلوگیری از نیاز به آن است که ارتباطی به مشتری باشد در نوشتن ساخته شده است هر چند کارگزار را برای حفظ سوابق دقیق.

“ما انتظار داریم که شواهد انطباق با منافع تعهدات خواهد آمد که عمدتا از کارگزاران سوابق” پیش نویس قانونی guide گفت.

ارین ترنر رئیس کمپین در انتخاب گفت: مصرف کنندگان باید دریافت یک بیانیه کتبی میدهد و چه کارگزار انجام داده است برای دیدار با نیازهای خود را.

کاترین معبد مدیر سیاست و مبارزات در مصرف کننده اقدام قانون مرکز گفت: در حالی که او “حمایت” از بهترین منافع وظیفه کارگزاران وام مسکن باید قادر به روشنی و به سادگی توضیح به مشتریان چرا آنها ساخته شده خود را توصیه.

“این قطعا می تواند بهترین تمرین برای که به حمایت شود تا در نوشتن” Ms معبد گفت.

مایک Felton, مدیر اجرایی, از وام مسکن و تامین مالی انجمن از, استرالیا گفت: ترکیبی از یک اصولی مبتنی بر منافع وظیفه و “عظیم” مجازات برای نقض هستند “قویترین اصلاحات که دولت می تواند در جای خود قرار داده” برای این صنعت است.

“بهترین بهره وظیفه خواهد درایو اعتماد و اعتماد به نفس است که مصرف کنندگان باید در کارگزاران” او گفت:.

یکی دیگر از سلطنتی کمیسیون توصیه – که کارگزاران دیگر دریافت کارمزد از وام دهندگان و مشتریان پرداخت کارگزار up-front – رد شد توسط موریسون دولت است.

دولت پذیرفته استدلال که اگر مشتریان خواسته شد به کارگزاران پرداخت از جیب خود کمتر مردم به استفاده از کارگزاران که به نفع بانک های بزرگ و کوچک کارگزاران احتمال بیرون رفتن از کسب و کار.

کارگزار کمیسیون بررسی خواهد شد رقابت تنظیم کننده و تنظیم کننده های مالی در سال 2022.

بیشترین بازدید فیلم ها در پول

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>