بهترین BS نظر: دسترسی به منابع مالی خارجی, E-commerce در هند و بیشتر

مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران گفته است که رشد طرح های ساخته شده در بودجه 2020-21 نگاه بلند پروازانه در زمینه ساختاری و چالش های دوره ای. دولت انتظار دارد که اقتصاد هند به گسترش در 10 درصد از لحاظ اسمی در سال مالی آینده. کندتر رشد خواهد یک بار دیگر تحت فشار قرار دادن منابع مالی دولت.

در ضمن با توجه به آخرین داده های خالص خانوار صرفه جویی مالی قابل توجهی کاهش یافته و خواهد بود کشیدن در احیای اقتصادی.

دولت در تلاش است تا به بیشتر های خارجی پس انداز است که می تواند به افزایش خطرات. در این زمینه ما منجر سرمقاله یادداشت: در حالی که ایده گنجاندن در جهانی شاخص باند و دسترسی جهانی پس انداز دارای شایستگی در یک سطح نظری سیاستگذاران نباید چشم پوشی از نقاط ضعف اساسی اقتصاد هند. در اینجا بخوانید.

بودجه بیان شده است باید واقعیت-بررسی استدلال دوم ما سرمقاله.

تصمیم به حرکت به اعتباری هوشمند متر برق برای تمام مصرف کنندگان در سه سال آینده — اگر آن اتفاق می افتد — کمک خواهد کرد مضطرب شرکت های توزیع و در انرژی های تجدید پذیر شرکت ها می نویسد Vandana Gombar.

آن را به یک مگا تلاش برای به روز رسانی هند رقابت, قانون, قوانین خرید و فروش با سرمایه گذاری مستقیم خارجی و مالیات قوانین برخورد با سرمایه گذاری بودجه اگر ما به درک کامل ما ملی بالقوه از تجارت الکترونیکی می نویسد: Ajit Balakrishnan

نقل قول

“من فکر نمی کنم امروز در آن شرایط می تواند فقط مخارج دولت است که می تواند اقتصاد را به سمت رشد است.”

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر