از صفر به 1.1 درصد پیش بینی برای رشد اقتصادی در FY21 است انتظار وخیم. اما آنچه در مورد این شکل از سیاست و روابط بین الملل در پست Covid-19 ، روزنامه بررسی این سوال در نظر بخش امروز. Kanika Datta مبالغ تا نمایش.

هند سخت ترین مستند در هر نقطه در جهان با حداقل آماده سازی است. در عین حال آقای مودی محبوبیت دست نخورده باقی می ماند. چگونه او می برد این قدرت برای تغییر شکل هند است که در اصل نقطه نگرانی می گوید: Aakar پاتل در اینجا.

بزرگترین ارتش و بزرگترین اقتصاد شکست خورده در برابر میکروسکوپی ویروس با اشاره به محدودیت های سخت قدرت در نظم جهانی.

Arunabha Ghosh به بررسی خوب و بد و زشت جنبه های اشکال جدید همکاری های بین المللی است که به احتمال زیاد به ظهور. جزئیات ارزیابی خود را در اینجا

هند ملاقات کرد پیش بینی عادی موسمی نادر نقره ای-پوشش در دلسردی ایجاد شده توسط Covid-19 و نشانه خوبی برای کشاورزی است که پشتیبانی از معیشت بیش از نیمی از جمعیت می گوید: سرب ویرایش در اینجا.

کرالا پدید آمده است به عنوان یک داستان موفقیت در آن فعال و عقل سلیم رویکرد حاوی Covid-19 شیوع می گوید: ویرایش دوم. در اینجا آن را بخوانید

نقل قول از روز

“ژاپن آزمایش 11.7 مردم در هر یک مثبت برای ایتالیا تعداد 6.7 در ما آن 5.3; انگلستان آن 3.4. در اینجا ما 24 آزمون برای یک مثبت. نمی توانم بگویم ما در حال آزمایش کمتر”

Dr R R Gangakhedar از شورای تحقیقات پزشکی هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de