بهترین BS نظر: بیکاری نرخ شیوع کروناویروس و بیشتر

دولت گفته است که Covid-19 همه گیر است که در “انتقال محلی” مرحله.

تعداد کل موارد بالا رفت و به بیش از 1100 روز دوشنبه. کسب و کار استاندارد از نظر قطعات برای روز بحث در مورد جنبه های مختلف این بیماری همه گیر.

بدون جهانی بیشتر و آزمایش دقیق از آن دشوار است برای ارزیابی گام بعدی: آیا برای گسترش مستند آن را سفت و یا پایان آن استدلال ما منجر سرمقاله.

حیاتی اندازه گیری مورد نیاز در وضعیت فعلی به universalise مزایای دسترسی به مواد غذایی پخته شده برای کسانی که هیچ دسترسی به یک آشپزخانه و مکان به سر خم کردن اگر صاحبخانه انداخته اند کسی از مخابرات امکانات برای برقراری تماس در مورد مردم نمی توانند شارژ و تست پزشکی و تجهیزات حفاظتی مانند ماسک, یادداشت ما دوم سرمقاله.

مسیر پیش رو نامشخص باقی مانده است اما مرکزی مورد برای هند و دیگر اقتصادهای باید بسیار تیز رکود در فعالیت های اقتصادی برای آمدن چند هفته به عنوان مستند گزش به دنبال بازیابی کند که ما گذار از مستند به کمتر سخت اجتماعی فاصله می نویسد: Akash Prakash

فرضی اگر این وضعیت به ادامه برای کل ماه آوریل آنچه را که نرخ بیکاری در ماه آوریل بود ؟ صفر و یا نزدیک به آن است. زیرا هیچ کسی نیست که یک کار خواهد بود به طور فعال به دنبال یکی می نویسد ماهش Vyas.

نقل قول

“من شگفت زده برای دیدن این گزارش وجود دارد از جمله طرح گسترش مستند”

کابینه وزیر راجیو Gauba

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>