بهترین نسخه هنوز ؟ مدیر پاییز de Wilde طول می کشد اما به سطح بعدی


در این دور تا ما داوران نقد فیلم منتشر شده در این هفته: از حق رای دادن به arthouse و فیلم های مستقل است که سزاوار توجه. آنهایی که ارزش هزینه بلیط ؟

اما ★★★★

جین آستن اما این کمال romcom – مبتکرانه و برهم کردن از misapprehensions, اشتباه و عدم تطابق که باید قبل از هم پاشید اجتناب ناپذیر پایان خوش می گوید مؤلف ساندرا سالن. خود داستان بی انتها است. Amy Heckerling ثابت کرد که زمانی که او حمل و نقل آن به دهه 1990 و با استفاده از آن به سیخ از حماقت و ظواهر بورلی هیلز غنی کودکان و نوجوانان در sublimely خنده دار Clueless.

Anya Taylor-Joy as Emma Woodhouse in Autumn de Wilde's film of the Jane Austen classic. Emma sets events in motion through her unthinking arrogance and her propensity to meddle in the lives of those around her.

Anya Taylor-Joy اما Woodhouse در پاییز de Wilde فیلم از جین آستن کلاسیک. اما مجموعه رویدادهای در حال حرکت از طریق unthinking استکبار و تمایل به دخالت در زندگی کسانی که در اطراف او. اعتبار:Universal Pictures

اما آن را هنوز هم خرس بازگویی اصلی خود را تنظیم. آن انجام شد کاملا با موفقیت بر روی صفحه نمایش در سال 1996 – مدت کوتاهی پس از انتشار Clueless – با گوئینت پالترو به عنوان آستن blithely bumbling قهرمان. در حال حاضر عکاس آمریکایی پاییز de Wilde, کارگردانی, برای اولین بار می آفریند نوار به یک سطح جدید با تشکر از عظمت این نسخه طراحی عیاری که با او orchestrates آن پوچ و شوخ طبعی از فیلمنامه. آن را توسط New Zealander النور Catton نویسنده Man Booker prize-برنده مشاهیر.

تبلیغات

موسیقی است که توسط Isobel والر-پل نیز به ثمر رساند خواهرش قمر ضربه سری Fleabagیک مساوی طنز شیب در عشق و نمره مجموعه ریتم برای عمل است. آستن کمدی از منش می شود یک نوع از سبک باروک رقص بازی های برگزار شده بین طبقات اجتماعی در کوچک خانه شهرستانهای روستای Highbury که در آن 21 ساله اما (Anya Taylor-Joy) ریاست به عنوان یک زودرس بانوی مانور.

Clockwise from front left: Anya Taylor-Joy, Bill Nighy and Johnny Flynn star in Emma, directed by Autumn De Wilde, front right.

در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ: Anya Taylor-Joy, بیل اهالی و Johnny Flynn ستاره در اما کارگردان پاییز د وایلد جبهه حق است. اعتبار:Joel C رایان/تالار گفتگو/AP

د وایلد نگاه به ابله کمدی در مهر تا طنز در آستن ironies. کمدین میراندا هارت wide-eyed بی پروا سبک کاملا سازگار به بخشی از chatterbox خانم بیتس که بی تزویر خوب دلی باعث اما unthinking استکبار با نتایج چشمگیر. و تازه از عملکرد خود را به عنوان پرنس چارلز در تاج جاش اوکانر حملات توجه داشته باشید درست از اب و تاب به عنوان آقای التون Highbury را insufferably خود aggrandising چند در اوصاف کشیش.

د وایلد باعث می شود یک زن و شوهر از ورقه. او را یکی از شخصیت های هریت و همکار او در مدرسه دانش آموزان در capes و نزد آنها در صفوف منظم به ارمغان می آورد تا تاسف یادآور خدمتکار داستان. نیز وجود دارد کمی بیش از حد موسیقی – به خصوص در آغاز. شما احساس به عنوان اگر شما در حال درآورده به مشاهده شخصیت به عنوان چهره های سرگرم کننده قبل از اینکه شما حتی آنها را ملاقات کرد. سپس همه چیز آرام و اجرای بیش از. هر یک میریزد نور های مختلف در عملکرد ریجنسی جامعه و انقباضات اعمال شده توسط آن سلسله مراتب. مثل همیشه با Austen, این پرتره در عالم صغیر از انگلستان به عنوان آن بود. در عین حال آن بینش باقی می ماند به عنوان تازه به عنوان همیشه.

جزئیات ساندرا سالن نقد و بررسی کامل در اینجا.

این Leunig قطعات ★★★

کاریکاتوریست Michael Leunig سخت به سنجاق کردن: نوابغ اغلب می نویسد: مؤلف پل Byrnes. او ظهور از Kasimir برگس فیلم بیش از پنج سال در ساخت به عنوان یک معما پیچیده در رمز و راز.

بسیار جوانتر بورگس می آید در او را با هدفمند ساده لوحی و تمایل به نوآوری. او ارائه می دهد Leunig – در حال حاضر 74 – فرصتی برای توضیح خود را بر روی دوربین برای نفوذ در خود تصویر شاید فکر خواهد کرد که او را در سهولت. آن را نمی کند. Leunig پاسخ به این دوربین خفیف پارانویا یا به عنوان او آن را “تمایل به در یافت نمی شود”. در یک نقطه او بازنشسته از فیلمبرداری به مدت 10 ماه به “بازیابی تعادل”. داشتن یک دوربین در او باعث می شود “بیت های اره منبت کاری اره مویی از دست رفته”.

The Leunig Fragments

این Leunig قطعاتاعتبار:دیوانه

Leunig به نظر می رسد تلاش برای دفاع از قلعه خود را عمیقا شخصی و خصوصی جهان است که در آن تمام خطوط منحنی هستند همه ستاره برق زده و همه انسان ها احاطه شده توسط ظلم و ستم از زندگی مدرن است. بورگس مجبور است به غارت فیلم قبلی و مصاحبه با اندرو دنتون و دیگران که در آن یک جوان Leunig گاهی آماده برای باز کردن حداقل بیش از در حال حاضر. آن را هنوز هم مانند قایقرانی به باد; شاید خطر در اینجا برای به اشتراک گذاشتن پنجه.

پس از او اعلام شد زندگی گنجینه ملی 20 سال پیش او ناراحت کاملا چند از طرفداران با حمله به برخی از آرمان های خود – به خصوص مادران شاغل و حامیان دولت اسرائیل. او تلون مزاج می آید با یک پانچ, یادداشت, خود, دوست, ریچارد Tognetti. و او همواره سیاسی هنرمند می گوید: Bob Brown, دولتمرد سبزها. او ناراحت است که بسیاری از کسانی که از او فکر می کنم به سادگی به عنوان یک rueful کمدین ملایم مترجم از زندگی مدرن از طریق آقای فرفری و دوست خود را اردک. Leunig اینجا نیست سعی در پنهان کردن خود را در لبه های تیز: به عنوان یک روزنامه و کاریکاتوریست آن را شغل خود را به “the outsider صدای که می گوید: محتمل چیز”.

Leunig تا به حال دو ازدواج و پدر چهار فرزند – تنها یکی از آنها توافق کردند که به نظر می رسد در این فیلم است. Leunig ارشد جدا از خواهر و برادر خود را به دلایل او نمی تواند و یا نمی خواهد به. واضح است که جنبه های زندگی شخصی او پریشانی او ندارد کلمات. نمایشگاه به اندازه کافی: یک هنرمند زندگی شخصی خود را به فاش کردن یا نه.

من تعجب که چرا او گفت: بله به فیلمبرداری است که قطع زندگی و کار خود را برای مدت طولانی. پاسخ ممکن است دروغ در فیلم های آخر فصل, زمانی که او در مورد مرگ و میر خود و اخیرا جان سالم به در جراحی مغز. شاید او می خواست به ترک ما یک پیش نویس از یک میراث برای زمانی که زمان می آید ؟ در که در آن هر دو جذاب و خسته کننده فیلم است. Leunig می خواهد به رسم ما در نزدیکی شعله اما نه بیش از حد نزدیک است.

جزئیات پل Bynres’ بررسی کامل در اینجا.

ریچارد Jewell ★★★½

گارد امنیتی ریچارد Jewell رفته در تاریخ یک حادثه که شبیه قضیه کلاسیک “مرد اشتباه” هیجان انگیز می گوید: مؤلف جیک ویلسون. در سال 1996 او را مورد ستایش قرار داد به عنوان یک قهرمان هنگامی که او کشف یک بمب لوله در یک کنسرت در فضای باز در طول بازی های المپیک آتلانتا. بعد او مشکوک شد از کاشت بمب خود را; در حالی که او هرگز به طور رسمی متهم شده داستان به بیرون درز شد به رسانه ها او را مجبور به مبارزه برای پاک کردن نام خود را.

Sam Rockwell (left), Kathy Bates and Paul Walter Hauser in a scene from Richard Jewell.

سام راکول (سمت چپ) و کتی بیتس و پل والتر هاوزر در یک صحنه از ریچارد Jewell.

قصد دارد به نوبه خود Jewell زندگی داستان به یک فیلم شده اند جریان در حالی که برای. به عنوان شانس آن را داشته پروژه کاهش یافته است به دست کلینت ایستوود در حال حاضر هل دادن 90 اما هنوز هم یکی از سخت ترین کار مدیران در هالیوود و یکی از craftiest پشت خود را ساده ،

نوشته شده توسط بیلی ری (نقض), Richard Jewell در unfussy و در عین حال آموزشی حالت بیشتر از ایستوود اخیر از جمله underrated 15:13 به پاریس. بدون شک او باعث می شود فیلم راه او ممکن است بازی گلف, برای حفظ خود, مشغول, اما زمانی که او در این دوره او ممکن است به عنوان به خوبی به ما آموزش یک درس یا دو.

ماهیت این درس باید برای اعطا گرفته نمی شود هر بیشتر از ما باید فرض کنیم ما می دانیم آنچه را که حاوی کلمه “قهرمان” در واقع به معنی. ریچارد به عنوان متقاعد کننده بازی های کمتر شناخته شده پل والتر هاوزر به نظر می رسد بعید است کاندید برای نقش: نیرومند و درشت هیکل خوبی معنی ظاهر ساده که زندگی در یک آپارتمان متوسط با مادرش (عالی کتی بیتس).

از یک زاویه این فیلم خالص جناح راست پوپولیسم ایستاده تا برای white, working-class نمک-of-the-earth بچه ها که به سادگی می خواهید برای خدمت و حفاظت از.

اما یکی دیگر اخلاقی می تواند کشیده شده است: کاملا به معنای واقعی ریچارد قربانی پروفایل نژادی کمتر از یک خاورمیانه مهاجر به ایالات متحده ممکن است. علاوه بر این خود را “سفر قهرمان” مستلزم از دست دادن تدریجی از توهمات: در حالی که ارزش های اصلی هرگز متزلزل همین نمی توان گفت ایمان در آمریکا سیستم عدالت.

جزئیات جیک ویلسون بررسی کامل در اینجا.

جزیره فانتزی

نویسنده و کارگردان Jeff Wadlow اشغال یکی از غریبه سوله در هالیوود به عنوان یک فرد کار مرد در دسترس بعید تکالیف می گوید مؤلف جیک ویلسون. اگر شما یک روح عنوان اما هیچ داستان یا مرگ حق رای دادن است که نیاز به راه اندازی مجدد سعی کنید به Wadlow تماس بگیرید.

تبادل اجناس خود را به طور عمده به بازار جوانان او را تفننی در هنرهای رزمی (Never Back Down) طنز-کتاب طنز (KickAss 2) و خونریزی فوقالعاده ترسناک (حقیقت یا جرات).

Austin Stowell (left), Michael Pena and Lucy Hale star in the horror remake of kitsch TV show <i> Fantasy Island<i/>.

آستین استول (سمت چپ) و مایکل پنا و لوسی هیل ستاره در وحشت بازسازی kitsch تلویزیون نشان می دهد جزیره فانتزی.

منطقی به اندازه کافی او را در حال حاضر نقل مکان کرد به جزیره فانتزیبر اساس فهرست هارون املایی تلویزیون نشان می دهد از همان نام خارق العاده گونه های مختلف در عشق, قایق که مطمئنا کمی بیشتر از یک شایعه برای بسیاری از بینندگان در حال حاضر زیر 40. مجموعه ای در جایی در جنوب اقیانوس آرام در جزیره محل رفت و آمد مکرر توریستی که در آن مبهم آقای Roarke در اصل توسط Ricardo Montalban باعث می شود خواسته های به حقیقت می پیوندند. به عنوان در داستان قوم وجود دارد همیشه یک قیمت.

برای ما به ارمغان آورده Blumhouse Productions, شناخته شده برای بودجه کم فیلم های ترسناک از جمله فعالیت های ماوراء الطبیعه و خارج این جزیره فانتزی است که به طور قابل توجهی بیشتر خوفناک تر از اصل. Roarke در حال حاضر با بازی مایکل پنا است genially شیطانی شکل, به ویژه هنگامی که اصرار “فانتزی باید بازی را به نتیجه گیری منطقی آن”.

مثل تلویزیون نشان می دهد, این فیلم کاهش بین کرت های فرعی است که به دنبال بازدید کنندگان به جزیره (با بازی ستاره ها از جمله Maggie Q and Lucy Hale) خود را از طریق سفارشی تجربه است. استادانه هر طرح تداعی مختلف نوع: براق, عاشقانه, جنگ, فیلم, “شکنجه جنسی” لا دیدمو bromantic کمدی در ورید از خماری. این “توهمات” با تکنولوژی بالا شبیه سازی که در, می گویند این فیلم و تلویزیون نسخه از Westworld? و یا شخصیت های ولنتاین جادویی اعطا می شود واقعی است ؟

پاسخ این است که با تاخیر به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است اما هر چه منطق است که عامل این است که از یک سادگی سورئال نوع است. حوادث دور زدن قوانین معمول از زمان و فضا و در عین حال همه توطئه ها به نظر می رسد به بازی کردن در نزدیکی فیزیکی خونریزی به هر یک از دیگر بدون هشدار. شک و تردید مطرح شده در مورد که fantasy حال ما در هر لحظه: در این سطح فیلم را می توان به عنوان اظهار نظر خود در صنعت فیلم به طور کلی.

تاب و جعلی استراحتی در قانون سوم باید ماجراجویی خود را انتخاب کنید, کیفیت, به عنوان اگر Wadlow آمده بود تا با نیم دوجین انتهای پرتاب تمام این پیش نویس در هوا و شات صفحات به صورت تصادفی. این مناسب است به اندازه کافی خواهد بود اگر رویا هرج و مرج شد و به طور کامل در آغوش گرفت.

جزئیات جیک ویلسون بررسی کامل در اینجا.

یک راهنمای به تاریخ دوم جنس ★★★

انگلیسی فیلمسازان اکسل در رام-coms مورد بی دست و پا و شکست عاشقانه می نویسد: مؤلف ساندرا سالن. اگر عشق پیروزی آن را برای اولین بار به کوه حمله علیه حاد خجالت. یک راهنمای به تاریخ دوم فیلم توسط نویسنده-مدیر Rachel hirons ها نمونه است. Hirons ها اقتباس فیلمنامه از خود بازی است که در دیده می شود در لندن و در حاشیه ادینبورگ, جشنواره, که بدان معنی است که او تا به حال مقدار زیادی از زمان برای با سنگ تیز کردن این شخصیت ها و بسیاری از آنها قطع یو پی اس.

George MacKay, ستاره Justin Kurzel را تاریخ واقعی کلی بانداست بازیگران در اینجا به عنوان رایان که فقط شروع به تاریخ دوباره پس از کثیف شکستن. که به اندازه کافی دشوار است اما او سهام یک خانه با یک زن و شوهر مشاوره ازدواج و مشاوره است که اختصاص داده شده اند فقط یک نقش در این فیلم است. آن را شغل خود را برای دریافت در راه خود را زمانی که او را دعوت یک دوست دختر جدید در اطراف برای اولین بار.

بسیاری از بی مهارت به شرح زیر به عنوان فیلم تهدید به مرگ از خستگی. آن را به ارمغان آورد به زندگی فقط در زمان ورود غیر منتظره اما مخل مهمان. اما این همه کمی بیش از حد بی علاقگی. با گرفتن پایین به اصول قمر والر-پل Fleabag قرار دادند جنسی کمدی از رفتار بد به جمله های خنده دار افراط و آن را سخت به رقابت بپردازند.

جزئیات ساندرا سالن نقد و بررسی کامل در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر