صادر شده در: ویرایش:

بهترین فروش نویسنده آمریکایی مری هیگینز کلارک, شناخته شده به طرفداران او به عنوان “ملکه تعلیق” درگذشت سالخورده 92, او, publisher کرد.

تبلیغات

کلارک هنوز تولید کتاب یک سال در سن 90 با صفحه turners درآمد او یک لژیون از طرفداران در سراسر جهان و حتی ساخت او یکی از پرفروش نویسندگان داستان در فرانسه.

“او در گذشت مسالمت آمیز در این شب در سن 92 احاطه شده توسط خانواده و دوستان” ناشر Simon & Schuster گفت: در یک صدای جیر جیر در اواخر جمعه.

با فروش بیش از 100 میلیون پلیسی در ایالات متحده به تنهایی او موفقیت در 40s خود را پس از یک سری از شخصی تراژدی.

کلارک کتاب ترجمه شده به 35 زبان و بیش از 20 اقتباس شده اند برای تلویزیون و سینما.

او در طول زندگی حرفه ای او موفق به دریافت تعداد زیادی از جوایز از جمله فرانسه جایزه بزرگ د Litterature Policiere در سال 1980 به عنوان به خوبی به عنوان استاد بزرگ از ادگار آلن پو جایزه رمز و راز نویسندگان آمریکا در سال 2000 است.

موقعیت های ترسناک

“او منحصر به فرد بود. هیچ کس تا کنون در پیوند به طور کامل با خوانندگان خود از مریم بود; او درک آنها را به عنوان اگر آنها اعضای خانواده خود را,” او در زمان طولانی ویرایشگر مایکل Korda در بیانیه ای گفت.

“او همیشه کاملا مطمئن شوید که از آنچه آنها می خواستند به عنوان خوانده شده—و شاید مهم تر از آنچه نمی خواهید به عنوان خوانده شده—و با این حال او موفق به تعجب آنها را با هر کتاب. او ملکه در حال تعلیق است.”

در مصاحبه با رادیو عمومی ملی در سال 2017, Clark گفت: بزرگترین تعریف شد: “زمانی که کسی به من می گویند” من شما را خوانده رفو کتاب تا چهار صبح’.”

“او ایجاد شخصیت است که خوانندگان می توانند با شناسایی و سپس آنها را در موقعیت های ترسناک. طرفداران آن را دوست دارم” NPR گفت.

متولد در برانکس, نیویورک, on December 24, 1927 به یک مهاجر ایرلندی خانواده کلارک نوشت: از سنین پایین است.

پدرش نیز از یک حمله قلبی زمانی که او بود 11 و با او به مبارزه با سه فرزند کلارک موظف شد به کار از 15.

او آغاز شده به عنوان یک هتل اپراتور تلفن بود و پس از آن یک تایپیست در حالی که هنوز در رویای تبدیل شدن به یک نویسنده است.

او را از پنجره-فروشگاه در نیویورک 5th Avenue برای لباس او را خرید هنگامی که موفقیت وارد کلارک اغلب reminisced در مصاحبه در سال های بعد.

در سال 1949 او یک Pan Am, air hostess, ترک پس از یک سال به ازدواج با او همسایه وارن کلارک و بالا بردن یک خانواده است.

او تاسیس یک روال نوشتن در آشپزخانه خود را از ساعت 5 صبح تا 7 صبح قبل از او پنج فرزند آماده برای مدرسه.

اما هنگامی که درگذشت شوهرش به طور ناگهانی از یک حمله قلبی زمانی که او فقط 35 این زندگی را در هم شکسته شد.

برای حمایت از خانواده, Clark, تبلیغ او داستان های کوتاه—دریافت 40 نامه رد و فروش رادیو اسکریپت.

با عنوان جرم جنایی موفق

اما هنگامی که کلارک تبدیل به تعلیق رمان او در نهایت به دست آورد موفقیت او تا به حال از خواب.

او برای اولین بار در سال 1975 با عنوان “هستند که در آن کودکان?” درباره یک زن رفتن را از طریق تکرار کابوس از دست دادن دو فرزند او—تجدید چاپ شد 75 بار.

او یک میلیونر پس از دومین تریلر “یک غریبه است به تماشای” منتشر شد در سال 1978.

از آن پس در بسیاری از هیجان بودند پرفروش از جمله “قبل از من خداحافظی” (2000) و “در خیابان که در آن شما زندگی می کنند” (2001) که در صدر پرفروش نیویورک تایمز لیست.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de