بتا فیلم به مرحله زندگی مجازی بتا صبحانه, ‘La Unidad’ Q & A با Movistar به همراه (منحصر به فرد)

مادرید — در یکی از اولین دقیق خرابی از عمده شرکت اروپایی از استراتژی های بازاریابی در سریال شیدایی/MipTV آنلاین, بازار آلمان بتا فیلم اعلام کرده است که آن را به مرحله مجازی بتا صبحانه در 31 مارس است.

هیچ کس ارائه خواهد شد مجازی اما این رویداد را حفظ کنید برخی از عطر و طعم آن رفتن زندگی می کنند در همان زمان در سنتی رویداد, که همچنین همیشه طول می کشد محل در ظهر در بازارهای’ روز سه شنبه.

آن باقی مانده است دیده می شود چقدر از یکی دیگر از برجسته باقی می ماند: Jan Mojto در نظر گرفتن مرحله به ارائه یک بسیار سرگرم کننده حکایت-laced, 10 دقیقه یا تا گفتار. Mojto صورتحساب این سال, اما به عنوان برجسته همراه با بتا همکاران در عرضه اولیه ارائه تصویری که توضیح دهد که چه کسی است که در همیشه در حال گسترش بتا فیلم empire.

برای حفظ ماهیت یک رویداد زندگی می کنند, اما, مشتریان ارائه خواهد شد با یک لینک شخصی که منقضی خواهد شد پس از زنده جریان از این مقدمه.

که خواهد شد و سپس segue به 25-30 دقیقه جریان تریلر شامل بتا فیلم صف.

تحویل یک بار به عدم پرداخت عمومی صنعت تریلر در MipTV می تواند به طور سنتی با استفاده از هر موسیقی را دوست داشت. به دلیل مسائل کپی رایت مشتریان را پیدا بتا صبحانه تریلر (اما تنها تریلر بدون مقدمه/سهم) بعد از آن روز در بتا فیلم وب سایت و نیاز به ورود به سیستم در.

تریلر را تمرین کردن در یک دوجین یا بیشتر بتا سری فیلم برجسته رهبری درست حقایق و بر اساس مقیاس بزرگ “اطلس عبور” با بازی سوفی Helin (“پل”) به عنوان تاج و تخت شاهزاده خانم Märtha نروژ که دوستی با رئیس جمهور آمریکا فرانکلین D. روزولت (Kyle MacLachlan) کمک به نوبه خود جزر و مد در جنگ جهانی دوم.

Atlantic Crossing

اعتبار: Julie Vrabelova/Beta فیلم

یکی دیگر از داستان جنگ جهانی دوم نیز باعث می شود برش: “این Turncoat” در مورد یک جوان ورماخت پناهنده به کارگردانی فلوریان Gallenberger (“John Rabe,” “کولونیا”) و نسبت به “نسل جنگ” (“Unsere Mütter, unsere Väter”) که به خوبی کار می کرد در ساعات پر بیننده BBC2 چند سال پیش. بیشتر جریان برجسته را در Dramacorp-تولید “Cryptid” یک کوتاه با فرمت دبیرستان ترسناک پیشگامی برای Viaplay; و ضد تروریستی نیروهای ویژه, هیجان انگیز “La Unidad.”

یک گام تا full-throttle عمل و جغرافیایی برای رسیدن به Movistar به علاوه با این که بتا فیلم پایین چند عنوان تولید-توزیع داد, “La Unidad” دریافت خود را مجازی زندگی می کنند ارائه شده در دوشنبه, مارس 30 روز آن را مجموعه ای را به تعظیم در MipTV به عنوان یک برتر جهان غربالگری.

لگد زدن به دوشنبه با انفجار “Unidad” رویداد خواهد شد در جریان یوتیوب و بتا فیلم از طریق باز کردن لینک در دسترس ساخته شده توسط Movistar پلاس و بتا فیلم execs. سه دقیقه تریلر خواهد شد و پس از یک برنامه تلویزیونی به سبک ارائه و بحث رهبری Movistar به علاوه از مطالب دمینگو کرال, سلسله, مدیر دنی de la Torre و فیلمنامه Beto مارینی و بتا EVP مسیحی Gockel که سر تا بتا فیلم اسپانیایی عملیات.

جای اسب و گله خواهد شد و سپس به عنوان خوانده شده در زمان واقعی و درست با بقیه پنل پرسش های مطرح شده از طریق یوتیوب چت از توزیع کنندگان بین المللی و اعضای مطبوعات است. “La Unidad است”-غربال در دسترس خواهد بود پس از ارائه از طریق بتا فیلم صفحه اصلی ورود به منطقه.

مانند بسیاری از شرکت های بتا فیلم را حفظ خواهد کرد آن MipTV جلسات, برنامه, اما آنها را از طریق ویدئو کنفرانس.

به عنوان عمده بازیکنان اروپایی’ برنامه ریزی برای یک بازار مجازی روشنتر چندین اولیه نتیجه گیری نیز در حال ظهور::

1.این صنعت به سرعت در حال ساخت به مراتب گسترده تر دیجیتال armory از ابزارهای بازاریابی برای رسیدن به شرکای آنلاین. برخی از باقی خواهد ماند و پس از COVID-19. اگر شما می توانید مرحله یک شرکت ارائه در طول MipTV مثلا چرا که نه در انتخاب زمان از سال است ؟ حتی اگر شما یک رویداد فیزیکی در یک جشنواره, چرا که در دسترس است و آن را در بازار به مراتب بزرگتر آنلاین پایه مشتری از جمله در بین المللی ؟

2.”زندگی می کنند” ممکن است اشاره به موقت در دسترس بودن مواد همیشه ارائه آن در زمان واقعی; که البته اجازه می دهد تا مدیران برای مقابله با خانه-جداسازی سخنرانی با لهستانی ویرایش;

3.کنفرانس های ویدئویی در اینجا به عنوان مدیران تلاش برای ایجاد حس شخصی تماس از دست رفته از داشتن چهره به چهره نشست.

4.هیچ کدام را جایگزین ارزش فیزیکی حوادث که زمان تمرکز جرم بحرانی و فیلتر مکانیزم – جشنواره مسابقات صنعت ویترین انتخاب و یا مراسم افتتاحیه نمایش فیلم – حیاتی برای یک هنوز هم در حال رشد سریع است و تا کنون بیشتر رقابتی میباشد.

“بدیهی است که وجود دارد برخی از اطرافيان و بخشی از کسب و کار ما خواهد بود انجام می شود متفاوت” گفت: موریتس فون Kruedener بتا, فیلم, مدیر عامل. “اما ما هرگز خواهد داد تا روابط مستقیم به همکاران و مشتریان ما که ما فکر می کنیم زیبایی از کسب و کار ما.”

La unidad

اعتبار: Movistar +

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>