بیانسه شرط جوایز سخنرانی خواست طرفداران به “از بین بردن یک نژادپرست و نابرابر سیستم’

میشل اوباما افتخار Beyoncé انسانی جایزه در سال 2020 شرط جوایز در روز یکشنبه. در مقدمه اوباما اشاره کرد که Beyoncé استعداد است که همسان با انسان دوستی.

“تا کنون از او یک دختر کوچک در هوستون, Beyoncé Knowles-کارتر شده است نور مراحل و gracing جهان با استعداد و با سخاوت روح و با عشق او را برای او در جامعه” گفت. “شما می توانید آن را در همه چیز او می کند از موسیقی است که به صدای به شادی و درد به فعالیت است که خواستار عدالت برای سیاه و سفید زندگی می کند. و مهم نیست که چگونه مراحل دریافت, من می دانم که دختر من نیست راضی مگر اینکه او های تمام است که درخشش او با نسل بعدی.”

R&B آیکون به رسمیت شناخته شد برای او فوق العاده ای خیریه تلاش, به خصوص برای کار با BeyGood که هدف آن توانمند سازی زنان جوان و حمایت چندین طرح پس از 2019.

علاوه بر این او با همکاری یونیسف برای ایجاد “BeyGood 4 بوروندی” آب تمیز ابتکار عمل در شرق آفریقا و راه اندازی کرده است #IDIDMYPART ابتکار به همراه مادرش تینا Knowles, برای تشویق ساکنان هوستون برای آزمایش برای کوروناویروس.

Beyoncé صحبت کرد و پس از مراسم تجلیل از تایلر پری و مادرش.

“من می خواهم به اختصاص این جایزه به همه برادران من در خارج وجود دارد, همه از خواهران در خارج وجود دارد من الهام بخش, راهپیمایی و مبارزه برای تغییر” او گفت:. “صدای خود را شنیده و شما اثبات به اجداد ما که مبارزات خود را بیهوده نمی شد. در حال حاضر ما یک چیز بیشتر ما را به راه رفتن در ما قدرت واقعی که برای رای دادن. من تشویق شما را به ادامه به اقدام ادامه به تغییر و از بین بردن یک نژادپرست و نابرابر سیستم. ما باید همچنان به انجام این کار با هم.”

ملکه Bey نامزد دریافت جایزه بود برای چند شرط جوایز از جمله آلبوم سال و بهترین R&B هنرمند/هنرمند پاپ. او همچنین نامزد دریافت جایزه در کنار جوانترین نامزد از شب دخترش بلو آیوی کارتر برای شرط او جایزه خود را به “پوست قهوه ای دختر” که همچنین ویژگی های WizKid و سنت JHN.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *