فراتر از راکت ها و حملات هوایی: اسرائیل و فلسطین, جنگ تجاری

صادر شده در: اصلاح شده:

اسرائیل مسدود شده فلسطینی ها صادرات از ترک سرزمین در فوریه 9, در فصل دیگری از این جنگ تجاری آنها مبارزه شده است از ماه سپتامبر زمانی که فلسطینی ممنوع اسرائیل گوساله را از ورود به آن سرزمین. جنگ را تهدید می کند هر دو اسرائیلی کشاورزان و به خصوص در حال حاضر شکننده اقتصاد فلسطینی ها است که به شدت وابسته به دولت عبری.

تبلیغات

فراتر از راکت ها و حملات هوایی اسرائیل و تشکیلات خودگردان فلسطین شده است به مبارزه با نوع دیگری از جنگ است. یک ماه پس از رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود پرده برداری جنجال برانگیز میانه طرح مناقشه بین اسرائیل و تشکیلات خودگردان فلسطین (PA) در حال حاضر رسیده یک دولت تمام عیار تجارت جنگ است.

در فوریه 12, حکومت خودگردان فلسطینی به رهبری محمود عباس آباد را “یک پیروزی برای حقوق بین الملل” به عنوان کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر (ره) دفتر منتشر شده یک لیست از 112 شرکت های آن گفت: در حال همدستی در نقض فلسطینی حقوق بشر توسط عامل در شهرک های اسرائیلی در کرانه.

این اولین بین المللی تلاش به نام شرم و کسب و کار بود ناودان به عنوان “شرم آور” توسط اسرائیل که در آن مقامات از ترس این لیست می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تحریم شرکت های. این حرکت می تواند اضافه کردن یک فصل جدید به تنش با دولت خودگردان فلسطین.

مسدود کردن تولید

سه روز قبل از کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل گزارش ارتش اسرائیل مشتعل نبرد دیگری به آنها اعلام کرد مسدود کردن تمام غرب بانک کشاورزی, محصولات تایمز اسرائیل گزارش شده است. پس وزیر دفاع نفتالی بنت را آزادی مطبوعات در فوریه 9, ارتش گفت: آن را نمی خواهد اجازه می دهد تا کشاورزان فلسطینی برای انتقال محصولات از طریق Allenby پل وست بانک تنها صادرات مستقیم مسیر به جهان و تنها خود را در مرز با همسایه اردن ،

با توجه به هماهنگی فعالیت های دولت در این سرزمین (COGAT) یک واحد از سوی وزارت دفاع مسئول فعالیت های مدنی در سرزمین های فلسطینی این بود که پاسخ فوری به “فلسطینی تحریم گوشت گوساله است که به طور جدی آسیب اسرائیل گاو کشاورزان”.

برای مذاکرات با دولت عبری سقوط از هم جدا در اواخر 2019, فلسطینی تصمیم گرفته بود در ماه سپتامبر به ممنوعیت تمام اسرائیل گوساله را از ورود به آن سرزمین یک تصمیم که زین اسرائیل کشاورزان با ضرر و زیان است.

‘گوساله جنگ بخشی از فلسطینی ‘مشارکت’ استراتژی

گوشت گوساله ممنوع است و تنها بخشی از سیاسی و اداری و اقتصادی “متارکه” استراتژی تصور شده توسط عباس نخست وزیر محمد Shtayyeh. در اصل یک اقتصاددان Shtayyeh در تلاش است تا با فشار بالاتر از استقلال سرزمین های فلسطینی که اقتصاد به طور کامل به آن وابسته و اسرائیل همسایه – به ویژه واردات, صادرات و کالاهای اساسی.

“ما در حال ورزش ما حق طبیعی برای تنوع بخشیدن به بازارهای ما تشویق واردات مستقیم به منظور تقویت اقتصاد ما” فلسطین وزیر اقتصاد Khaled Al-Assili گفت: آنچه که رسانه های محلی با نام مستعار “گوساله جنگ”.

Escalations و روابط

تحت فشار توسط کشاورزان اسرائیل, نخست وزیر بنیامین نتانیاهو انتقام: در اوایل ماه فوریه عبری دولت ممنوع همه تولید-واردات از غرب بانک. تشکیلات خودگردان فلسطین به سرعت زده به عقب ممنوعیت های متعدد محصولات اسرائیلی از آن سرزمین مانند سبزیجات و میوه ها و نوشیدنی ها.

محروم از خود و بنادر و فرودگاه ها و فلسطینی ها تنها می تواند در صادرات محصولات از طریق اسرائیل پورت مانند اشدود و حیفا پورت مندرج سال 1994 در پاریس پروتکل تنظیم مسائل تجاری که در آن فلسطینی محصولات از جمله خرما و روغن زیتون و سپس فرستاده شده به طور عمده به اروپا و کشورهای همسایه اردن ،

آخرین اقدامات اسرائیل هستند “بسیار خطرناک” فلسطینی وزیر کشاورزی Riyad al-آتاری گفت. “وجود خواهد داشت و اثرات منفی اما پیامدهای منفی را نیز تحت تاثیر قرار اقتصاد اسرائیل,” او اضافه شده است.

اسرائیل و فلسطین در اقتصادهای در حال عمیقا در هم تنیده با وجود تنش است. دومی وارد 600 میلیون دلار ارزش اسرائیلی تولید در سال 2018 – 71 درصد از بخش فلسطینی کند واردات با توجه به آخرین داده ها. با توجه به فلسطینی وزارت اقتصاد آن را نیز صادر $88 میلیون ارزش تولید به عبری خارجه – مارک 68 درصد از فلسطینی صادرات است.

به عنوان “گوساله جنگ’ است که انتظار می رود برای ادامه فلسطینی کشاورزی می تواند به شدت تحت تاثیر آن تولید مانع از رسیدن به اسرائیل و اردن و بازارهای جهانی است.

“ما از دولت خواسته برای ایجاد یک صندوق اضطراری برای مقابله با این بحران و ارائه کشاورزان با معنی برای مقاومت در برابر” عباس Melhem, مدیر کشاورزان فلسطینی’ اتحادیه اروپا گفت: فرانسه 24.

‘تحمل’ وضعیت

دولت فلسطینی به نظر می رسد که توجه کشاورزان تماس و اعلام کرد اقدامات فوری هفته گذشته است. آن را نیز در نظر دارد به درخواست بین المللی برای مداخله است و با توجه به آوردن پرونده به دادگاه بین المللی دادگستری و همچنین سازمان تجارت جهانی. همه به منظور قطع آنچه به آنها تماس بگیرید “اقتصادی و کشاورزی اسرائیل در جنگ”.

اما جدا از تماس برای جامعه بین المللی واکنش نشان می PA بسیار محدود منابع است. در اواسط سال 2018 با ما قطع 200 میلیون دلار از کمک رئیس جمهور بعد از عباس مسدود روابط خود – تلافی به مغلوب ساختن پیشی جستن به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان اسرائیل میخواهد سرمایه است. سپس اسرائیل قطع $138 میلیون از مالیات handovers به تشکیلات خودگردان فلسطین در فوریه 2019 بیشتر خفه بودجه آن است.

در سال 2018 و 2019, سرزمین های فلسطینی’ رشد تولید ناخالص داخلی تقریبا به طور کامل متوقف شده حدود 1 درصد با نرخ بیکاری 26 درصد در سال 2018 با توجه به بانک جهانی. این موسسه گفت: وضعیت “غیر قابل تحمل”.

تنها راه خروج از اقتصادی این بن بست می تواند به تقویت صادرات و خدمات بانک جهانی تخمین می زند – بسیار بعید است که وضعیت در حال حاضر با توجه به آخرین escalations در تجارت جنگ است.

این مقاله اقتباس شده از نسخه اصلی در Henrique ولدرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>