BFI صندلی جاش برگر را در ماه نوامبر پس از 10 سال

موسسه فیلم بریتانیا (BFI) صندلی جاش برگر را از نقش در ماه نوامبر پس از خدمت حداکثر از 10 سال مجاز در موقعیت به عنوان یک فرماندار و صندلی تحت BFI منشور سلطنتی.

انگلستان بخش دیجیتال, فرهنگ رسانه ای و ورزشی (DCMS) راه اندازی کرده است که روند استخدام برای یک صندلی جدید.

برگر شده در BFI هیئت مدیره از سال 2011 شد و صندلی در سال 2016. او همچنین به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل برای برادران وارنر سرگرمی انگلستان ایرلند و اسپانیا.

برگر گفت: “از آن شده است بسیار عالی امتیاز به بخشی از این سازمان در ده سال گذشته ابتدا به عنوان فرماندار و latterly به عنوان صندلی از سال 2016.

“در جهان که در آن ما خودمان را پیدا کنید در BFI است مهم تر از همیشه. این BFI یک قهرمان از فیلم نگهبان ملت را در فیلم و تلویزیون میراث و قرار است در تنوع و شمول در قلب همه چیز در آن نیست — و رانندگی در سراسر این صنعت ما. در طول این همه گیر فیلم فرهنگ خود را ثابت است مهم تر از همیشه به زندگی ما است.”

“رهبری نقش BFI شده است هرگز بیشتر مهم است که صنعت به دنبال بهبود زیر تاثیر COVID-19. در طول این چالش دوره BFI باعث شده است تا این صنعت مشغول به کار با دولت و با شرکای کلیدی برای ذخیره کردن پایه برای تولید فیلم و نمایشگاه برای شروع با خیال راحت یک بار دیگر و در ادامه به درایو و انگلستان رشد اقتصادی است.”

BFI مدیر عامل شرکت بن رابرتز گفت: “در ماه های پس از انتصاب من به عنوان رئیس اجرایی و در طول یکی از چالش برانگیز ترین دوره ها در BFI تاریخ جاش باعث شده است که هیئت مدیره با عزم و پیشنهاد خودم و تیم اجرایی زیادی پشتیبانی و مشاوره. وجود خواهد داشت فرصت های بسیاری برای انجام این کار در ماه های آینده, اما به عنوان جستجو برای یک صندلی جدید آغاز, من می خواهم به قدردانی من برای رهبری و حکمت.”

این BFI صندلی است که پرداخت نشده و موقعیت است و انتظار می رود به خدمت دو روز یک ماه و هر زمان که نیاز است برای مشورت با BFI مدیر عامل شرکت.

این DCMS تبلیغات برای موقعیت توصیف آن به عنوان یک “فرصت فوق العاده ای برای یک فرد که پرشور در مورد موفقیت BFI و گسترده تر فیلم بریتانیا/صفحه صنعت و کسی که پیشینه هیئت رهبری برای حمایت از فصل بعدی از فیلم و موفقیت ادامه از صفحه نمایش بخش است.”

“انتخاب رئیس هیئت مدیره خواهد بود و انتظار می رود به کار در کنار به تازگی منصوب شد مدیر عامل در شکل گیری و ارائه یک چشم انداز در حال ظهور برای بخش’ بازیابی از COVID-19 و موفقیت طولانی مدت پس از آن. برای انجام این کار انتخاب هیئت مدیره صندلی باید دست رهبری قد در صنعت فیلم, کسب و کار عمده خیریه یا موسسه فرهنگی و یا دولت” شرح می افزاید.

برنامه های کاربردی برای موقعیت نزدیک هفت. 5 و نهایی مصاحبه برگزار خواهد شد Nov. 2.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>