BFI سوتبنک مجموعه برای سپتامبر بازگشایی با دقیق اقدامات ایمنی

موسسه فیلم بریتانیا سوتبنک یاد London دانلود فیلم تئاتر در کرانه های جنوبی رودخانه تیمز است مجموعه ای برای سپتامبر. 1 بازگشایی با یک میزبان از سلامت و با خیال راحت از اقدامات در محل.

این اقدامات عبارتند از: اجتماعی فاصله در طول برگزاری پوشش صورت به عنوان استاندارد برای همه بازدید کنندگان و کارکنان افزایش فرکانس عمیق پاک سازی e-ticketing و برنامه ریزی مبهوت نمایش.

محل برنامه نویسی را شامل “انقلاب تعریف” یک فصل از فیلم های که به اشتراک گذاری روح متی Kassovitz منی “La Haine” که همچنین ویژگی در گفتگو حوادث با Kassovitz و Riz Ahmed که لیست این فیلم به عنوان یک تأثیر عمده ای و با کیفیت 4K rerelease این فیلم از سپتامبر. 11. دیگر rereleases شامل “Ema” “عفو” و “انگل: Black-and-White Edition.”

یک فدریکو فلینی فصل خواهد شد از ویژگی های “I vitelloni,” “Nights of Cabiria,” “لا دولچه ویتا” “8 1/2” و “ژولیت از ارواح.” پس موفق محوری به نسخه آنلاین با توجه به همه گیر این Bagri بنیاد لندن و بیرمنگام, هندی, جشنواره فیلم بازگشت به BFI سوتبنک آن گل سرسبد محل در ماه سپتامبر.

ماه خواهد شد همچنین یک انتخاب کلاسیک بودن نمایش از جمله “سفید برفی و هفت کوتوله” آرواره ها “مونتی پایتون زندگی برایان” “Boyz N The Hood” “کازابلانکا” “آواز در باران” “داستان عامهپسند,” “جادوگر شهر از” و “مهتاب.”

“ما خوشحال به دوباره باز کردن درب به BFI سوتبنک قادر به آمدن به عقب با هم دوباره در سینما حتی اگر در یک جامعه فاصله راه” گفت: BFI مدیر خلاق هدر استوارت. “باز کردن با “بازتعریف شورش” اکتشاف سینمایی تاثیر ‘La Haine” ما فکر می کنم ما برنامه متناسب با خلق و خوی از زمان با COVID-19 داشتن در معرض, در, خام, اجتماعی, نابرابری در جامعه ما و در عین حال دوباره مردم با داشتن تا به حال به نگاهی به خیابان ها به افشای روزمره نژادپرستی است.”

“من امیدوارم که ما با فیلم برنامه مردم می تواند زمان را به لذت بردن از فیلم عقب بر روی صفحه نمایش بزرگ اما همچنین که ما می تواند به پرورش بحث در مورد نوع جامعه ما می خواهیم به زندگی در” استوارت اضافه شده است. “فیلم و تلویزیون قدرت به ما اجازه دیدن و تأمل در خود و جهان اطراف ما برای یادگیری در مورد هر یک از دیگر و به نفس کشیدن و فکر می کنم مثل کسی دیگری. ما خواهد بود با تجلیل از این زمانی که ما برای باز کردن درب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>