بایدن و ساندرز رقابت در تعیین ‘سه شنبه 2’

صادر شده در: بروز رسانی:

ما دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن صعودی در پای صندوق های رای و با چندین سنگین پیشنهادات در جیب خود و رقیب برنی ساندرز آمار کمپین بلیزرز در میشیگان روز دوشنبه در آستانه اولیه رای گیری در کلید میدان نبرد دولت است.

تبلیغات

جو بایدن پیش بینی شده بود به کروز به برد در دموکراتیک ریاست جمهوری رقابت در میسوری و می سی سی پی روز سه شنبه قابل توجه اولیه ضربه در برابر رقیب برنی ساندرز در یک روز زمانی که شش متحده ساخته شده است انتخاب های خود را در رقابت برای به چالش کشیدن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بایدن معاون سابق رئیس جمهور تحت باراک اوباما و سنگین مورد علاقه بیش از ساندرز در ایالت پیش بینی شده بود را به نفع خود می سی سی پی و میسوری توسط ادیسون تحقیق و شبکه های تلویزیونی بر اساس نظرسنجی های خروج و نتایج اولیه.

پیش بینی در آمد که در نظرسنجی بسته شده در این دو کشور همراه با داکوتای شمالی.

بایدن 77 بود که به دنبال یک گام بزرگ به سمت نامزدی به صورت جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات پس از تبدیل شدن به جلو-دونده با یک سری از جارو برنده بیش از ساندرز در هفته گذشته سه شنبه مسابقات.

با میشیگان روز بزرگترین جایزه Sanders دموکراتیک سوسیالیستی و سناتور ایالات متحده از ایالت ورمونت امیدوار ناراحتی برنده وجود خواهد او را نگه کاهش کاخ سفید امید زنده است. ساندرز 78 برنده خیره کننده ناراحتی بیش از هیلاری کلینتون در میشیگان در سال 2016 است که تضمین یک نامزدی طولانی مبارزه – چیزی بایدن امیدوار است برای جلوگیری از این زمان است.

در مجموع 352 از تقریبا 4000 نمایندگان به جولای دموکراتیک کنوانسیون بودند تا برای grabs در شش کشور از رای گیری در روز سه شنبه میشیگان بزرگترین با 125 نمایندگان.

یک بایدن دستیابی به موفقیت در میشیگان همراه با خود بزرگ پیروزی در میسوری و می سی سی پی می تواند ثابت کند بیش از حد برای ساندرز برای غلبه بر. تا پایان ماه مارس حدود دو سوم از نمایندگان اختصاص داده خواهد شد.

با 8 درصد از حوزه گزارش در میشیگان بایدن بود جلوتر با 52 درصد در مقابل 44% برای Sanders.

بایدن مجهز شد به اوایل پیروزی در روز سه شنبه با حمایت از یک ائتلاف گسترده ای از گروه ها از جمله زنان آفریقایی آمریکایی و کسانی که در سن 45 ساله و مسن تر و همه اما بسیار لیبرال با توجه به خروج نظرسنجی انجام شده توسط ادیسون تحقیق.

همانطور که در اوایل متحده بایدن حمایت شدیدی به خصوص سیاه و رای دهندگان. در می سی سی پی که در آن دو سوم از رای دهندگان شد آفریقایی-آمریکایی بایدن برنده بیش از هشت نفر از هر 10 رای دهندگان.

واشنگتن و آیداهو نیز برگزار شد مسابقات در روز سه شنبه. هیچ فوری طرح برای داکوتای شمالی و سرنشین بعد از آن در سه ایالت دیگر.

به عنوان ترس گسترش در مورد coronavirus رای دهندگان در میشیگان گفت: آنها اعتماد بایدن بیش از ساندرز به رسیدگی به یک بحران عمده با توجه به نظرسنجی های خروج.

رای گیری در میشیگان نشان داد حدود نیمی از رای دهندگان بیشتر اعتماد بایدن در یک بحران, در مقایسه با یک سوم که بیشتر مورد اعتماد ساندرز بایدن آخرین ماندگار رقیب در مسابقه.

در واشنگتن دولت در سخت ترین ضربه coronavirus و دومین دولت به رای گیری در روز سه شنبه هشت در 10 رای دهندگان ابراز نگرانی در مورد شیوع اثرات با کثرت حمایت بایدن با توجه به ادیسون تحقیقات نظرسنجی های خروج.

هر دو نامزد به نام خاموش تظاهرات برنامه ریزی شده در کلیولند اوهایو در روز سه شنبه به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس که rattled بازار و درخواست دموکرات ها به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ.

این کمپین گفت: آنها راهنمایی زیر از اوهایو مقامات بهداشت عمومی. تا به حال دموکراتیک نامزدها و همچنین تهمت و 73 را تا حد زیادی در ادامه به برگزاری حوادث در مقیاس بزرگ با وجود شیوع.

از هفته گذشته فوق العاده سهشنبه باور نکردنی بایدن است roared به ملی سرب در رای گیری و نمایندگان زدم تمام باقی مانده ماندگار رقبا به جز ساندرز و جاروب یک موج تاییدیه از سابق رقیب مانند سناتور کامالا هریس و Cory Booker.

بایدن که تبلیغ دولت اوباما تصمیم به خروج صنعت خودرو ساخته شده, صبح, کمپین توقف در دیترویت اولین خودرو جدید کارخانه مونتاژ در دهه متعلق به فیات کرایسلر اتومبیل, NV.

“اتحادیه های ساخته شده در کشور” بایدن فریاد زد: از طریق یک تصادف تعقیب درهم bullhorn. “شما بهترین هستید لعنت کارگران در جهان است.”

اما سفر خود را خدشه دار شد با یک برخورد با یک کارگر که پیشنهاد او برنامه ریزی شده به مصادره آمریکایی ها اسلحه. بایدن که تمایل به تغییر جهت دادن اسکریپت گاهی اوقات باعث می شود خود زخم وارد جامعی در کارگر با استفاده از وقاحت.

ساندرز حمله کرده بایدن برای حمایت از معاملات تجاری بین المللی مانند توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی است که محبوب در میان بسیاری از میشیگان کارگران که می گویند این است که هزینه دولت شغل. به عنوان بایدن سمت چپ گیاه تصویری نشان داد برخی از کارگران شعار “مغلوب ساختن پیشی جستن!”

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>