بایدن و ساندرز صورت خاموش به عنوان شش کشور از جمله کلید میدان نبرد میشیگان نگه اولیه مسابقات

صادر شده در: بروز رسانی:

ما دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن صعودی در پای صندوق های رای و با چندین سنگین پیشنهادات در جیب خود و رقیب برنی ساندرز آمار کمپین بلیزرز در میشیگان روز دوشنبه در آستانه اولیه رای گیری در کلید میدان نبرد دولت است.

تبلیغات

بایدن 77 بود پیوست و در یک رویداد در فلینت میشیگان توسط Cory Booker تنها چند ساعت پس از نیوجرسی و سناتور و یک بار به ریاست جمهوری امیدوار اعلام کرد او پرتاب حمایت خود را پشت معاون رئیس جمهور سابق.

“این می تواند نقطه عطفی نه فقط از اولیه کمپین” بوکر گفت. “این می تواند روز ما تبدیل به یک تمام ملت در اطراف.”

میشیگان بزرگترین جایزه از شش کشور که برگزاری مقدماتی روز سه شنبه به تصمیم گیری بر روی یک نامزد حزب دموکرات به چهره جمهوریخواه وقت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

صحبت در این مراسم با بوکر در فلینت بایدن گفت میشیگان “مهم مسابقه نه فقط برای حزب دموکرات اولیه.

“نتیجه میشیگان در ماه نوامبر ممکن است تعیین کند که چه کسی رییس جمهور بعدی ایالات متحده در حال رفتن به,” او گفت:.

“ما به دنبال یک انقلاب” بایدن گفت: در واکسن در Sanders, 78 ساله سناتور از ایالت ورمونت است که خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است.

“آنچه که ما باید قادر به انجام این است که اعتماد از آب در می آید که از لوله” بایدن گفت: در یک مرجع به یک آب آشامیدنی آلودگی بحران آوردن سنگ چخماق در شش سال گذشته.

ساندرز بود مبارزه در دیترویت میشیگان در روز دوشنبه برگزار شد و یک میزگرد با کارشناسان در coronavirus را ترک کرده است که حداقل 26 نفر کشته در ایالات متحده و ارسال بازارهای سهام انداخت.

ساندرز انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن و مدیریت بحران است.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد طبیعی توانایی درک coronavirus و خود را بی پروا اظهارات گیج کننده مردم در این کشور و سراسر جهان,” ساندرز گفت.

بوکر کاریزماتیک سابق شهردار نیوآرک که کاهش یافته است از این مسابقه در ماه ژانویه, آخرین برجسته آفریقایی-آمریکایی سیاستمدار به پشت بایدن پیشنهاد برای کاخ سفید سوم خود را زیر ناموفق اجرا می شود در سال 1988 و 2008.

سناتور کالیفرنیا کامالا هریس به پایان رسید که مبارزات انتخاباتی خود را برای نامزدی در ماه دسامبر نیز تایید بایدن که خدمت به مدت هشت سال به عنوان معاون رئیس جمهور به, باراک اوباما, امریکا اولین رئیس جمهور سیاه پوست به عنوان یکی دیگر از also-ran سابق فرماندار ماساچوست Deval پاتریک.

بوکر و هریس هر دو تبلیغ به عنوان امکان پذیر است معاون ریاست جمهوری میدارد برای بایدن بودند برای پیوستن به او را برای “گرفتن رای” تجمع در دیترویت در روز دوشنبه.

بایدن آگهی در انتخابات

بایدن اتحاد رسید پس از به ثمر رساندن یک پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی اولیه در فوریه 29, با تاییدیه از کلید رهبران آمریکایی آفریقایی تبار کمک به او ادعا frontrunner گوشته در مسابقه.

سابق دموکرات نامزد پیت Buttigieg Amy Klobuchar مایکل بلومبرگ و بتو o’rourke نیز چرخش پشت بایدن دیدن متوسط به عنوان داشتن بهترین شانس شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

ماساچوست سناتور الیزابت وارن که کاهش یافته و خارج از مسابقه در هفته گذشته و قابل ملاحظه زیر در سمت چپ است و در عین حال به تصمیم می گیرید که آیا به تایید بایدن یا Sanders.

روز سه شنبه شرکت خواهد بود که برای اولین بار یک در یک دوئل بین بایدن و ساندرز پس از همه مهم دیگر نامزدها کاهش یافته است از خسته کننده نامزدی نبرد آغاز شد که بیش از یک سال پیش.

علاوه بر میشیگان دموکرات ها نیز خواهد بود رای گیری در آیداهو می سی سی پی, Missouri, داکوتای شمالی و واشنگتن است.

میشیگان در حال شکل گیری به عنوان یک باید برنده برای ساندرز که دقت برنده دولت بیش از هیلاری کلینتون در طول خود را شکست خورده 2016 برای نامزدی حزب دموکرات.

آخرین نظر سنجی, برای, میشیگان, اما, باید بایدن با سرب از بین 15 و 20 امتیاز.

آخرین میسوری نظرسنجی بایدن وجود دارد نزدیک به 19 امتیاز در حالی که او منجر ساندرز توسط باریک دو نقطه حاشیه در واشنگتن است.

ساندرز از جان گذشته برای راه اندازی مجدد مبارزات انتخاباتی خود پس از از دست دادن 10 از 14 متحده که رای دادند در روز سه شنبه هفته گذشته لغو برنامه به صحبت در می سی سی پی, میزوری و ایلینویز به منظور تمرکز در میشیگان.

ساندرز به دست آورد حمایت از حقوق مدنی رهبر جسی جکسون در روز یکشنبه.

جکسون تایید ساندرز در تجمع روز یکشنبه در Grand Rapids, Michigan, بازپرداخت سناتور ورمونت برای داشتن پشتیبانی خود را در سال 1988 پیشنهاد برای کاخ سفید است.

“من ایستاده با برنی ساندرز امروز به خاطر او ایستاده بود با من” جکسون گفت. “من ایستاده و با او به او می ایستد با شما.”

بایدن فوق العاده سهشنبه خروش آورده هجوم کمکهای مالی — $22 میلیون نفر در چند روز گذشته مبارزات انتخاباتی خود گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ،

آن گفت: 12 میلیون دلار خواهد بود صرف استخدام کارکنان جدید و راه اندازی یک رسانه های عمده مبارزه در میدان نبرد متحده است.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>