بایدن را رد می کند تارا Reade تجاوز به اتهام گفت: “هرگز اتفاق افتاده است’

صادر شده در: Modified:

ما نامزد ریاست جمهوری جو بایدن روز جمعه قاطعانه رد آزار جنسی یک کارمند سابق گفت: این حادثه او ادعا می کند رخ داده است 27 سال پیش “هرگز اتفاق افتاده است.”

تبلیغات

“آنها درست نیست. این هرگز اتفاق افتاده است” بایدن در بیانیه ای گفت: در مورد اتهامات ساخته شده توسط تارا Reade سابق کارمند در آمریکا ،

بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شکست یک ماه سکوت در این اتهامات با بیانیه خود را.

77 ساله گفت: Reade که سرپرست و ارشد سابق کارکنان در دفتر “گفت: به صراحت که او هرگز به سراغ آنها آمد و گله و شکایت و یا مسائل مطرح شده.”

خوانده شده در حال حاضر 56 گفت: در یک پادکست در ماه مارس که سناتور سابق و معاون رئیس جمهور قرار دادن دست خود را “پایین دامن من” و نقض او.

او پس از بازگو داستان خود را به دیگر رسانه ها و ثبت حادثه گزارش پلیس واشنگتن در اوایل ماه آوریل — دیده می شود توسط AFP-که در آن او نام نمی بایدن.

زنان دیگر را متهم بایدن از دست زدن به آنها را نامناسب در گذشته و Reade اولیه ادعاهای مشابه بودند-و با شدت کمتر از اکثر اتهامات اخیر

بایدن همچنین رفت و در یک صبح نمایش اخبار اعلام بی گناهی خود را.

“این درست نیست. من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است و آن نبود” بایدن گفت: MSNBC.

“من نمی دانم چرا بعد از 27 سال تمام از این مطرح می شود,” بایدن اضافه شده است. “اما من قصد ندارم به سوال او انگیزه. من قصد ندارم به او حمله کند.”

اما او تاکید کرد که “من یک راست می گویند, نگاهی به حقایق است. آن را چک کنید.”

Reade تولید کرده است یک کپی از شکایت او گفته واصل در سال 1993 پس از این حادثه و بایدن گفت که او خواسته است مقامات به جستجو در آرشیو ملی, که در آن او می گوید هر گونه سند خواهد در حال حاضر اقامت.

او همچنین گفت که مقالات خود را برگزار کرد و در دانشگاه دلاور “را شامل نمی شود فایل های پرسنل.”

بایدن که متعهد شده است برای انتخاب یک زن به معاون رئیس جمهور تاکید شده او خود را در تمام فعالیت های سیاسی برای بهبود شرایط زنان از جمله نوشتن خشونت علیه زنان عمل می کنند.

“زنان باید معتقد بودند با توجه به نفع شک اگر آنها جلو آمده و می گویند چیزی اتفاق افتاده است به آنها گفت:” MSNBC.

“سپس شما باید نگاهی به شرایط و حقایق است.”

“حقیقت مهم,” او گفت:. “این ادعا درست نیست.”

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>