بایدن پیروزی در سه شنبه فقط یک هفته پس از فرار به مراتب پشت سر ساندرز

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پیش بینی شده بود را به نفع خود حداقل هشت متحده در روز سه شنبه با رقیب اصلی او برنی ساندرز دیده می شود چیدن چهار از جمله کالیفرنیا بزرگترین جایزه از شب.

تبلیغات

سه شنبه, یکی از تعیین کننده خرما در انتخابات آمریکا تقویم روز چهارده ایالت آمریکا, قلمرو ساموآی آمریکا و دموکرات ها در خارج از کشور خود را نگه دارید مقدماتی. نامزدها باید 1,991 نمایندگان را دموکراتیک بلیط. در روز سه شنبه رای در مجموع 1,357 نماینده آرا شد در اینده نزدیک – حدود یک سوم از جمعیت کل.

با آرا هنوز در حال شمارش در سراسر کشور یک AP طرح اختصاص داده 362 نمایندگان به بایدن 285 به Sanders 30 به بلومبرگ 20 تا وارن و یکی برای تشکر. Tulsi Gabbard. انتظار میرود که به تغییر به طور چشمگیری در طول شب به عنوان جدید متحده هیچ بزرگتر از کالیفرنیا گزارش خود اعداد.

شب نشان داد که بایدن بود توانمند مدعی به Sanders. تا یک هفته پیش Sanders, ستاره نامزد حزب دموکرات. پس از آن بسیار مورد تحسین قرار گرفته عملکرد در کارولینای جنوبی مناظره بایدن, گیر افتاد, خود, دوم, باد, چیدن 36 نمایندگان به ساندرز’ 11.

بایدن به دست آورد و حتی بیشتر شتاب در آستانه روز سه شنبه رای گیری در حد متوسط و ریاست جمهوری رقبای پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا و سناتور ctq از مینه سوتا, حمایت بایدن پس از خروج از مسابقه.

همه چشم ها در کالیفرنیا و تگزاس

کالیفرنیا یکی از نزدیک ترین تماشا متحده به دلیل 415 نمایندگان. ساندرز امیدوار بودم به درایو بزرگ حاشیه و متراکم کردن یک unsurmountable سرب در نمایندگان در حالی که بایدن بود و امیدوار به باقی می ماند به اندازه کافی نزدیک برای جلوگیری از فوران چاه نفت.

نظرسنجی بسته شده در 11 pm EST (0400 GMT یکشنبه) اما رای دهندگان بودند که در خط بودند هنوز هم مجاز به رای دادن. ساندرز’ کمپین درخواست اضطراری دستور درخواست برای نظر سنجی در لس آنجلس به باز بماند اضافی دو ساعت پس از انتشار گزارش تاخیر و صف های طولانی.

در ضمن ساندرز و بایدن قفل شد در یک مسابقه در تگزاس شب دومین جایزه با آرا هنوز در حال شمارش اولیه روز شنبه.

بزرگترین شگفتی

شاید اولین شوک از شب بود بایدن برنده مینه سوتا یک دولت که در آن ساندرز شده است انتظار می رود را به نفع خود به راحتی. سپس هجوم حتی بزرگتر شانس معاون سابق رئیس جمهور در زمان ماساچوست شکست ساندرز و دولت خود سناتور الیزابت وارن.

بایدن پیش بینی شده بود را به نفع خود در ویرجینیا و کارولینای شمالی, آلاباما, Oklahoma, تنسی, آرکانزاس و حتی مینه سوتا – یک دولت که در آن ساندرز شده است انتظار می رود را به نفع خود به آسانی.

78-در سال ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی با حرارت رای دهندگان پایگاه که با هدف تغییر شکل اقتصاد امریکا شد و پیش بینی شده را به نفع خود به عنوان انتظار می رود در خانه اش در ایالت ورمونت, کلرادو و یوتا.

در یک سخنرانی ساندرز پاره به مغلوب ساختن پیشی جستن در تماس تلفنی با “خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ این کشور است.” اما او نیز پاره به بایدن برای داشتن رای دادند در حمایت از حمله به عراق و نقاشی او را به عنوان لکه دار توسط میلیاردر همکاران.

“ما در حال گرفتن در سیاسی,” او گفت:. “شما نمی توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن با همان قدیمی همان قدیمی نوع سیاست است.”

پول نمی خرید همه چیز

وجود دارد یک خبر خوب برای منتقدان امریکا کمپین مقررات مالی که برای دهه ها استدلال کرده اند که بی پول صرف مساوی بی پایان نفوذ سیاسی. تا کنون در سال 2020 دموکراتیک مبارزات پول به نظر نمی رسد به ترجمه به نماینده رای.

سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ ساخته شده بود محاسبه می شود شرط می بندم پس از رفتن بزرگترین بنگ برای جفتک انداختن خود را با صرف بیش از نیم میلیارد دلار در تبلیغات و عملیات زمینی در یک روش غیر معمول و تست نشده روش تامین حمایت از میانه. او حتی اقدام به ثبت نام برای چهار نفر قبلی مقدماتی حوادث در آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی است.

بایدن ادامه چرخش خواهد بود بیشتر از همه تعجب آور است چرا که سه شنبه قرار بود در مورد هیولا جمع آوری کمک های مردمی و قوی سیاسی سازمان در سراسر چنین یک نوار زیادی از کشور است. بایدن تا حد زیادی به حال نه. او صرف صرف 60 میلیون دلار در مبارزات انتخاباتی خود.

شدید تحقیر برای ساندرز

Sanders, اعتراف دموکراتیک سوسیالیستی استدلال که این بزرگان در تقلا بودند برای جلوگیری از او را از نامزدی آن را به نظر می رسد فقط در هفته گذشته او می تواند فرار ،

“سیاسی ایجاد شده خود را انتخاب: کسی اما برنی ساندرز” ساندرز مدیر کمپین فیض فولادوند نوشت: در جمع آوری کمک های مردمی پیام سه شنبه.

“حقیقت این است که ما همیشه شناخته شده ما در کل لعنت به 1 درصد از این کشور” فولادوند اضافه شده است. “اما ما باید چیزی به آنها نمی کرده اند: مردم. مقدار زیادی و تعداد زیادی از مردم است.”

در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ساندرز حال تلاش برای ارتباط با رای دهندگان. در طول این سال 2020 کمپین ساندرز ساخته شده است که یک تلاش هماهنگ برای بهبود جایگاه خود را با اقلیت های سراسر کشور.

با توجه به ادیسون تحقیقات خروج نظرسنجی های آفریقایی تبار افراد مسن و فارغ التحصیلان دانشگاه تا حد زیادی پشتیبانی بایدن در 14 نامزدی, مسابقات, کمک به او برنده حداقل هشت متحده است.

لاتینی, millennials و سفید مردان تا حد زیادی حمایت ساندرز کمک به او را به احتمال زیاد برنده در کشورهای غربی کلرادو و نماینده غنی کالیفرنیا.

بایدن و ساندرز نیز تقسیم آرا در تگزاس را به عنوان نامزد’ جمعیتی مزایای اساسا لغو هر یک از دیگر.

سرعت دموکراتیک مسابقه آغاز می شود به سرعت پس از سوپر سه شنبه 11 more متحده رای گیری تا پایان ماه مارس است. پس از آن نزدیک به دو سوم از نمایندگان خواهد شده اند اختصاص داده شده است.

(FRANCE 24 با AFP آسوشیتدپرس و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>