بایدن را کارولینای جنوبی اولیه پیروزی زنده شانس خود را برای انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا

صادر شده در: اصلاح:

غلیان احساسات از حمایت رای دهندگان رو جو بایدن به قانع کننده بینی پیروزی در کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه در شنبه احیای خود را متزلزل کاخ سفید پیشنهاد و به معاون سابق رئیس جمهور یک فرصت برای خود را به عنوان متوسط جایگزین به جلو-دونده برنی ساندرز.

تبلیغات

پیروزی می دهد بایدن پشت سر هم از حرکت به عنوان دموکراتیک مسابقه برای پیدا کردن یک رقیب جمهوری خواه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش سریع با سوپر سهشنبه مقدماتی در 14 متحده در سه روز است که جایزه یک سوم از ملی در دسترس داشت.

با 85 درصد از حوزه گزارش بایدن به حال 49 درصد آرا و سناتور سندرز ورمونت بود در دور دوم با 20 درصد با توجه به رسمی دولت نتایج. میلیاردر فعال تام Steyer تا به حال 11 درصد و تمام دیگر مدعی شد با تک رقمی.

پس از شمارش آرا نورد در Steyer که تا به حال خرج شده است به شدت در کارولینای جنوبی به دادگاه رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی به پایان رسید او پیشنهاد ریاست جمهوری بعد در روز شنبه آن را به عنوان ظهور او در آینده در دور سوم است.

خروج نظرسنجی انجام شده توسط ادیسون پژوهش نشان داد معاون سابق رئیس جمهور با 64 درصد از آفریقایی-آمریکایی حمایت ساندرز’ 15 درصد است. او همچنین ضرب و شتم Sanders, جبهه ملی-دونده در میان طیف گسترده ای از جمعیت شناختی و ایدئولوژیک گروه از جمله کسانی که شناسایی خود را به عنوان “بسیار لیبرال.”

این اولین اولیه پیروزی بایدن که در حال ساخت سومین اجرا در کاخ سفید است. این فرمانده حاشیه اجازه خواهد داد که بایدن معاون رئیس جمهور تحت سابق رئیس جمهور, باراک اوباما, به استدلال او است electable نسیم جایگزین برای ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی که موجی کمپین اتحاد لرزاند دموکراتیک استقرار نگران او بیش از حد از چپ به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

در پی او پیروزی قاطع بایدن تایید شد sfmoma یک فرماندار سابق ویرجینیا و ex-صندلی کمیته ملی حزب دموکرات و نماینده ایالات متحده بابی اسکات نفوذ آفریقایی-آمریکایی نماینده مجلس از ویرجینیا – ممکن است نشانه آن است که دموکراتیک ایجاد شد و شروع به یکی شدن در اطراف نامزدی خود را.

آن را نیز بالا بردن سوال در مورد ادامه زنده ماندن بیشتر از رقیب دیگر. پیت Buttigieg الیزابت وارن و ctq تمام شد انتهایی به خوبی پشت با تک رقمی پشتیبانی با بیش از 60 درصد از حوزه گزارش با کاهش شانس برای کوه گشت.

بایدن و تمام دموکراتیک رقیب روبرو خواهد شد رقابت برای اولین بار در روز سه شنبه از میلیاردر سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار است که در کشور پوشانده با یک و نیم میلیارد دلار در تبلیغات. بلومبرگ قلم چهار دولت شرکت کنند ،

بایدن به شدت نیاز به یک پیروزی پس از نمایش ضعیف در دو نامزدی مسابقات در آیووا و نیوهمشایر و پايان دوم در نوادا است. او تا به حال مشاهده کارولینای جنوبی که در آن محبوبیت خود را در میان دولت های بزرگ بلوک از رای دهندگان ثابت قاطع خود را به عنوان فایروال در برابر فاجعه است.

“برای همه کسانی که زدم شمارش را پشت سر گذاشت – این است که مبارزات انتخاباتی خود را” بایدن گفت: پیروزی حزب در کلمبیا, کارولینای جنوبی.

توجهی پیروزی می تواند آهسته حرکت ساندرز که به رشد قوی تر با هر مسابقه در پايان مجازی کراوات برای اولین بار در آیووا با سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار Buttigieg قبل از اهمیت حیاتی برنده در نیوهمپشایر و نوادا.

‘نمی تواند همه آنها را برنده’

“شما می توانید همه آنها را برنده,” ساندرز گفت: حامیان در ساحل ویرجینیا, ویرجینیا. “این خواهد بود نه تنها شکست. وجود دارد بسیاری از کشورهای در این کشور و هیچ کس برنده همه آنها را.”

بایدن یک جریان اصلی حزب دموکرات با دهه تجربه در ایالات متحده مرحله سیاسی بود, طراحی شده و در کارولینای جنوبی با پشتیبانی از طیف گسترده ای از رای دهندگان از جمله مردان و زنان, سیاه و سفید, میانسال و پیر کسانی که با و بدون مدرک دانشگاهی مستقل لیبرال و محافظه کار خروج سنجی نشان داد.

داده ها نشان داد بایدن ضرب و شتم ساندرز که بر اساس استدلال خود را بر توانایی های خود را به رای دهندگان جدید در میان کسانی که رای گیری در مقدماتی حزب دموکرات برای اولین بار.

خروج سنجی در مورد شش نفر از 10 از رای دهندگان کارولینای جنوبی گفت تاثیرگذار سیاه و سفید کنگره جیمز Clyburn حمایت از بایدن روز چهارشنبه یک عامل در تصمیم گیری کنند. Clyburn معرفی بایدن در پیروزی او رالی.

“دوستان من جیم Clyburn شما به من به ارمغان آورد!” بایدن گفت: No. 3 خانه دموکرات قبل از پرداختن به هواداران است.

بایدن پیش بینی شده بود را به نفع خود حداقل 27 54 متعهد نمایندگان در کارولینای جنوبی و ساندرز 7 با بیشتر به خود اختصاص داده است. هیچ نامزد دیگر پیش بینی شده بود به برنده هر نمایندگان در دولت است. به عنوان اولیه ساندرز تا به حال 54 نمایندگان Buttigieg 26 و بایدن 15.

خروج سنجی نشان داد حدود نیمی از رای دهندگان می خواستم یک نامزد که بازگشت به اوباما از سیاست های کلیدی استدلال بایدن. نزدیک به هشت نفر از 10 رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی گفت که آنها تا به حال مطلوب نظر بایدن در مقایسه با پنج نفر از 10 را دیدم که رقیب ساندرز مطلوب خروج سنجی نشان داد.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>