BIFA: چگونه ما نگهداری ما سیستم رای گیری را به فیلم یک نمایشگاه عکاسی (ستون)

جلوتر از امشب جوایز بافتا در لندن امی Gustin و دینا Wallace, co-مدیران British Independent Film Awards (BIFA) بحث در مورد چگونه آنها را تکان داد تا جوایز خود را’ رای گیری مکانیسم هایی را برای تبدیل شدن به بیشتر شامل طیف وسیع تری از فیلم ها و فیلمسازان.

BIFA متفاوت از دیگر جوایز بدن در روند آن و همچنین هدف آن است. ما اینجا هستیم تا به قهرمان انگلیسی فیلم مستقل و جدید فیلمسازان. برای انجام این کار به خوبی آن را حیاتی است که ما به هر فیلم و فیلمساز عادلانه شات.

وسوسه انگیز آن را به عنوان ممکن است ما نمی خواهید برای پیوستن به گروه کر از بافتا-ضربه: عمومی صنعت و اعتراض بیش از عدم وجود تنوع در آنها نامزد شده است در حال حاضر روشن مشکلات است که نیاز به خطاب.

اما ما فراموش اعتراف به داشتن کمی سرگرم کننده اجتماعی در هزینه های خود را: آن را بیش از حد خوب بود یک فرصت برای تصویب به برجسته کردن برخی از استثنایی BIFA برندگان و نامزدهای این سال که در حال گرفتن توجه آنها سزاوار است. نمونه شامل همه زن برنده در اولین مدیر اولین فیلمنامه و دستیابی به موفقیت در تولید و سام Adewunmi و Ruthxjiah Bellenea پیروزی برای “آخرین درخت” (تصویر).

هنگامی که ما در زمان بیش از BIFA پنج سال پیش ما تا به حال فرصتی به زیر کلاه سر گذاشتن چگونه خود را در انتخابات کار کرده است. BIFA همواره مورد جشن بهترین و هیجان انگیز ترین جدید استعداد انگلیسی. برای ادامه به انجام این کار به درستی, ما نیاز به مطمئن شوید که ما روند بود که فراگیر و دقیق به آن می باشد.

محبوب ترین ها در انواع

ما آغاز شده و با رای دهندگان. ما اساسا گسترش ما رای گیری, استخر, از استخدام از گذشته نامزد ها و برندگان و همچنین باز داشتن تماس با افراد جدید است. نیاز به یک BIFA رای دهندگان نسبتا آسان برای دیدار با, که باعث می شود برای یک جوان رای بدن. ما همچنین رویکرد گروه کمتر و افراد و تشویق آنها به پیوستن به اطمینان حاصل شود که رای دهندگان نماینده از تنوع انگلستان

ما اضافه شده اضافی دسته بندی به نمایش گذاشتن بهترین جدید انگلیسی, استعداد و ما با انتشار این لیست از فیلمسازان که آن را از طریق دور اول رای گیری. این اجازه می دهد تا ما را به کانون توجه قرار دادن در یک گروه بزرگتر از امیدوار کننده جدید فیلمسازان.

ما باز به فیلم هایی که تا به حال یک جشنواره و بنابراین شامل یک تنوع وسیع تری از فیلم ها و فیلمسازان. ما نیز با دقت اشاره کردن و رویکرد فیلم از فیلمسازان کمتر با تماس با جشنواره فیلم و سازمان هایی که قهرمان آن گروه.

و هنگامی که ما مونتاژ یک نماینده مجموعه ای از رای دهندگان شده اند و به عنوان فراگیر به عنوان ما می توانید تمام کار های ساخته شده در انگلستان ما شروع روند رای گیری.

اصل ساده است: همه چیز را به دیده می شود مورد بحث و توجه عادلانه به گلوله بست.

ما مطمئن شوید که هر فیلم ورود دیده می شود توسط حداقل تعداد رای دهندگان در هر دسته بندی که برای آن وارد شده است و که هر فیلم مورد بحث قرار گرفته است. ما مطمئن شوید که هر رای دهنده می بیند حداقل نسبت به وارد فیلم خود را در دسته.

ما همچنین از همه ما رای دهندگان به تحت ناخودآگاه تعصب آموزش به طوری که آنها آگاه هستند از عواملی که ممکن است بر تصمیم گیری های خود را به عنوان آنها را. و از همه مهمتر در هنگام محاسبه نتایج رای گیری ما را به حساب چگونه بسیاری از رای دهندگان را دیده اند یک فیلم و همچنین چگونه بسیاری از رای دهندگان به آن رای دادند. به این ترتیب یک فیلم دیده می شود با 15 رای دهندگان در هیچ نقطه ضعف در برابر یک فیلم دیده می شود 150.

ما می دانیم که ما زندگی می کنیم همه چیز کامل نیست و همیشه باز به پیشنهادات برای بهبود آن است. بسیاری از تغییرات ما در طول پنج سال گذشته شده است به عنوان یک نتیجه مستقیم از گوش دادن به رای دهندگان ما. ما فکر می کنم این مسئولیت ما را برای اجرای BIFA در یک شیوه ای است که در آن فیلمسازان مستقل می تواند افتخار.

همه از این برای ما مهم است چرا که ما با نفوذ پلت فرم و اگر چه ما تنها می تواند قاضی چه ساخته شده است در هر سال ما می تواند تاثیر چه خواهد شد در آینده و که می شود به آن را. نمایشگاه کمتر فیلمسازان کمک می کند تا برای الهام بخشیدن به نسل بعدی از استعداد: دید مهم است. این سوالی است که باید به طور جدی.

امی Gustin و دینا والاس در حال همکاری مدیران BIFA.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر