کریکت استرالیا شده اند آمار با شماره در حال سقوط در می ایستد و در اتاق زندگی می کنند در سراسر کشور با رأی تلویزیون نیز پایین برای خانه-و-دور دور از این فصل Big Bash League.

طراحی شده برای حفظ علاقه در طول این مسابقات پس از شکایت 12 ماه پیش رقابت کشیده در این فصل چگال BBL برنامه نداشته است طرفداران بیشتری تنظیم به بازی با وجود این که تنها سطح بالا کریکت موجود در این کشور پس از سیدنی آزمون.

TV ratings and crowd numbers are down for this season's Big Bash League.

رأی تلویزیون و جمعیت اعداد پایین برای این فصل Big Bash League.اعتبار:گتی ایماژ

همانطور که در گزارش هفته گذشته میانگین جمعیت کاهش یافت و برای سومین فصل متوالی هر چند برخی از حضور قوی در سراسر استرالیا روز آخر هفته طولانی محدود افت به حدود هفت درصد با توجه به اعداد وارد شده توسط Austadiums سایت.

بر این اساس کل جمعیت کاهش یافت و در BBL09 که برای اولین بار از 2016/17 هیچ افزایش در به طور منظم فصل بازی.

تبلیغات

CA پخش شرکای هفت غرب رسانه ها و Foxtel که پوسته $1.2 میلیارد دلار به عنوان بخشی از شش سال قرارداد امضا شده در سال 2018 هر دو رنج می برد بیشتر از حاشیه های افت بینندگان.

با توجه به OzTAM پنج مترو ارقام Foxtel ثبت شیرجه از 10.8 درصد در سراسر فصل به طور منظم در حالی که هفت چهره های کاهش 5.4 درصد است.

CA را با اشاره به افزایش در بعد از ظهر ها با توجه به کوتاه تر مسابقات به عنوان یک عامل اصلی در پشت پایین تر اعداد هر چند آمار و ارقام مخاطبان نیز کاهش یافت که در مقایسه با مخاطبان برای شب مسابقات. برای Foxtel است که اکثریت متعلق به اخبار پارسیان وجود دارد رکود از 7.4 درصد در حالی که هفت مخاطبان کاهش 4.6 درصد است.

OzTAM اعداد را پوشش Foxtel را در جریان برنامه Kayo ورزشی که یک منبع گفت: ثبت یک سنبله در اشتراک برای استرالیا اخیر یک روز بین المللی سری در هند.

دابسون گفت: در راه اندازی نهایی در روز سه شنبه که بازی را از تلویزیون شرکای خوشحال شده بود با BBL عملکرد این فصل است.

این تکرار می شد توسط یک منبع در یکی از حقوق دارنده که اعتقاد موفقیت خاکستر Barty و Nick Kyrgios در استرالیا, است که پخش این magazine صاحب نه تا به حال dinted خود را رتبه بندی.

وجود دارد, اما هنوز هم به طور متوسط بیش از 550 ، 000 بیننده در سراسر دو شبکه برای شب بازی های این فصل خواهد بود که حسادت از رقیب تابستان مسابقات مانند یک لیگ و NBL. این بشکه است که بالاترین امتیاز لیگ داخلی در کشور است.

با وجود کاهش جمعیت در BBL جذب کرده است بیش از 1 میلیون نفر از طرفداران از طریق دروازه برای پنجمین فصل متوالی است که می شده اند و بی سابقه برای یک داخلی رقابت قبل از لیگ ورود در 2011/12.

کاهش در تلویزیون و جمعیت تعداد این نقطه را به یک رقابت است که تحت دردهای در حال رشد به عنوان آن را نزدیک 10 تولد.

تلاش برای رشد تلویزیون اعداد را نمی خواهد کمک شلوغ بین المللی برنامه فصل آینده که به احتمال زیاد خواهد شد از ویژگی های شش مردانه ODIs در برابر هند و نیوزیلند به عنوان مخالف به هیچ یک در این تابستان.

بدن حاکم است گفت: ترجیح آن است که برای قرار دادن بشکه در رقابت مستقیم با ملی تیم مردان که بیشتر تاثیر CA انعطاف پذیری با ثابت.

CA باید گفت آن است که کاوش چگونه به مرحله بیشتر دو هدر و بازی در بعد از ظهر زمانی که تلویزیون اعداد پایین تر هستند.

BBL رئیس Alistair Dobson, آنها, CA را ندارد نظر در دسترس برای این داستان گفت: این هفته تلویزیون اعداد شده بود “برگزاری قوی”.

“این کمی دشوار است برای گرفتن دقیق سال-در-سال مقایسه [زمانی که] بیشتر بعد از ظهر ها تغییرات مخلوط” دابسون گفت SEN ایستگاه های رادیویی در روز چهارشنبه.

“هسته محصول اگر شما مانند نخست-زمان شب بازی هنوز واقعا قوی در مخاطب حس. ما از نزدیک کار با هر دو هفت و Foxtel در مورد چگونه ما می تواند همچنان به درایو مخاطبان در تلویزیون است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de