مایکروسافت با شرکت بیل گیتس بنیانگذار شرکت انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به تعلیق کمک های مالی به سازمان جهانی بهداشت به عنوان “خطرناک” گفت: این پرداخت باید همچنان به ویژه در جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

“توقف کمک های مالی برای سازمان جهانی بهداشت در طول بهداشت جهانی در بحران است به عنوان خطرناک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل” دروازه توییتی اوایل روز چهارشنبه. “کار خود را به کاهش گسترش COVID-19 و در صورتی که کار متوقف شده است و هیچ سازمان دیگری می تواند جایگزین آنها شود. نیازهای جهان @که در حال حاضر بیش از همیشه است.”

آمریکا این سازمان بزرگترین کمک کننده است متعهد به ارائه که با $US893 میلیون (معادل 1.4 میلیارد دلار) در آن زمان دو سال بودجه دوره وزارت امور خارجه سخنگوی گفت.

بنیاد بیل و ملیندا گیتس بنیاد خانواده های غول پیکر انسان دوستی است, بعدی بزرگترین کمک کننده به کسی که پس از ما, حسابداری برای نزدیک به 10 درصد از آژانس های سازمان ملل متحد را بودجه.

تبلیغات

رئیس جمهور گفت: توقف ما در بودجه ادامه خواهد داد برای مدت 60 تا 90 روز “در حالی که یک بررسی انجام شده است به ارزیابی سازمان جهانی بهداشت نقش و شدت mismanaging و پوشش گسترش coronavirus.”

“ما درمان شده اند به درستی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او افزود: “تحت فشار قرار دادند که چین اطلاعات غلط در مورد ویروس.”

هنوز معلوم نیست که آیا ایالات متحده را قطع خواهد شد پول را به اصلی سازمان بین المللی و یا اگر تهمت است ایجاد شرایط برای از سرگیری ما پرداخت در تاریخ بعد.

اعلام بافندگی را به عنوان یک برنامه به طور بالقوه ضربه ویرانگر به آژانس در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به ما کمک های مالی خود را تا نزدیک به 15 درصد از تمام کمک های داوطلبانه داده می شود در سراسر جهان.

انتقاد از دروازه که بنیاد متعهد است تا $US100 میلیون به عنوان بخشی از واکنش جهانی به همه گیر می آید به عنوان تهمت به تلاش برای منحرف کردن مقصر برای دولت عدم پاسخ با شور و نشاط و زود به کشنده رمان coronavirus.

Bill Gates, pictured, said the decision to suspend funding to the World Health Organisation was "dangerous".

بیل گیتس در تصویر گفت: این تصمیم به تعلیق کمک های مالی به سازمان جهانی بهداشت شد “خطرناک”.اعتبار:بلومبرگ

همچنین از این بود که دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ که در حالی که نامگذاری مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که “زمان به کاهش منابع برای عملیات از سوی سازمان بهداشت جهانی و یا هر گونه دیگر انسان دوستانه سازمان در مبارزه با ویروس.”

“در حال حاضر زمان برای وحدت و جامعه بین المللی برای همکاری با یکدیگر در همبستگی برای جلوگیری از این ویروس و آن عواقب بسیار مخربی,” او گفت:.

دیگران مانند انجمن پزشکی آمریکا به نام برگ برنده اعلام به قطع که بودجه “خطرناک گام در جهت اشتباه است”.

“برش بودجه به این که – به جای تمرکز بر راه حل – یک حرکت خطرناک در لحظه مخاطره آمیز برای جهان” این سازمان در بیانیه ای گفت. “آما عمیقا از این تصمیم و آن گسترده انشعابات و ما به شدت اصرار رئیس جمهور برای تجدید نظر کند.”

در حالی که برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در حال حاضر با تمرکز بر این که به عنوان همدست در یک پوشش از شیوع دیگران خواسته اند که رئیس جمهور به نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو در تعلیق کمک های مالی.

“اگر رئیس جمهور می خواهد به واقعا نگه دارید که پاسخگو ضد چینی در تلاش برای تغییر سرزنش COVID-19 و اصلاح که برای بهتر پاسخ دادن به آینده همه گیر او نباید قطع کمک های مالی – حداقل هنوز رتبهدهی نشده است” نوشت: Brett D. شافر یک کارشناس در محافظه کار و بنیاد میراث و عضو سازمان ملل متحد کمیته مشارکتهای.

این اولین بار نیست که گیتس سوال پاسخ این کشور به این بیماری همه گیر. در TED مصاحبه ماه گذشته دروازه در حالی که ذکر مغلوب ساختن پیشی جستن با نام پیشنهاد کرد که فشار به آرامش اجتماعی فاصله به بازگشایی این کشور بود و بی پروا.

“واقعا وجود دارد هیچ میانه, و آن را بسیار دشوار است برای گفتن به مردم:” هی نگه داشتن رفتن به رستوران و خرید خانه های جدید نادیده گرفت که توده ای از اجساد بیش در گوشه ای. ما می خواهیم شما را به نگه داشتن هزینه های چون شاید یک سیاستمدار که فکر می کند که رشد تولید ناخالص داخلی همه که شمارش'” گیتس گفت. “این بسیار غیر مسئولانه برای کسی به نشان می دهد که ما می توانید بهترین از هر دو جهان است.”

در مارس 31, op-ed برای این پستگیتس تاکید کرد که در حالی که ما از دست داده در وقت با ارزش در خارج جلوتر از پاسخ آن وجود دارد هنوز هم یک مسیر رو به جلو برای بازیابی از طریق تصمیمات اتخاذ شده توسط “علم اطلاعات و تجربه متخصصان پزشکی”.

“وجود دارد هیچ سوال ایالات متحده از دست رفته فرصت برای به دست آوردن جلوتر از رمان coronavirus. اما این پنجره برای تصمیم گیری های مهم نشده بسته” دروازه نوشت. “انتخاب ما و رهبران ما را در حال حاضر خواهد شد که تاثیر زیادی بر روی چگونه به زودی مورد اعداد شروع به پایین رفتن چه مدت اقتصاد همچنان تعطیل و چگونه بسیاری از آمریکایی ها را مجبور به دفن یک دوست به دلیل COVID-19.”

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

واشنگتن پست

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im