HBO را Bill Maher آمده است در زیر آتش برای گفتن باید آن را خوب به تماس coronavirus این “چینی است. virus.”

در روز جمعه قسمت از “زمان واقعی با بیل ماهر” میزبان رفت و در یک سخنرانی دراز وشدیداللحن در مورد اینکه چرا او فکر می کند آن را بیشتر علمی و دقیق به نام بیماری بر اساس جایی که آنها سرچشمه گرفته باشد.

“قانون جدید: شما می توانید نمی داد کسی که برای شکستن یک قانون شما فقط ساخته شده است. دانشمندان که به طور کلی خیلی لیبرال شده اند نامگذاری بیماری پس از مکان هایی که آنها می آمد از برای یک زمان بسیار طولانی است. Zika است از Zika جنگل ابولا از ابولا رودخانه hantavirus این 丁村 رودخانه. وجود این ویروس نیل غربی و گینه کرم و Rocky Mountain spotted fever و البته آنفلوآنزای اسپانیایی. MERS مخفف Middle East respiratory syndrome. این دیوار بیش از همه فرودگاه ها و هیچ یک از وبلاگ ها در مورد آن. پس چرا باید چین دریافت یک پاس ؟ ” او گفت:.

جنجال بر سر مردم چگونه باید با مراجعه به COVID-19 رشد زمانی که رئیس جمهور تهمت ایستاده بود و با تماس با آن “چینی ویروس” در اواخر ماه مارس است. او بعد از تغییر تصمیم خود در به نام پس از یک داد و بیداد کرد و گفت آن را مضر نسبت به آمریکایی های آسیایی تبار که تجربه کرده اند افزایش حملات نژادپرستانه از آنجا که این ویروس گسترش یافته است.

“عیسی f—ing مسیح است. ما نمی توانیم حتی یک بیماری همه گیر بدون گرفتن جرم ؟ زمانی که آنها به نام لایم بیماری بعد از یک شهر در کانکتیکات مردم نیست همه علامت؟” ماهر, اضافه شده. “به طور جدی آن را به من می ترساند که در مردم وجود دارد خارج وجود دارد که ترجیح می دهند از این ویروس از تماس آن با نام اشتباه. این نیست در مورد بدنام کردن یک فرهنگ است. این است که در مورد حقایق است.”

ماهر قبلا عنوان اثرات مخرب و مرگبار coronavirus. ماه گذشته او به طور مشابه اظهارات بحث برانگیز در هوا.

“من بیمار از ویروس — اما نه از ویروس. در این نقطه من فقط f—ing می خواهید به آن را دریافت کند بنابراین ما لازم نیست که در مورد آن صحبت کنید و یا نگرانی در مورد دست زدن به صورت من دیگر نمی,” او گفت:. “مردم می میرند. چیزی که در زندگی اتفاق می افتد…Y2K که قرار بود به پایان جهان و آتش سوزی در کویت قرار بود به پایان جهان و نشت نفت BP بود به پایان جهان و هر f—ing آنفولانزا ما همیشه به حال. و آن را نمی کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im