میلیاردر سرمایه گذار تحت فشار برای اثبات او نه خود را از دست داده Midas touch


زمانی که سهامداران نشان داد تا در توکیو برای SoftBank نشست سالانه در ماه ژوئن 2019 در خلق و خوی بود خوش بین است. Masayoshi پسر swashbuckling میلیاردر بنیانگذار ژاپنی tech کنگلومرا حال نظارت یک رشته از ليزينگ سرمایه گذاری در رشد سریع شرکت ها مانند Uber. در حالی که سوالات مطرح شده در مورد خود را سریع سرمایه گذاری, سبک, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از هیجان در هوا.

به عنوان دیگر نمونه کارها شرکت های آماده به جلو و به طور بالقوه سودآور IPOs پسر بود که در مذاکرات در مورد بالا بردن یک دوم $US100 میلیارد دلار ($146 میلیارد دلار) چشم انداز, صندوق, بزرگترین در جهان تکنولوژی خودرو سرمایه گذاری. اما در این سال سهامدار جلسه نبود فقط دل تنگی در اطراف COVID-19 که مجبور بسیاری از آنها را به اتصال از طریق لینک ویدئو به جای حضور در فرد است. یک رشته از شکست تحقیر آمیز در WeWork, Oyo و اخیرا Wirecard اتحاد چپ پسر تقلا برای تعمیر خود را پاره شهرت.

It has been a disastrous year for Masayoshi Son.

آن شده است یک فاجعه سال برای Masayoshi پسر.اعتبار:بلومبرگ

تنها در سال گذشته SoftBank به حال پمپ €900m ($1.47 میلیارد دلار) به آلمانی fintech شرکت از طریق اوراق قرضه قابل تبدیل. اما این معامله درست ماه قبل از آن رئیس مجبور به استعفا شد در هفته گذشته و این شرکت درون منفجر میان $US2 میلیارد حسابداری رسوایی.

برای 62 ساله پسر که حامیان او در عظیم چشم انداز صندوق شامل ثروت بودجه ابوظبی و عربستان سعودی و یک رشته از دیگر heavyweights جانشینی رسوایی مطرح شده سوال در مورد شایستگی خود را.

تبلیغات

مهمتر از همه آیا او هنوز هم Midas touch او یک بار با اعتبار زمانی که او مورد حمایت Alibaba چینی تجارت الکترونیکی غول پیکر است که در حال حاضر به ارزش بیش از $US600 میلیارد ؟

در توکیو پسر بود به سرعت مجبور به دفاعی اصرار دارد که SoftBank بود و نه “SoftPunku” – سوراخ آن تجربه بد. اما پس از یک رشته از ضربه یو پی اس وجود دارد واقعا طرف دیگر به آن لجر? “وضعیت با Wirecard آمد و به عنوان یک شوک به کل بازار می گوید:” رولف عمده سهام تحلیلگر تحقیقات جدید در خیابان پژوهش است. “این به وضوح یک لکه دار کردن در SoftBank نمونه کارها.”

آن است که نه تنها عیب این گذشته سال است. ماه گذشته SoftBank اعلام $US13 میلیارد دلار سالانه از دست دادن مرکب a botched شناور فضای اداری راه اندازی WeWork و کشت از دیگر افتاده شرط از جمله رباتیک پیتزا اندازی Zume.

تحلیلگران می گویند SoftBank تلاش در یک چرخش لولا در توانایی شرکت های نمونه کارها را از طریق زمان بحران بهداشتی. “سرمایه گذار پایه است که تقریبا باز بین افرادی که می گویند این است که ظالمانه شرکت پرتاب پول در اطراف, از جان گذشته برای صرف $US100 میلیارد در هر نقطه و افرادی که می گویند هیچ وجود دارد روش در این می گوید:” ریچارد Kaye, صندوق, مدیر Comgest یک دارایی مدیریت شرکت با $US50 میلیون سهام در SoftBank. اما وجود دارد می تواند برخی از موفقیت در مخلوط. SoftBank لندن-بر اساس چشم انداز صندوق رهبری سابق دویچه بانک معامله گر Rajeev Misra, سرمایه گذاری بیش از $US76 میلیارد دلار به 88 شروع یو پی اس که به صورت فله می گوید باید در مجموع تعادل نقدی از $US50 میلیارد دلار و US10 میلیارد دلار در بدهی.

“است که باید اجازه می دهد بسیاری از کسانی که در پرتفوی شرکت به آب و بحران کنونی” او می گوید.

به طور کلی چشم انداز صندوق مجموع ضرر سال گذشته است فقط تحت $US1 میلیارد دلار با سرمایه گذاری 26 افزایش در ارزش دلار US13.4 میلیارد دلار در حالی که 47 از سرمایه گذاری خود را باید در کاهش ارزش دلار US14.2 میلیارد دلار.

“در متن این بحران آن است مسلما نه که بد می گوید:” فله. “اما بالقوه دوم [coronavirus] موج خطر است برای این گروه با توجه به چگونه بسیاری از کسانی که شرکت های در حال اجرای اقتصاد شرکت.”

برای 62 ساله پسر که حامیان او در عظیم چشم انداز صندوق شامل ثروت بودجه ابوظبی و عربستان سعودی و یک رشته از دیگر heavyweights جانشینی رسوایی مطرح شده سوال در مورد شایستگی خود را.

پس از این صندوق آغاز به کار در سال 2017, که شامل مخلوطی از $US60 میلیارد بدهی و حقوق صاحبان سهام از سرمایه گذاران در این میانه آن است بازگشت بیش از $US10 میلیارد به حامیان. در عرض سه سال این صندوق دیده است هشت نفر از آن شرکت های ذکر شده در بازارهای عمومی با مجموع ارزش در تمام آنها رو به افزایش $US3 میلیارد دلار از مارس.

که شامل امثال بارگذاری حمل و نقل کسب و کار است که تا به حال سوار خشن به عنوان تاکسی رزرو کاهش یافت, هر چند به صورت فله می بیند لنت نقره ای در مواد غذایی خود را تحویل عملیات.

درآمد برای بارگذاری می خورد پرید 53 درصد به $US819m در سه ماه اول سال 2020 است. “بیرون رفتن از این بحران گاو مورد در حال بارگذاری خواهد بود که خود را می خورد و کسب و کار را حفظ بخشی از زمان در حرکت است که ساخته شده است تا در حالی که سوار-نقطه کسب و کار تبدیل خواهد شد به سطح دیده می شود که قبلا” به صورت فله می گوید.

Son's early bet on Chinese giant Alibaba helped cement his reputation as an investing savant.

پسر زود شرط غول چینی Alibaba کمک سیمان شهرت او به عنوان یک سرمایه گذاری دانشمند. اعتبار:Chinatopix

در میان شرکت های دیگر در چشم انداز صندوق نمونه کارها است که برای بهره مندی از این بیماری همه گیر است پکن-بر اساس ByteDance صاحب Infinite یک wildly محبوب برنامه که نگه داشته است نوجوانان را سرگرم در مستند.

رسانه های اجتماعی خدمات در حال حاضر 800 میلیون کاربر در سطح جهان است و می تواند دیدن یک افزایش در رشد آن پکن-بر اساس مالک ارزش $US100 میلیارد و برنامه های ولگردی و قانونی شکنی استخدام 10000 نفر است.

شل محل کار, پیام, برنامه, بهره مند از کار-از-خانه بوم. درآمد در شرکت رشد 50 درصد در سه ماه اول سال به $US201.7m. کره جنوبی کسب و کار Coupang در ضمن مصرف آمازون به شهر بر تجارت الکترونیکی در کشور است و eyeing یک شناور در سال آینده.

این قابل درک است این شرکت همچنین موفق به فرار از خطر از خرید اینترنتی در Wirecard پس از راه اندازی یک تعویض اوراق قرضه با کردیت سوئیس سرمایه گذاری بانک که hedged در برابر ضرر و زیان بالقوه. آن حتی راه اندازی یک صندوق برای بازگشت بنیانگذاران زمینه های اقلیت در میان خواستار تنوع بیشتر.

اما ترس از بالقوه دوم سنبله از COVID-19 موارد یک تهدید واقعی است. در حال حاضر شرکت های زیر آن را تماشا مانند $US10 میلیارد اویو به کسب و کار هتل ها در صورت خطر اگر آنها موفق به آوردن نرخ اشغال در ماه های آینده.

برای یک شرکت مانند WeWork که قابل توجه سرنگونی به $US2 میلیارد دلار ارزش گذاری از $US4 میلیارد سال پیش است خجالت SoftBank رهبری وجود دارد در حال برنامه ریزی برای یک لرزش ،

در ژاپن, WeWork گرفته شده تحت نظارت SoftBank های کنگلومرا مخابرات واحد که در آن است در برابر همه شانس تولید سود است. “CFO [Yoshimitsu] رفتن به نقطه ساخته شده است که ژاپن شده است بسیار خوب تست زمین برای برخی از این عملیات آن است که آیا WeWork, Oyo… بیشتر می توانید آنها را کنار هم قرار دهیم و رشد SoftBank Corp درآمد و پس از آن توسعه درس برای بازارهای دیگر برای کسانی که شرکت های مختلف شادتر از آنها خواهد بود:” کی می گوید.

بخش بزرگی از این چرخش نیز دوخته در $US41 میلیارد دارایی فروش برنامه های مرتبط $US22 میلیارد سهم خرید-برگشت از عملیات تشویق الیوت مدیریت می ترسید وال استریت صندوق های تامینی که معتقد است این حرکت را کمک به اصلاح اختلاف بین SoftBank بازار capitalisation بیش از $US100 میلیارد در مقابل نزدیک به$US270 میلیارد ارزش آن دارایی دارایی – که شامل یک ماموت سهام در, چینی, e-commerce, غول Alibaba است.

این است که همه به خوبی و خوب است. اما یکی دیگر از سقوط در امتداد خطوط WeWork یا Wirecard می تواند تهدید به لغو پیشرفت های ساخته شده در جاهای دیگر.

“آنها می خواهید مطمئن شوید که جهان نیست در حال سقوط از هم جدا قبل از آنها را به پول نقد” کی به پایان می رسد.

تلگراف لندن

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>