زمانی که سبک سام Ratelle ایجاد می کند به نظر می رسد با بیلی پورتر آنها “همیشه نگاه به تیرگی خطوط بین مردانگی و زنانگی است.”

Feb. 24, 2019

“ما می دانستیم این بود که به چیزی حتی بودن در آن اتاق اما من فکر نمی کنم ما درک تاثیر آن را بر روی بشریت می گوید:” Ratelle از پورتر 2019 اسکار نگاه سفارشی Christian Siriano لباس مخصوص مهمانی رسمی لباس شب. “او هرگز حتی سعی کردم در این لباس تا بعد از آنجا که ما تا به حال هیچ وقت.” پورتر استخدام شد به میزبان اسکار از پیش نشان می دهد دو هفته قبل. “ما فقط امید و دعا این اتفاق می افتد و من فکر می کنم آن چیزی بود که به معنای شد. ما در ایجاد شده در این لحظه جادویی که foundationally در مورد صحت: که دقیقا همان است که او است که او همیشه می خواستم به پوشیدن یک لباس توپ در اسکار, و این دقیقا کاری است که او انجام داد.”

9 ژوئن 2019

زمانی که آنها شنیده ام از مناظر, کیسه, یک سازمان غیر انتفاعی است که باعث می شود کیسه های از بازنشسته تئاتر مواد که “Kinky Boots” پرده بودند در دسترس آنها می خواستند برای ایجاد یک لباس برای پورتر — که برنده جایزه تونی برای موسیقی در سال 2013. “چه اتفاقی که [Celestino] یک طراح ما می تواند به انجام این کار در چنین زمان چرخش سریع تنها دوباره ایجاد مسائل خود را از مواد بازیافت شده?” Ratelle می گوید از جوایز تونی گروه. “این احساس بسیار تئاتری و نمایشی. و ما می خواستیم قهرمان حقوق زنان پس از بازگشت از لباس دوزی به لوله های فالوپ و به عنوان بیلی همواره در تلاش برای کشف کردن چگونه می توانید به او می گویند چیزی که uplifts جهان کمی بیشتر؟”

Jan. 5

محبوب ترین ها در انواع

برای پورتر گلوب نگاه Ratelle کار با طراح الکس Vinash دوباره به ایده های کلاسیک مردانه لباس رسمی او می گوید. “ما تصمیم به رفتن تمام سفید به دلیل آن بود که برای اولین بار ظاهر جدید دهه و سفید نماد صلح و امید و آغازی,” او می گوید. Ratelle عاشق که پر آموزش زیپ کردن “خوانده شده” نگاه و پورتر بالا پیراهن دکمه باز شد. “تلفیق آرام گردن با عظمت کلی پوشاک تا به حال چنین rock ‘n’ roll پرنیان. من بیلی به عنوان یک زمان-روز ستاره راک است.” در ازای یک کراوات او “که چند میلیون دلار 40 قیراط Tiffany & Co. گردنبند الماس را فقط خوب است.”

Jan. 12

“من در عشق با یک مشتق از منتقدان انتخاب jumpsuit در هوگان مک لافلین بهار/تابستان سال 2020 نشان می دهد می گوید:” Ratelle. آنها در ترکیب دو به نظر می رسد برای ایجاد “یک کت و شلوار با لباس شب-است.” “فکر مردم بودن شگفت زده شد که در آن یک کت و شلوار مرا به هیجان می گوید:” Ratelle که الهام بخش بود “گلم-سنگ آیکون” دیوید بووی و هل دادن مرزهای “یک زن و هم مرد پانک زیبایی.” “پروانه خالکوبی بیشتر بیلی تم برای سال 2020 است که آزادی. پروانه ها نیز فوق العاده نمادین برای ترانس جامعه بود که یک راه فوق العاده برای افتخار بیلی ‘ژست’ castmates که آنها نیز نامزد دریافت جایزه است که شب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im