Biocon-Mylan انکولوژی نمونه کارها و دریافت دارو تنظیم کننده USFDA تصویب

در یک مثبت برای Biocon آمریکا داروی تنظیم کننده USFDA پذیرش بیولوژیک مجوز نرم افزار توسط biopharmaceutical عمده و شریک Mylan برای یک پیشنهاد biosimilar به درمان پیشرفته سرطان کولون یا رکتال.

این برنامه به دنبال تصویب biosimilar بواسيزوماب در درمان بيماران مبتلا به متاستاز سرطان کولورکتال در علاوه بر این به بیماری های دیگر است.

“پس از تصویب پیشنهادی ما biosimilar bevacizumab خواهد شد ارائه یک جایگزین مقرون به صرفه به مارک بیولوژیک برای تایید نشانه است. Biocon بیولوژیک’ R&D قوی و توانایی تولید باید ما را قادر به ارائه دو کلید biosimilars به بیماران مبتلا به سرطان در ایالات متحده و bevacizumab بیشتر خواهد شد ما گسترش سرطان, نمونه کارها” گفت: Christiane Hamacher ارشد اجرایی Biocon بیولوژیک.

این biosimilar تصویب است که انتظار می رود تا پایان سال خواهد بود سوم biosimilar از همکاری مجموعه ای از Biocon و Mylan برای بیماران مبتلا به سرطان در ایالات متحده است. آن است که در حال حاضر در دسترس در هند و دیگر بازارهای در حال توسعه.

سوئیس داروسازی Roche بازارهای bevacizumab تحت نام تجاری Avastin. این دارو تا به حال به دست آورد حدود 7.3 میلیارد دلار فروش در سال 2019. Amgen و Allergan نیز در حال راه اندازی Mvasi یک bevacizumab biosimilar در ایالات متحده در سال گذشته شده است و فروش این محصول 15 درصد پایین تر از رچ را Avastin.

با توجه به یک EY گزارش هند به احتمال زیاد به جذب حدود 8 درصد از global $62 میلیارد biosimilar بازار تا سال 2025.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>