‘پرندگان شکاری’ بازیگر Bruno الیور بازسازی Harley Quinn معروف ساندویچ

وقتی بازیگر Bruno الیور رزرو نقش آشپز به منظور کوتاه Sal در “پرندگان شکاری: (و Fantabulous به رهایی از یک Harley Quinn)” او تا به حال هیچ ایده چگونه قابل Sal و ساندویچ صبحانه بودند به داستان.

“شما نمی تواند بگوید از استماع لزوما و به عنوان بازیگران ما همیشه نگران ما صحنه بودن برش” الیور یادداشت ها. “من واقعا نمی فهمم به جای تخم مرغ ساندویچ تا به حال در فیلم تا زمانی که من آن را دیدم.”

“پرندگان شکاری” در مراکز Harley Quinn (مارگوت رابی) شروع یک زندگی جدید پس از شکستن تا با بذله گو. در صحنه های اولیه او متوقف کردن مورد علاقه خود را در صبحانه ساندویچ تنها به آن زدم از دست او به عنوان یک سری از شکارچیان فضل او را تعقیب. به افتخار فیلم ضربه دیجیتال و جریان این هفته الیور ما نشان داد که چگونه به خوشمزه به دنبال حمایت از شخصیت.

این دستور غذا را می گیرد, بیکن, تخم مرغ, پنیر آمریکایی و نان – Oliver توصیه ciabatta وجود دارد “nooks و crannies برای چسبناک eggness برای رفتن به.” به دلیل زمان گیر Oliver تا به حال برای رفتن به چهار فروشگاه های مختلف در این هفته برای پیدا کردن همه مواد تشکیل دهنده.

روز قبل از تیراندازی خود را در صحنه الیور تمرین پخت و پز واقعی ساندویچ. “این قطعا یکی از oddest آماده سازی به عنوان یک بازیگر من انجام داده ام” او به یاد می آورد. “من شب را صرف از بین بردن آشپزخانه من ساخت ساندویچ تخم مرغ و بیش از بیش و بیش از دوباره.” و در حالی که او را ساندویچ در مرد طول می کشد نزدیک “مواد غذایی گوناگون” عکس انجام شد و پذیرایی آشپز. “چیزهای کمی وجود دارد که من نمی توانم مانند کرک دو تخم مرغ را با یک دست.”

پس از انتشار این فیلم بسیاری از بینندگان را تثبیت شده در ساندویچ تلاش این دستور غذا را در خانه و حتی نوشتن داستان در مورد اهمیت این وعده غذایی است. الیور اذعان می کند که شگفت زده کرد. “من جزئیات زیادی در مورد این ساندویچ به عنوان یک استعاره برای, هارلی, بهبود,” او می گوید. “من خواندن بسیاری است که با مراجعه به Sal به عنوان تنها مرد در فیلم چه کسی از پیچ او را بیش از.”

در علاوه بر این به یک معنی تخم مرغ ساندویچ الیور یک بازیگر دیده می شود در چنین نشان می دهد به عنوان “Connors” و “مردان دیوانه” و در هیئت مدیره از L. A. مقدس احمق تئاتر شرکت می باشد. در پایان وی خواستار همه “ایمن ماندن. و حمایت از سازمان های هنری حتی اگر شما نمی توانید به دیدن همه چیز در حال حاضر. ما در حال همه گیر در خانه و سپاسگزار برای هنرمندان در جهان نگه داشتن ما را سرگرم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>