مارگوت رابی كاراته spinoff “پرندگان شکاری” است فرود با یک تا حدودی ناامید کننده $34 میلیون دلار در آخر هفته باز در 4,236 آمریکای شمالی سایت تخمین شنبه نشان داد.

شکل deflates امیدوار است که “پرندگان شکاری” را تبدیل به یک ضربه. آن را به طور قابل توجهی زیر برادران وارنر’ قبل از انتشار پیش بینی 45 میلیون دلار در حالی که رقبای بود “پرندگان شکاری” ثابت برای 55 میلیون دلار راه اندازی. روز جمعه را بالغ بر 13 میلیون دلار (از جمله 4 میلیون دلار در روز شنبه پیش نمایش) با روز افتتاحیه مخاطبان به این فیلم یک B+ Cinemascore با مخاطبان زیر 25 اعطای آن است-.

“پرندگان شکاری” که حامل یک گزارش 80 میلیون دلار برچسب قیمت مراکز رابی vigilante Harley Quinn teaming تا با ابرقهرمانان Huntress (Mary Elizabeth Winstead), سیاه و سفید, قناری (Jurnee Smollett-Bell) و رنه مونتویا (Rosie Perez) برای نجات کاساندرا قابیل (الا جی بسکو) از خداوند جنایت سیاه ماسک (Ewan McGregor). بررسی شد و به طور کلی مطلوب و منجر به 82% “تازه” گوجه فرنگی فاسد نمره.

“پرندگان شکاری” هشتم ورود در DC تمدید جهان وارد شده بود به عنوان یک buzzy عنوان. رابی به دست آورده و یک نامزدی اسکار یک ماه پیش برای “بمب” و انجام باقی مانده نیت برای او هرزگرد عملکرد “Suicide Squad” به عنوان یک آشفته جنایتکار و شریک زندگی به Jared Leto را بذله گو بود. “Suicide Squad” باز با $133 میلیون و فروش چشمگیر $746 میلیون نفر در سراسر جهان در میان بدبینی بررسی است.

محبوب ترین ها در انواع

اوایل بین المللی نتایج جستجو برای “پرندگان شکاری” نیز کوتاه احساسی و عاطفی با $10.3 میلیون در روز جمعه از 78 بازارهای آوردن بین المللی در مجموع به $18.1 میلیون. “پرندگان شکاری” است که به کارگردانی کتی یان از یک اسکریپت توسط کریستینا Hodson. رابی که منشأ ایده برای فیلم در حالی که کار بر روی “Suicide Squad” یک تهیه کننده به همراه برایان Unkeless و سو Kroll.

رقیب استودیو تصمیم گرفتند به چوب با holdover کرایه در اسکار آخر هفته به جای چالش “پرندگان شکاری.” سونی در سه ماهه آخر هفته از “پسران بد برای زندگی” است که منجر بقیه بسته با حدود 12 میلیون نفر در 3,530 سایت. اکشن, کمدی, re-teaming ویل اسمیت و مارتین لارنس را به پایان برساند قاب با بیش از $166 میلیون دلار در آمریکای شمالی است.

جهانی را در فصل جوایز مورد علاقه “1917” یک اکتشاف دو معدن سربازان انگلیسی در جنگ جهانی اول, ماموریت, باید سوم با حدود 9 میلیون at3,548 سالن برای بلند کردن کل آن را به $132 میلیون پس از هفت هفته در آزادی در شمال امریکا است. “1917” به دست آورده 10 نامزد اسکار و برنده جایزه از مدیران انجمن صنفی و انجمن صنفی تولید کنندگان.

جهانی چهارم آخر هفته از “Dolittle” را به پایان برساند چهارم با حدود 6.5 میلیون در 3,462 آوردن آن 24-روز را به $64 میلیون. سونی نهم آخر هفته از “Jumanji: سطح بعدی را به دنبال خواهد داشت در پنجم با 5.5 میلیون دلار در 2,729 مکان دادن “Jumanji: به جنگل خوش آمدید” عاقبت نزدیک به 300 میلیون دلار در آمریکای شمالی فروش پایان تعطیلات آخر هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im