‘پرندگان شکاری’ منتشر خواهد شد VOD اوایل

برادران وارنر منتشر خواهد شد “پرندگان شکاری” spinoff 2017 را “Suicide Squad” برای دیجیتال خرید در مارس 24, زودتر از آن انتشار پیش بینی.

این فیلم انتظار می رود هزینه $19.99 در سیستم عامل های مانند آمازون و آیتونز در دسترس خواهد بود برای اجاره در مارس استودیو تایید به انواع.

در هر زمان دیگر این امر می تواند یک حرکت تعجب آور پس از “پرندگان شکاری” هنوز هم بازی در تئاتر و غرفه داران شده اند ثابت قدم به مقاومت در برابر هر گونه تلاش از استودیو به کوتاه شدن مقدار زمانی که فیلم در دسترس است بر روی صفحه نمایش بزرگ است. اما multiplexes در چندین ایالت از جمله نیویورک, کلرادو, New Jersey, پنسیلوانیا و واشنگتن دستور داده شده است به نزدیک در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. حتی قبل از تئاتر رسما بسته شده و مخاطبان آغاز شده بود برای جلوگیری از شلوغ سالن در میان بحران بهداشت عمومی باعث گیشه فروش بلیط به دهانه.

اخبار زیر می آید جهانی تصمیم اوایل روز دوشنبه که “دیوهای تور جهانی” از دریم ورکز انیمیشن در دسترس خواهد بود در خانه سرگرمی برای $19.99 همان روز از آن بود که انتظار می رود آمار تئاتر. این استودیو عناوین دیگر که هنوز هم در حال پخش بر روی صفحه نقره ای — Blumhouse پلیسی “شکار” و “مرد نامرئی” و همچنین “اما” اقتباس از جین آستن رمان از تمرکز جهانی تخصص برچسب — نیز در دسترس خواهد بود برای خرید بر روی تقاضا.

در نور از آن اعلام “پرندگان شکاری” مدیر کتی یان در توییتر نوشت: “من نمی خواهد مخالف قرار دادن” پرندگان شکاری ” در VOD زودتر.”

“پرندگان شکاری” برای اولین بار منتشر شده در تئاتر Feb. 8 و تولید شده $177 میلیون به یک نتیجه ناامید کننده داده آن 85 میلیون دلار بودجه است. در حالی که علاقمندان به سینما روشن نیست که در نیروی سازمان دیده بان روی صفحه نمایش shenanigans از ها Gotham baddie بازی های برگزار شده توسط مارگوت رابی مردم می تواند بیشتر ترغیب به لحن در خانه از آنجا که بیشتر امید بستن به ماندن در داخل به عنوان ویروس گسترش می یابد.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود با شروع از یکشنبه گذشته که در مجامع عمومی شامل بیش از 50 نفر بود به نام برای بعد از هشت هفته. کسانی که دستورالعمل های مربوط به multiplexes و همچنین میله, رستوران ها و دیگر شلوغ جمع آوری فضاهای.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>