‘بیت’: فیلم نقد و بررسی

مرکزی آن شخصیت های خسته باشگاه جوانان است که فقط اتفاق می افتد به خون آشام ها — و به نظر می رسد برای توسعه هر عمق و یا بلوغ مهم نیست که چقدر بلند بوده و برای انجام این ارواح چیز — “بیت” به نظر می رسد به همین ترتیب مطالب به عمل سرد در انتهای کم عمق استخر. براد مایکل Elmore را از ویژگی های پوستی با شناسایی نقاط (ترانس, لزبین, فمینیستی) بدون ساخت بسیاری از آنها فراتر از خودکار cred که با قرار دادن یک LGBTQ مهر در نوع استعارههای معنی خواهد بود که برای برخی از بینندگان. اگر “گرگ و میش” فیلم شد و با هدف در درجه اول در این جلا کم بودجه مستقل برای آن دسته از بچه لگن به اندازه کافی در خود مدرسه گی-راست داد.

از یک طرف آن را خوب است که در سال 2020 این قلاب باید (با وجود ما در زمان هرج و مرج سیاسی) به نظر می رسد هیچ معامله بزرگ است. از سوی دیگر یک آرزو این ورزش در blase attitudinizing پرداخت توجه کمی بیشتر به حال تعلیق لرزش طرح اساطیر و دیگر پایه های ترسناک عناصر برگ های آن توسعه نیافته است. با برخی گی-جشنواره بازی پشت آن “بیت” راه اندازی شد عمده VOD سیستم عامل با عملا هیچ ارتقاء فراتر از چند توییت توسط فراجنسیتی فعال حقوق بشر و “Supergirl” به طور منظم نیکول Maines.

در میان فروش امتیاز که جالب unemphasized روی صفحه اصلی یکی از Maines در سرب. وجود دارد, نکات, نزدیک آغاز و پایان است که شخصیت او را دستخوش سال از تحول احتمالا با توجه به جنسيت-واگذاری-مسائل مربوط. اما این هرگز هجی کرد که به نظر می رسد عجیب و غریب: آیا این فیلم می خواهند ما را به فکر می کنم در مورد هویت و یا فراموش کرده ام در مورد آن ؟

داشتن فقط فارغ التحصیل دبیرستانی در اورگان لورل (Maines) به والدین اجازه دسترسی به درایو جنوبی و صرف تابستان توفنده در مشتاق-بازیگر برادر علامت (James Paxton) کوچ در لس آنجلس. به محض ورود او را چماقی که در آن او بلافاصله جلب توجه از پس از کمی مسن تر زنان به رهبری تهدید آمیز دوک (دیانا قیف). اما آن را Izzy (Zolee Griggs) که او را دعوت به یک “پارتی بعد از کنسرت” آن را از جلسات از انواع مختلف ، خونین.

روز بعد او احساس می کند بیش از یک کمی ناخوش است. بر حال نگاه کردن دوباره توسط دوک و خدمه او (که همچنین شامل چهار شنبه چمبرلین و کاراکتر دیاز) او را داده lowdown در حال تبدیل شدن به طور کامل vampirized به عنوان یک جدید “جذب” باید او را انتخاب کنید به انجام این کار. وجود دارد برخی از قوانین یکی از اصلی بودن در دوک عبارت “شما هرگز تبدیل به یک مرد. مردان نمی تواند رسیدگی قدرت آنها آن را در حال حاضر و نگاه به آنچه که آنها با آن انجام داده ام.” در واقع غیر از این نیست-به خصوص فضیلت های دندان کوارتت توجیه برخی از آنها قتل با انتخاب نر معتادان و d-کیسه کیسه اولیه قربانیان. این hep خواهری همه برای تلفن های موبایل خوب به لورل که نشانه وجود باقی مانده سخت گیر در مورد “کشتن” و “بدن-مایع نوشیدن” قطعات.

پس از این راه اندازی آلاباما در فیلمنامه همچنان در سریع کلیپ. وجود دارد به طور ناگهانی-بسیار-دغدغه لورل را غفلت از خانواده و دوستان موجود به علاوه ارواح بانوان nemeses در اشکال برخی از ماچو فانی, خون آشام-شکار dudes (led توسط M. C. Gainey) و باستانی خون آشامی “استاد” (گرگ هیل به عنوان Vlad) که دوک موفق به قفل شده نگه دارید دور برای برخی از زمان.

اگر شیک در درون محدودیت های آن, “بیت” ندارد بودجه به معنی به صورت عمده اقدام توالی یا فانتزی اثر است. بیشتر ناامید کننده است که آن را فاقد تخیل به بسیاری از شخصیت های آن را standoffs های مختلف و قدرت های مافوق طبیعی در مفهومی شرایط — اغلب دلخراش تهدید حذف شده است به سادگی با تنظیم آن را به آتش, به عنوان مثال.

شاید نه معمولی پرتاب کردن vampiric اساطیری fillips در اینجا خواهد بود توسعه یافته بیشتر fruitfully در هر یک از دنباله های (چشم انداز محو کردن بموقع teases). اما در حالی که سرگرم کننده به اندازه کافی “بیت” را ندارد خود را به طور جدی به اندازه کافی باید بسیار در راه می ترساند و یا عاطفی ضرورت. و نه آن را با سنگ تیز کردن آن طنز فراتر از برخی از نوع in-جوک و خسته گستاخی نگه می دارد که هر دو لورل و دوک از تبدیل به بیش از موعد مقرر حوصله کالج پارتی, پارتی, با دندان های نیش.

یک بار فیلم می رود در یک مطلب طنز اندام است استادانه درست شده flashback جزئیات دوک ’70s اودیسه از فراری به دراکولا دیسکو-سردستهزنان خواننده اپرا sidekick. این یک بازی سرگرم کننده توالی البته خیلی با حوصله آن را تقریبا به نظر می رسد از دیگر فیلم به طور کامل. (برداشته همه بیش از حد به طور خاص از ” 78 “سوپرمن” یک “پرواز” دنباله ای برای این دو منجر می شود که باید بوده است در سمت چپ بر روی کف اتاق برش.)

نوازندگان کافی هستند اگر چپ زیاده از حد به دستگاه های خود را با برخی از ضعیف dialogue نوشتن و فقدان بسیار مشهود کارگردان توجه است. Elmore به نظر می رسد بیشتر علاقه مند در مدیریت punky نئون رنگی تولید ناامني در معنی که به بازیگران مانند شکل عروسک در یک شهر فرنگ. “بیت” ممکن است ژست مبهم به سمت فمینیستی-انتقام از “خانم 45” اما آن نزدیک مدل مرکز شهر dress-up از “مایع آسمان است.” به عنوان “پسران گمشده” بودند نیمه homoerotic پانک مناسب برای multiplex بنابراین این از دست دختران زیرزمینی لزبین, scenesters که حتی پدر و مادر ممکن است تشخیص دهد که بیشتر اهل تفریح و بازی از مطرح اخلاقی تهدید.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>