بیت کوین کاهش مییابد به عنوان cryptocurrencies رنج می برند در coronavirus ناشی از آشفتگی بازار


لندن: بیت کوین کاهش یافت روز پنج شنبه در میان وحشی نوسانات در cryptocurrency بازار با معامله گران با استناد به یک فروش در سراسر دارایی به عنوان ترس از آسیب اقتصادی از coronavirus همه گیر را نگه دارید.

بزرگترین cryptocurrency سقوط حد 25 درصد در طول معاملات صبح قبل از اینکه چنگ زدن به برخی از ضرر و زیان خود را. از آن گذشته بود پایین 22 درصد در $US6206 عنوان برای آن بزرگترین روزانه از دست دادن در پنج سال.

Bitcoin's fall has undermined proponents' claims that it acts as a safe haven in times of geopolitical stress.

بیت کوین سقوط اتحاد تضعیف طرفداران’ ادعا می کند که این عمل به عنوان یک پناهگاه امن در زمان ژئوپولیتیک استرس است.اعتبار:لوک مک گرگور

بیت کوین از دست داده است بیش از 30 درصد از ارزش خود را در آخرین پنج روز پیشی تیز ضرر و زیان برای سرمایه های خود را از سهام به نفت به عنوان همه گیر ویران کردن در زندگی روزانه میلیون ها نفر.

“ما را دیده ام د-خطر در همه بازارهای دارایی گفت:” جیمی Farquhar, نمونه مدیر در لندن مبتنی بر رمزنگاری شرکت msil / injector. bf. “بیت کوین است که قطعا ایمنی بدن به آن است.”

تبلیغات

بورس های جهانی سقوط به یک خرس در بازار نفت و سقوط در روز پنج شنبه رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع, سفر از اروپا به بنیادی coronavirus.

بسیار بیماری های عفونی به سرعت در حال گسترش در اروپا و به طور فزاینده در ایالات متحده اخلال در تمام جنبه های زندگی از آموزش و پرورش برای سرگرمی. سازمان بهداشت جهانی توصیف شیوع بیماری به عنوان یک بیماری همه گیر برای اولین بار در روز چهارشنبه.

معامله گران با اشاره به عجله به دور از دارایی های پر ریسک به عنوان رانندگی بیت کوین را می گیرند.

بیت کوین رکود تاکید آزار دهنده به سوالات بیش از آن عملی به عنوان یک ارز و یا به عنوان یک پایدار ذخیره ارزش. این نگرانی و همچنین نگرانی در مقررات نگه داشته اند جریان اصلی سرمایه گذاران دور.

مستعد ابتلا به وحشی و اغلب غیر قابل توضیح نوسانات قیمت آن را تا از طریق آن از 12 سال زندگی شکست خورده را به عنوان یک وسیله پرداخت آن به جای استفاده به طور عمده محدود به حدس و گمان است.

دیگر عمده cryptocurrencies که تمایل به حرکت در پشت سر هم با بیت کوین نیز دچار تیز می افتد.

شماره 2 سکه ethereum کاهش یافت و 27 درصد در حالی که سومین سکه XRP مورد استفاده در ایالات متحده شروع به بالا موج دار شدن را پرداخت سیستم چهار 21 درصد است.

بیت کوین سقوط نیز تضعیف طرفداران’ ادعا می کند که این عمل به عنوان یک پناهگاه امن در زمان ژئوپولیتیک استرس است.

“روایت است که BTC است ‘ایمنی دارایی و بیشتر شبیه به یک “دیجیتال طلا’ هنوز برای دریافت مناسب کشش در جریان اصلی بازار خارج از رمزنگاری جامعه گفت:” بن Sebley شریک در BCB گروه cryptocurrency کارگزاری.

شیب افت تحت فشار قرار دادند تا بیت کوین به قلمرو منفی برای سال 2020 و پس از یک شروع قوی به سال.

در شش هفته اول سال 2020 بیت کوین افزایش نزدیک به نیمی به عنوان سرمایه گذاران است که ترکیبی از محرمانه tech عوامل در کد آن و انتظارات از جریان اصلی پذیرش شدند که منجر به یک repricing.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>