دوشنبه سیاه برای کالاها در سراسر هیئت مدیره به عنوان نفت خام میریزد 31%

نفت خام باقی مانده گیر کرده در پایین مدار صبح امروز ریختن به اندازه 30 درصد در دو ساعت اول معاملات در چند کالا و ارز. بحران در نفت خام به حال یک اثر trickle-down بر روی طلا و نقره و فلزات پایه.

این سقوط باعث شد تصادف در جهانی نفت خام به دنبال جنگ قیمت بین روسیه و عربستان سعودی است. نفت برنت کاهش یافت و به 31 دلار در هر بشکه در صبح بیش از 30 درصد از جمعه پس از روسیه عقب نشینی از تولید اوپک معامله و به جای افزایش تولید بیشتر ما را به تولید نفت شیل عملی.

این منجر به یک جنگ قیمت با عربستان سعودی و همچنین افزایش تولید و کاهش قیمت باعث وحشت سراسر بازارها و دارایی و عجله برای دیدار با ضرر و زیان در مشتقات از تمام دارایی ها از جمله سهام, بدهی, ارز و کالا است. هند مشتقات کالا در بازار است قیمت یادداشت برداری در عمده کالاها مانند فلزات گرانبها و انرژی جدا از فلزات پایه.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از بازیکنان که تا به حال از بین رفته در نفت خام مجبور به پرداخت اضافی حاشیه فراتر از 20 درصد آنها تا به حال پرداخت زودتر تحت MCX پویا حاشیه ساختار. در سطح جهان بیش از حد وجود دارد فروش در سراسر هیئت مدیره برای دیدار با ضرر و زیان در نفت خام و سهام.

گفت: آجی Kedia, Kedia مشاوره بمبئی: “امروز یک روز سیاه برای بازار مالی به عنوان ما را دیده اند ‘وحشتناک سقوط در بازارهای سهام کالا و ارز پس از نفت خام سقوط بیش از 25 درصد در یکی از بزرگترین یک روز می افتد پس از جنگ خلیج فارس از اوایل 1990s. سرمایه گذاران به معنای واقعی کلمه فرح برای یک مسابقه به پایین به خارج از اوپک ‘جنگ قیمت’ فوران میان عربستان سعودی و روسیه است.”

با یک روغن اضافی خروجی به 3.1 میلیون بشکه در روز ریختن به رکود اقتصاد جهانی است که در حال حاضر نیز نیاز به مقابله با کروناویروس همه گیر Kedia گفت: “آن خواهد بود خشن سورتمه برای بخش نفت رفتن به جلو. قیمت سقوط در یک زمان دشوار برای ما شیل و مطرح یک معما برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. کاهش قیمت نفت بخش مهمی از خود برجای گذاشت و او بارها خواستار اوپک به آنها را پایین آورد. اما در طولانی مدت قیمت سقوط می تواند طلسم مشکلات اقتصادی انرژی-تولید متحده مانند تگزاس و داکوتای شمالی.”

در MCX آتی نفت خام پایین بود 29 درصد در بعد از ظهر بازیابی بیش از 4 درصد از روز را پایین. همه فلزات بود را با ریختن آلومینیوم 1.5 درصد نیکل 3.8 درصد و مس و روی 2.5 درصد و 4 درصد بود. کشت کالا نیز نهفته بودند.

Anuj گوپتا معاون معاون پژوهشی Angel Broking گفت: “امروز سقوط قیمت نفت خام نیز ممکن است تحت تاثیر دیگر کالاها مانند فلزات و کالاها. کالا همه بخش های اصلاح شده به شدت. در کل خام اولیه راننده برای رشد جهانی. سقوط قیمت نفت خام در زمانی که چندین کشور در حال مبارزه را در گسترش coronavirus ایجاد یک وضعیت اضطراری و نگرانی از رشد اقتصاد جهانی کاهش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>