‘دوشنبه سیاه’ Star Paul Scheer خود را نشان می دهد لذت گناه و دیگر باید تماشای تلویزیون میدارد

فقط در زمان به عنوان آمریکایی ها — و بسیاری از نقاط جهان — اقامت در داخل خانه و در پی این بیماری همه گیر کوروناویروس “جمعه سیاه” ستاره Paul Scheer برخی از تلویزیون های سری پیشنهادات خود را به اتمام است.

برای مراسم تحلیف قسمت های مختلف “من لذت گناه” Scheer نشستم با انواع سردبیر ارشد مایکل اشنایدر به او نشان می دهد (1) تلویزیون لذت گناه; (2) “برش عمیق” نشان می دهد شما احتمالا شنیده ام اما او توصیه می کند; و (3) “خود را نشان می دهد-همسر” — به عبارت دیگر مجموعه تلویزیونی او نمی تواند بدون زندگی می کنند.

البته به عنوان “جمعه سیاه” بازده برای فصل 2 در یکشنبه, مارس 15, آن را نیز زمان خوبی برای گرفتن پی اس, کمدی. دان چیدل, Regina Hall, Andrew Rannells و Scheer منجر به بازیگران “دوشنبه سیاه” یک هتاک را در یک گروه از misfit وال استریت معامله گران که باعث سقوط بازار سهام 1987. (آیا ما به ذکر آن در حال حاضر نیز سهوا به موقع?)

نشان می دهد پر شده با 1980s-عصر شوخی اما همچنین برخی از واقعا تیز و گزنده در نابرابری جنسیتی و نژاد پرستی و همجنسگرا ستیزی و بسیاری از افراد هستند که هنوز هم مربوطه.

به عنوان فصل 2 باز چیدل و Scheer شخصیت های در حال فرار هستند و مردم آنها را پشت سر گذاشت که با خرید و فروش پس از سقوط بازار. Scheer نقش کیت, یک معامله گر سهام با یک راز است که در حال حاضر به راه انداخته شده است.

(L-R): Regina Hall as Dawn, Don Cheadle as Mo, Andrew Rannells as Blair and Paul Scheer as Keith in BLACK MONDAY. Photo Credit: Kurt Iswarienko/SHOWTIME.

اعتبار: KURT ISWARIENKO

“او را و او را مفتخر و او را در جهان زندگی می کنند که او می تواند ریختن همه چیز را که او تا به حال به نگه داشتن در داخل برای همه است که فصل اول” Scheer گفت: از شخصیت او. “اما در چه هزینه ؟ چه عواقب آمده است ؟ من فکر می کنم هر کس برخورد با آن در نشان می دهد, مانند, ” اوه, من در نهایت آنچه که من می خواستم اما در حال حاضر که در آن می کند که پرداخت کردن؟’ و نه به سرعت بلکه این شخصیت فراموش نوع دوباره نسبت به یکدیگر و الگوهای قدیمی باید دوباره به بازی. بنابراین بدون گرفتن بیش از حد خاص, آره او را خوشحال. و سپس او شروع به بود بسیار ناراضی دوباره بر اساس موقعیت هایی که شروع به انباشته.”

شیر یک فرهنگ پاپ معتادی که او نیز اخیرا به نظر می رسد در “جای خوب.” او صدای برای “دهان بزرگ” و “شهر سبز” در میان دیگر را نشان می دهد; یک پادکست امپراتوری شروع با “چگونه این ساخته شده است;” و وجود حداقل 73 درصد شانس او را تا پاپ به طور ناگهانی در هر چیزی که شما در حال تماشای.

در اینجا شیر را نشان می دهد تلویزیون به برجسته:

"Stairway to Stardom"

اعتبار: یوتیوب

لذت گناه: “Stairway to Stardom” میزبانی توسط فرانک Masi (نیویورک دسترسی عمومی 1979-1992)

“این نوع مانند” بت آمریکایی ” اگر “بت آمریکایی صورت گرفت در یک شخص از نیوجرسی زیرزمین” Scheer گفت. “آن نوع از این جادویی نشان می دهد. آن را در این لحظه در زمان را به تصرف مردم تنها بودن بسیار جدی در آنچه که آنها انجام می دهند. آن را بسیار فوق العاده برای تماشای چرا که هر کس در حال انجام بهترین خود را. این یک پلکان به ستاره شدن و بسیاری از افراد هنوز هم در این پلکان. و کاملا خوب است. وجود دارد چیزی در مورد خلوص آن است. ما باید بیشتر عجیب و غریب در تلویزیون ما. ما رو بدست بیش از حد براق و ما واقعیت را نشان می دهد بیش از حد متوسط است.”

Garth Marenghi's Darkplace

اعتبار: 4 کانال

عمق برش: “Garth Marenghi را Darkplace,” ایجاد شده توسط Richard Ayoade و متی Holness (کانال 4, 2004)

“این نشان می دهد که ذهن دمیدن” Scheer گفت. “این واقعا طرح و آن را به طور کامل و واقعی نشان می دهد این نوع در این میانه که در آن parodying نوع و اظهار نظر در بسیاری از چیزهای مختلف در فرهنگ پاپ است.”

Larry Sanders Show

اعتبار: حسن نیت ارائه میدهد از HBO

نشان می دهد-همسر: “لری ساندرز نمایش” ایجاد شده توسط Garry Shandling و دنیس کلاین (HBO 1992-1998)

“این طوفان کامل از همه چیز قبل از آن” Scheer گفت. “در اینجا نشان می دهد که به ضرب گلوله در فیلم و ویدئو, آن را تا به حال این نگاه بر خلاف هر چیزی در تلویزیون. و آن را به شما نشان داد که این نگاه پشت صحنه در تلویزیون ساخته شده بود اما فوق العاده چشمگیر بود و آن را پیشرو به همه چیز ما را دوست دارم. من فکر می کنم شما می توانید عناصر ‘محدود’ شما می توانید ببینید ‘Fleabag.’ ترکیبی از کمدی و درام و اجرای شگفت انگیز هستند. آن را خاص نشان می دهد و نگه می دارد تا واقعا خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>