‘Black Panthers’: Healy upstages دایی با جام جهانی heroics


استرالیا 184/4 def. هند 99 (19.1/20 اور)

زمانی که الهام Healy نشسته با عمو ایان و شوهر Mitchell Starc در کنار خانواده شام که حقوق لاف زدن بیش از خود کریکت دستاوردهای ؟

“100 درصد من 100 درصد” الهام Healy گفت: پس از استرالیا برنده پنجمین Twenty20 جام جهانی یکشنبه شب. آن را سخت به استدلال می کنند.

ایان Healy یکی از جهان بهترین wicketkeepers. یکی از چهره های کلیدی در یکی از استرالیا موفق ترین دوره های او به ویژه در شش برنده خاکستر مبارزات. تنها دو مرد را تکمیل کرده اند بیشتر تست واخراج. نزدیک او آمد و به یک پیروزی جام جهانی شد و در سال 1996 زمانی که استرالیا از دست داد نهایی در سریلانکا.

تبلیغات

Starc در دو موفق خاکستر سری شد و این بازیکن از مسابقات در استرالیا 2015 جام جهانی پیروزی در خاک خانه. او مرکزی به تعریف لحظه در فینال پنج سال پیش هنگامی که او فرستاده بیشتر از 93,000 طرفداران به شور توسط بولینگ نیوزیلند را شکست ایمپلنت McCullum.

الهام Healy همسان Starc در پخش مسابقات سهام در کارائیب در سال 2018 و رفت و یکی بهتر در یکشنبه شب آخر بودن نام بازیکن مسابقه.

وجود دارد در حال حاضر پنج جام جهانی مدال در جام کابینه با چهار موفق خاکستر سری.

Alyssa Healy set up Australia's win in the Twenty20 World Cup final by smashing 75 off 39 balls.

الهام Healy راه اندازی استرالیا پیروزی در جام جهانی Twenty20 نهایی فوق العاده 75 خاموش 39 توپ.اعتبار:AAP

“من بخشی از بسیاری از موفقیت کمپین های جام جهانی در حال حاضر به انجام آن در خانه خاک بود و همیشه می تواند فوق العاده دشوار است به انجام,” Healy گفت. “میچ و من یکی همه در آن مرحله است.”

Healy آمد به جام جهانی در یک اجرا از استراحتی اما در مهم ترین بازی از این مسابقات هیچ بازیکن تا به حال به عنوان بزرگ تاثیر در نتیجه از مواد منفجره بازکن.

او گردباد 75 خاموش 39 توپ نه تنها حل و فصل اعصاب از هم تیمی های او آن را کردم زیر پوست از مخالفان او که از همه حساب ها به او برخی از اسپری در راه خود را به خارج از میدان.

پس از آن استرالیا تا به حال بیش از 100 هیئت مدیره و قلم بود و خود جوش تیغه.

در بزرگترین روز از حرفه خود هیچ بازیکن بود آرام تر از Healy. در طول سرود ملی زمانی که کنوانسیون برای یک بازیکن برای فصل بازی خود را در چهره او انجام یک لبخند از گوش به گوش.

“این باور نکردنی بود با تشکر از شما هر کس” Healy گفت: در ارائه قبل از اینکه جمعیت از 86,174 طرفداران.

“شما نمی توانید به پاک کردن لبخند از چهره من یک بیت. حتی اگر ما از دست رفته بازی من هنوز هم می توانست لبخند بر لب. من هرگز فکر نمی کردم ما فرصتی مانند این را در تمام حرفه ای. من فکر کردم شاید در 20 سال زمان است.”

پس از حذف خیره در چهره در پرت دو هفته پیش در استرالیا به بازیکنان قول داد به زندگی و مرگ با شمشیر. Healy تجسم این تیم سرود از بازی “بی باک” کریکت. در پایان برای اولین بار بیش از او تا به حال سه مرز را بر روی هیئت مدیره. او در مخالفت با شماره, نوجوان Shafali ورما بود سر او را پس از رها کردن او در نه.

افسانه ای خط افسانه است استیو واو گفت: به Herschelle گیبس “شما فقط کاهش یافته است, جام جهانی” قابل اجرا است.

هم تیمی بث Mooney باقی مانده بود در هیبت پس از سوم او متوالی sixes به seamer Shikha Pandey – در داخل از سر و صدا بیش از پوشش.

“این ظالمانه شات شما شوخی من و شما نیست؟” Mooney که در بالا به ثمر رساند با 78 خاموش 54 توپ شد و بعد تاج بازیکن از جام جهانی گفت.

“من لذت می برد در هر ثانیه. آن را بسیار شگفت انگیز به تماشای یکی از هم تیمی های خود را که در فینال جام جهانی در بزرگترین مرحله در مقابل نزدیک به 90000 نفر در یک فینال جام جهانی. من فقط افتخار من بود که قادر به ایستادن در انتهای دیگر و تماشای او را به او چیز است.”

اگر Healy شد هنوز مطمئن شوید که او تا به حال هند لرزاند با قدرت هدف قرار دادن او قطعا بود زمانی که او به سمت چپ میدان به ایستاده اند.

“من احتمالا نمی توانید به اشتراک گذاری آنچه گفته شد به من در راه این زمینه” Healy گفت.

“من به معنای واقعی کلمه گفت: به گروه “ما درست در زیر پوست خود در اینجا”. راه آنها واکنش نشان داد زمانی که من بیرون رفت و آنها را به من داد gob کامل در این راه فقط به معنای ما درست در زیر پوست خود را.”

قبل از مسابقات Healy خواست این تیم به کانال صفات پلنگ سیاه و سفید سرب شخصیت ابرقهرمان فیلم بر اساس کمیک مارول شخصیت به همین نام است. پلنگ سیاه و سفید کت و شلوار جذب انرژی و توزیع آن را به دشمنان خود را.

“ما همه سیاه و پلنگ وجود دارد خارج وجود دارد” Healy گفت. هیچ کدام بیشتر از او.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>